Sam. ordinace PL pro dospělé
Devotyho 2447, Pardubice

Paní doktorku Klusákovou nedoporučuji protože dost riskuje zdraví pacientů tím, že často mění pacientům léky, které jim předepíše odborný lékař - asi má za ty co nahradí větší provize od farmac.firem a peníze jsou pro ni větší motivace k práci než spokojení pacienti.S tím souvisí i to, že nechce předepisovat pacientům léky, které jim doporučí odborný lékař a tím ohrožuje životy lidí a nerespektuje odborníky.Sama pouze jako prakt. lékařka rozhoduje o stavu a léčbě pacienta i když to už patří na specializované pracoviště kam pacientům nechce dát doporučení i na jejich žádost.

Paní doktorku nedoporučuji protože sama ráda rozhoduje o lécích a diagno'zách, které patří pouze odborným lékařům.Když dostane pacient z odbor. pracoviště předepsaný lék, paní doktorka mu ho dál nechce předepisovat nebo mu ho sama změní a předepíše ten za který má zřejmě vyšší provizi od farm.firem.Divím se, že riskuje zanedbání péče u pacientů s tímto přístupem ale vidina peněz je asi mnohem silnější než její zodpovědnost....

Paní doktorka umí lidem naslouchat, spolu se sestřičkou vytvářejí atmosféru klidu, pohody a trpělivosti rodinného doktora, který rozumí nejen vašemu tělu, ale i duši. Proto to bez čekání nejde, ale to je v porovnání s péčí nepodstatná záležitost.

Od paní doktorky jsem odešla a jsem velice ráda. Vždy dlouhé čekání, to mi vadilo.Léčí spíše sama,než pošle na vyšetření.Teď mám paní doktorku k nezaplacení.

Paní doktorka i sestřička v dobré náladě !!! Rychlý a profesionální přístup. Nikdy sem nemusela čekat. Všem doporučuji!!!

Paní doktorka patří k lepší polovině doktorů.
Je pečlivá,milá a trpělivá doporučuji.

maruška je borec.......