Adresa

Budovatelů 6, Přerov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
C
Ověřeny pacient

Škoda, že nemohu dát hodnocení velmi dobré.... Kazí to cigaretka s kafíčkem, když je plná čekárna.... Jinak jsem spokojen, vždy mi pomohla a já dosud žiju :-). Paralen je pro ni, jako kdysi v dávných časech Penicilin - všelék.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je dobrá odbornice, s lidským přístupem, ochotná za každé situace pomoci!!
Doporučuji všem, děkuji i sestřičce C.Bartkové za pěkný přístup k nám pacientům.


B
Ověřeny pacient

Je ochotná je super.


Lepší,příjemnější,ochotnější paní doktorku jsem nepoznala!!! Moc jí děkuji hlavně za pomoc, když moje maminka ( p.Kašpárková v peč.domě) ve velkých bolestech odcházela na věčnost. Nikdy nezapomenu na její povzbuzující slova,která mi hodně pomohla.Byla mojí velikou oporou v těchto chvílích. Takový přístup je dnes u lékařů naprosto vyjímečný. Proto paní doktorko ještě jednou DĚKUJI !!!! Milá je i její sestřička.Na tu také nesmím zapomenout.


Velmi dobrá praktická lékařka - vždy příjemná,ochotná a moc obětavá


Ověřeny pacient

OK!


K

Tato paní doktorka je moc hodná a dobře ví, že paralen je všelék. Ona i sestřička jsou obě příkladné kuřačky, což je roztomilé. Taktéž je mi velice sympatická plná čekárna seniorů (ráno první u Lídlu, pak šup na pokec), protože kde jinde si může člověk tak hezky popovídat, než právě v čekárně. Těší mě, že vás zde vůbec neotravuje ten nepříjemný hukot klimatizace, což zároveň umožňuje poznati exotické vůně všech kultur a ras. Jsem celkově spokojen. Dávám pět mišelinských hvězd.


F

Vy všichni nespokojení, pokud se Vám paní doktorka nelíbí, vemte kartu a jděte tam, kde se budete konečně cítit spokojeni a najděte si toho vašeho vysněného lékaře - ideála.Pro mne je ideálem paní doktorka Kohoutková kterou skvěle doplňuje sestřička Bartková.


P

Musím všem doporučit paní doktorku Kohoutkovou, která je vstřísná, rychlá, objetavá. Odborník na svém místě. Moc děkuji.


H

Již několik roků je naše rodinná lékařka. Léčí i mé rodiče, ke kterým dochází do bytu na návštěvy dle potřeby. Je ochotná, milá a rodičům vždy dodá optimismus k životu. Celá rodina je s lékařskou péčí paní doktorky spokojená. Se sestřičkou Cyrilou Bartkovou tvoří skvělý profesionální tým.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti