D.I.C. s.r.o. - rehabilitace
Metodějova 4, Brno

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Díky paní Levíčkové jsem se poprvé po 4 letech pohodlně vyspala. 4 roky jsem trpěla velkými bolestmi zad, žádný z mnoha fyzioterapeutu mi nepomohl a pak jsem dostala kontakt na paní Levíčkovou. Hned po první návštěvě akutní bolesti témeř zmizely a já se pohodlně vyspala. Konečně jsem objevila někoho kdo opravdu pomáhá.

Umístění: jiné místo bolesti zad

Paní Levíčková mně úžasně pomohla. Zbavila mně silných bolestí zad, kdy jsem ani nemohla spát. Moc na ní i po letech s vděčností vzpomínám.

Musim se pridat k superlativum z ostatnich recenzi. Empaticka, vlidna a pritom velmi dusledna. Krome toho ze mi pomohla se zady, tak jako "vedlejsi efekt" odeznel chronicky zanet mocoveho mechyre, ktery nebyl zanetem, ale dusledkem bloku. 5ti lety syn ktery chodi k pani Levickove take, se uzasne zlepsuje v postaveni chodidel a co vic - dokonale spolupracuje a je ochotny vydrzet i bolest. Pani Levickova je opravdu uzasna jako fyzioterapeut, i jako clovek.

Vřele doporučuji. Technika měkkých tkání, kterou se paní Levíčková zabývá, je sice bolestivá, ale dle mého názoru pomůže více, než například klasická masáž. Já, coby člověk velmi citlivý na bolest, podstoupím raději tohle, než abych se trápila. Chodila jsem ke slečně Daňkové a ta má opravdu zlaté ruce. Od útlého dětství jezdím od doktora k doktorovi, ale až slečna Daňková mi pomohla. Lépe se mi dýchá, srovnává se mi držení těla apod. Děkuji!

Pani doktorka Levickova mi pomohla nejen od bolesti telesnych, ale i dusevnich. Jeji metoda je sice bolestiva, ale neni to nic co by se nedalo vydrzet a hlavne to funguje a bolesti zbavuje s okamzitym a dlouhodobym ucinkem! Jeji individualni pristup je neco cemu by se meli mnozi priucit.

Nemohu než pochválit. A doporučuji!

Výborná paní, neznám nikoho, kdo by používal podobnou techniku, po letech mi pomohla od bolestí zad, dokonale je uvolnila, i po lidské stránce si paní Levíčkové vážím, má zájem o každého pacienta.

super super super

Paní Levíčkovou jsem navštívil jako sedmou v řadě po více než tříměsíčních akutních bolestech. Od největších bolestí mně napomohla už napoprvé. A při každé další návštěvě se můj stav zlepšoval. Je nejlepší ze všech rehabilitačních pracovníků, které jsem měl možnost za dvacet let problémů s páteří poznat.

Y

Velmi si vážím práce paní Levíčkové, po roce a půl marného boje mě zbavila problémů s nepohyblivým ramenem. Moc děkuji.