Praktický lékař pro dospělé
Janáčkova 1, Přerov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je jeden z mála dobrých lékařů.Vážím si jí a jsem vděčný,že je můj ošetřující lékař.

C

Super doktorka a bezvadná sestra. Vždy profesionální přístup. Otevírací doba je bezvadná, oceňuji, že i když mají 2 ordinace v různých místech, tak mají rozumnou provozní dobu i pro pracujiciho clověka, Doporučuji.

VŽDY MILÁ,VYSLECHNE PACIENTA,LIDSKÝ PŘÍSTUP,POKUD SI NEVÍ RADY ODEŠLE ZA ODBORNÍKEM,COŽ SI CENÍM. PO DOHODĚ NAPÍŠE LÉKY S ŽÁDNÝM NEBO MINIMÁLNÍM DOPLATKEM BEZ ÚŠKLEBKŮ A OCHOTNĚ.ROZVRŽENÍ PRACOVNÍ DOBY DOBRÉ,ČEKÁRNA VŽDY ČISTÁ,ČASOPISY K DISPOZICI.BOHUŽEL SESTRA JE CHYTŘEJŠÍ NEŽ PANÍ DOKTORKA,SKÁČE JI DO ŘEČI A JE NEOMALENÁ!NECHÁPU PROČ JI TAM TRPÍ.

Paní doktorka je dle mého názoru ochotná, lidská, vstřícná a rozumná v požadavcích úhrad od pacienta. I sestra je rozumná a dlouholetý praktik. Mohu jen doporučit.

Y

Přesně-pokud je Vám víc než chřipka, buď Vám to nevěří, nebo když už si teda stěžujete opakovaně, tak Vás radši odešle do nemocnice do Hranic, kde zjistí, že Mudr. by to klidně zvládla vyřešit sama, pokud by odhadla správnou léčbu. Ale to ona neumí a nebo jó když už se snaží, tak vytáhne na pomoc příručku pro lékaře, kde se na zcela základní a běžnou nemoc teprve dozvídá, že příznaky které tvrdíte opravdu na to sedí a tam teprve taky vyčte jaké antibiotika nasadit. Sama má v hlavě asi hodně málo.

Lidská,velmi příjemné vystupování,ochotná a jestli se tu něco někomu nelíbí,vždy má nárok lékaře změnit.

Paní doktorka příjemná ochotná, uvítala bych více hlubšího zájmu o pacienta a lépe rozvrženou ordinační dobu.

ochota, snaha pomoct, lidský přístup, nevhodně rozložena doba – hlavně pondělky, měla by mít jen jednu provozovnu a být více lékařem než podnikatelkou, ale je to dnes vůbec možné ?

ochota, lidskost

nikdo sice není neomylný, ale trocha zájmu o to, jak se pacient cítí by neuškodila. Hlavně díky tomu může člověku pěkně zavařit tak jako mně