Adresa

Janáčkova 1, Přerov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
9 názorů

C
Ověřeny pacient

Super doktorka a bezvadná sestra. Vždy profesionální přístup. Otevírací doba je bezvadná, oceňuji, že i když mají 2 ordinace v různých místech, tak mají rozumnou provozní dobu i pro pracujiciho clověka, Doporučuji.


VŽDY MILÁ,VYSLECHNE PACIENTA,LIDSKÝ PŘÍSTUP,POKUD SI NEVÍ RADY ODEŠLE ZA ODBORNÍKEM,COŽ SI CENÍM. PO DOHODĚ NAPÍŠE LÉKY S ŽÁDNÝM NEBO MINIMÁLNÍM DOPLATKEM BEZ ÚŠKLEBKŮ A OCHOTNĚ.ROZVRŽENÍ PRACOVNÍ DOBY DOBRÉ,ČEKÁRNA VŽDY ČISTÁ,ČASOPISY K DISPOZICI.BOHUŽEL SESTRA JE CHYTŘEJŠÍ NEŽ PANÍ DOKTORKA,SKÁČE JI DO ŘEČI A JE NEOMALENÁ!NECHÁPU PROČ JI TAM TRPÍ.


M

Paní doktorka je dle mého názoru ochotná, lidská, vstřícná a rozumná v požadavcích úhrad od pacienta. I sestra je rozumná a dlouholetý praktik. Mohu jen doporučit.


Y

Přesně-pokud je Vám víc než chřipka, buď Vám to nevěří, nebo když už si teda stěžujete opakovaně, tak Vás radši odešle do nemocnice do Hranic, kde zjistí, že Mudr. by to klidně zvládla vyřešit sama, pokud by odhadla správnou léčbu. Ale to ona neumí a nebo jó když už se snaží, tak vytáhne na pomoc příručku pro lékaře, kde se na zcela základní a běžnou nemoc teprve dozvídá, že příznaky které tvrdíte opravdu na to sedí a tam teprve taky vyčte jaké antibiotika nasadit. Sama má v hlavě asi hodně málo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L

Lidská,velmi příjemné vystupování,ochotná a jestli se tu něco někomu nelíbí,vždy má nárok lékaře změnit.


L

Paní doktorka příjemná ochotná, uvítala bych více hlubšího zájmu o pacienta a lépe rozvrženou ordinační dobu.


J

ochota, snaha pomoct, lidský přístup, nevhodně rozložena doba – hlavně pondělky, měla by mít jen jednu provozovnu a být více lékařem než podnikatelkou, ale je to dnes vůbec možné ?


L

ochota, lidskost


J

nikdo sice není neomylný, ale trocha zájmu o to, jak se pacient cítí by neuškodila. Hlavně díky tomu může člověku pěkně zavařit tak jako mně

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti