Marie Müllerová, pediatr Prachatice

MUDr. Marie Müllerová

Uložit

Pediatr Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nemocniční 204, Prachatice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Setkal jsem s mnoha dětskými doktory, ale pani doktorka je extra třída. V podmínkách dětské ordinace dokáže diagnostikovat věci, které nedokáží lékaři specialisté, obklopeni nejmodernějším vybavením. Má obrovské zkušenosti, empatii, cit pro pacienta. Modlim se aby ještě hodně dlouho neodešla do důchodu, protože ona patří mezi těch málo osob, kteří jsou nenahraditelní.


Znám jí již dlouhá léta a nikdy neztratila v práci hlavu. Vždy milá, ochotná, je s ní vážně legrace. Já i děti se na ní vždycky těšíme. S její léčbou jsem nikdy neměla porblém a vždy mé děti ze všeho dostala. Mohu jen doporučit, už kvůli jejímu milému a sympatickému přístupu.


L

K pani doktorce chodím se svojí vnučkou a myslim si, že se nenajde široko daleko lepsí lékařka.Pokud chcete mit dítě v dobrých rukou navštivte pani doktorku.Příjemná atmosfera vládne vždy, sestřicka také velmi milá.Vřele doporučuji.


P

K paní doktorce jsem chodila jako dítě, dnes k ní chodím se svými dětmi. Považuji ji za nejlepšího pediatra v Prachaticích a vždy jsem se setkala s profesionálním a citlivým přístupem k dětem. I sestřičky měla vždy příjemné.


M

S paní doktorkou mám výborné zkušenosti, chodila jsem k ní jako malá a nyní k ní chodím s dcerkou. Velmi ochotná, milá a je s ní legrace. Patří k velkým profesionálům a kdykoliv bylo třeba přijela o víkendu nebo já za ní domů. Určitě doporučuji, tedy pokud stojíte o příjemné prostředí a spolehlivou diagnozu.


O

Skvělá lékařka. Vždy mě ze všeho dostala. Škoda, že od 19ti už nemůže být mou doktorkou :).


Paní doktorka má skvělý přístup k dětem, mohu ji jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti