Adresa

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospělé
Opletalova 276, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více


Léčba hypertenze

Preventivní lékařské prohlídky

Péče o nekomplikované diabetiky


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Opletalova 276, Ústí nad Labem

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospěléOpletalova 276, Ústí nad Labem

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospěléOpletalova 276, Ústí nad Labem

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospělé

Zkušenosti

O mně

Již přes 20 let zabezpečujeme komplexní péči v oboru všeobecné praktické lékařství v Ústí nad Labem. Jedná se především o soustavnou péči o naše regis...

Více


Specializace

  • všeobecný praktický lékař

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Dobrý den, pravidelně docházím k paní doktorce cca 20 let, tak jednou za kvertál a jsem spokojen s prevencí i akutními příhodami.

Z
Ověřený profil

Velká spokojenost. My jsme spokojeni, celá rodina. K paní doktorce docházíme už 20let a nemůžu si stěžovat.

P
Ověřený profil

Seděl jsem v čekárně přes hodinu s horečkami 39C. Když jsem měl být na řadě přišel do ordinace nějaký obchoďák a povídali si o tom jak jim rostou děti. Po 15 minutách jsem to nevydržel a zaklepal že mi není dobře a mám horečky jestli mě už vezmou. Bylo mi řečeno že ano, ale ať si ještě počkám. Musel jsem čekat až si to dopovídají a pak mě vzali. Nechápu proč tam mají obchoďáky přes hodinu a plnou čekárnu nemocných lidí...Paní doktorka by si měla vybrat jestli chce léčit nebo vykecáva.


H
Ověřený profil

S paní doktorkou také nejsem spokojena. Moc se mnou nekomunikuje, hned je se mnou hotová. Nemám k ní důvěru, mám obavy se jí svěřit ohledně mého zdravotního stavu. Paní doktorka je ale velmi pozorná při vybírání poplatku, na ten nikdy nezapomene!


S
Ověřený profil

Paní doktorka mi v podstatě vynadala po telefonu, když jsem se ptala, proč mému nechodícímu otci v domově důchodců nechce napsat sanitku na ortopedii. Pokud není výslovně od specialisty pozván na přesné datum na kontrolu, nemá u ní nárok. Výraz "kontrola dle potřeby" ji nezajímá. Jen ona může rozhodnout, jestli stařečka který sotva leze, protože má bolesti páteře, pošle na obstřik na ortopedii. Nedalo se s ní mluvit, arogantní.....


Š
Ověřený profil

K paní doktorce Koláčné docházíme já i manžel téměř 20 let a jsme velmi spokojeni s jejím vstřícným přístupem k nám. Nikdy jsme nezaznamenali ani náznak arogantního chování nebo nezájmu o náš zdravotní stav.


Poslala mě domů s prášky na bolest a říkala mi že když mě to bude bolet že mám přijít po Novém roce znovu,že mě nikdo před svátky nevezme.Tak jsem šel rovnou k ortopedovi ten mě vzal za dva dny.měl jsem na dvou místech zablokovanou páteř a půl roku jsem s tím měl ještě problémy.Ale paní doktorka nic neřeší spíš jen prohlídne vybere poplatek a pošle vás domů.


Ke mně se vždy chovala slušně. Kdykoliv jsem k ní přijel, vždy se mi snažila vyhovět. Žádný problém vypsat recept, poslat na vyšetření k odbornému lékaři, ať už s migrénou nebo žlučníkem.
Chovejte se slušně a s úctou a dostane se vám stejného zacházení.


Ověřený profil

Spolehlivá lékařka.


L
Ověřený profil

Arogantní, nepříjemná ani se neusměje. Chytrou to dělá a když náhodou určíte diagnózu sami tak vycekne, že to snad musí vědět ona co vám je. Chodím tam nerada.


Došlo k chybě, zkuste to znovu