MUDr. Marie Líznarová

Zubař Více

Velké Bílovice 1 adresa

Zubní ambulance
Mírová 1124, Velké Bílovice

milá vstřícná a odborník na vysoké urovni vždy dobře poradí chodíme k ní cela rodina a spokojenost .. :)

Příjemná,rychlá,no prostě profesionálka !...u své bývalé zubařky bych se třema kazy seděla v křesle dvakrát tak dlouho :-)

Zázraky neumí nikdo z nás, splete se občas každý a s tímto vědomím hodnotím paní doktorku Líznarovou po odborné stránce velmi vysoko. Nevím, jak jedná s blbem, ale pro mne je po lidské stránce fajn ženská a dá se s ní vždy rozumně domluvit. Chodím k ní už 17 let, zubařů jsem už pár za svůj život poznal, a za fakt, že mně zuby z huby ještě nevyhnily, vděčím nejen jejich pravidelnému kartáčování, ale i paní doktorce. Každý ať si vytvoří názor sám, jenom těm, kdo si zubiska pravidelně nečistí, doporučuji chodit ke kováři.

Velmi ochotná a milá profesionálka

Nejhorší zubařka, díky ni mám od mala dentální fobii :-( Mám zafixováno jak každá kaz komentovala jak kdybych si ho snad udělala schválně, je vážně odporná.

Přišla jsem si k paní doktorce nechat zpravit dírku mezi předníma zubama(dírka byla v jednom zubu,nebyla to klasická díra mezi zubama která se dá srovnat rovnátkama),to že zákrok nehorázně bolel bylo asi normální,dírka je sice zpravená,ale ta šílená bolest pár měsíců po zákroku po každém jídle,to se nedalo,nad zubama se mi udělal zánět,který mám dodnes a ne a ne se ho zbavit,vypadá to fakt divně,takové bílé bublinky na dásni...Jinak pár měsíců sem skoro nemohla jíst,každé sousto bylo pro mě utrpením..Dnes už naštěstí nebolí,ale zánět je tam pořád.
Přítel taky není spokojený,po návštěvě paní zubařky ho bolely zuby hlavně v noci chudáka,ale když tam teď dlouho nebyl,tak zoubky přestaly bolet.
Moje mamka je sice s paní zubařkou spokojená,ale já bych k ní už nikdy nešla,strach by mě to nedovolil.

S paní doktorkou jsem spokojena, poslední dobou jsem měla hodně problémy se zubama, ale vždycky, když jsem zavolala, vzala mě, pomohla.. Jediné co bych tak vytkla, je to čekání... Ale jinak hodnotím za jedna.

Paní doktorce neodpustím, že mi pokazila jedny vánoce. Dva týdny mi léčila bolavou osmičku, kterou jsem chtěl vytrhnout. Důvod ? Zub je prý zdravý a je škoda ho trhat. Že vás to bolí ? To se vám jen zdá, to vás bolí tkáň, ne zub, ten je v pořádku. Mezi svátkama jsem zajel na pohotovost. Zub šel okamžitě ven, byl totálně v háji, trvalo to asi 20 sekund. Pan doktor se jen zeptal, který stomatolog mě ošetřoval a nechal paní doktorku "pozdravovat". Takže - už nikdy více...

S paní zubařkou jsem velmi spokojená, milá, vstřícná... Chodíme k ní celá rodina už léta a jsme nadmíru spokojení. Doporučuji