Odborný lékař oftalmologie
Šířava 17, Přerov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Velice chválím paní doktorku za přístup!!! Ač není má ošetřující lékařka,ihned mě vzala,když viděla můj akutní stav-oko zalité krví- a na rozdíl od mé doktorky hned správně poznala,že se jedná o příznak revmatu a dala mi doporučení k revmatologovi. Takže mi svou zkušeností a profesionalitou vlastně zachránila oko před možným oslepnutím,kdyby se včas nezahájila ta správná léčba. Já paní doktorku všude chválím a jen doporučuji!!

Horší jednání jsem nezažila.Sestra je arogantní a vůbec nehápe co po ní člověk chce.Raději jsem si našla jiného lékaře,protože tam se to nehodí.Jsem obědnaná a stéjně čekám nejméně hodinu,jenom proto abych dostala recept na kapky.A když akutně potřebuji přeměřit oči jestli nemám glaukom záchvat,tak mě řekne at přijdu odpoledne,tak to je špatný vtip když pomalu nevidím na oči a bolí mě hrozně hlava a obvodní lékař čeká na výsledek.Už nikdy,takové ošetření.

Výborná diagnostička, dobrý přístup k pacientům, velice vztřícná.

Poznala mi šedý zákal, doporučila mi Lutein, aby mi oddálila operaci. Není tak špatná lékařka jak tady píší, záleží kdo očekává nějaká privilegia. Standartní léčba, kdo chce nadstandart ať si chodí jinam. Jsem s ní spokojená.

Paní doktorka nepoznala šedý zákal.