Praktický lékař pro dospělé
Budovatelů 6, Přerov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

C

Škoda, že nemohu dát hodnocení velmi dobré.... Kazí to cigaretka s kafíčkem, když je plná čekárna.... Jinak jsem spokojen, vždy mi pomohla a já dosud žiju :-). Paralen je pro ni, jako kdysi v dávných časech Penicilin - všelék.

Paní doktorka je dobrá odbornice, s lidským přístupem, ochotná za každé situace pomoci!!
Doporučuji všem, děkuji i sestřičce C.Bartkové za pěkný přístup k nám pacientům.

Je ochotná je super.

Lepší,příjemnější,ochotnější paní doktorku jsem nepoznala!!! Moc jí děkuji hlavně za pomoc, když moje maminka ( p.Kašpárková v peč.domě) ve velkých bolestech odcházela na věčnost. Nikdy nezapomenu na její povzbuzující slova,která mi hodně pomohla.Byla mojí velikou oporou v těchto chvílích. Takový přístup je dnes u lékařů naprosto vyjímečný. Proto paní doktorko ještě jednou DĚKUJI !!!! Milá je i její sestřička.Na tu také nesmím zapomenout.

Velmi dobrá praktická lékařka - vždy příjemná,ochotná a moc obětavá

OK!

Tato paní doktorka je moc hodná a dobře ví, že paralen je všelék. Ona i sestřička jsou obě příkladné kuřačky, což je roztomilé. Taktéž je mi velice sympatická plná čekárna seniorů (ráno první u Lídlu, pak šup na pokec), protože kde jinde si může člověk tak hezky popovídat, než právě v čekárně. Těší mě, že vás zde vůbec neotravuje ten nepříjemný hukot klimatizace, což zároveň umožňuje poznati exotické vůně všech kultur a ras. Jsem celkově spokojen. Dávám pět mišelinských hvězd.

Vy všichni nespokojení, pokud se Vám paní doktorka nelíbí, vemte kartu a jděte tam, kde se budete konečně cítit spokojeni a najděte si toho vašeho vysněného lékaře - ideála.Pro mne je ideálem paní doktorka Kohoutková kterou skvěle doplňuje sestřička Bartková.

Musím všem doporučit paní doktorku Kohoutkovou, která je vstřísná, rychlá, objetavá. Odborník na svém místě. Moc děkuji.

Již několik roků je naše rodinná lékařka. Léčí i mé rodiče, ke kterým dochází do bytu na návštěvy dle potřeby. Je ochotná, milá a rodičům vždy dodá optimismus k životu. Celá rodina je s lékařskou péčí paní doktorky spokojená. Se sestřičkou Cyrilou Bartkovou tvoří skvělý profesionální tým.