Praktický lékař pro děti a dorost
Juliánovské náměstí 2, Brno

K MUDr. Kaprálové jsem chodila s oběma syny. Pečlivá, klidná, spolehlivý diagnostik - odborník na svém místě.

Jana Ládyová
Asi se zde budu opakovat, ale i pro nás je paní doktorka nejlepší pediatr, kterého znám. Často na ni vzpomínám, i když naši synové jsou už dospělí a dávno k ní - bohužel - nechodí.
Ochotná, příjemná, citlivá k dětem i dospělým. A samozřejmě odborník!

Chodila jsem k paní doktorce již před 30 lety s prvním synem a teď i s druhým. Výborná a moc hodná paní doktorka, nikdy nic nebylo problém. Vždycky měla i moc hodné stálé sestřičky. Spokojenost a doporučuji.

Vynikající doktorka :-)

Paní doktorku bych doporučila všem maminkám a jejich dětem. Vždy jsem se setkala s příjemným přístupem, vždycky se nám paní doktorka věnovala s velkou pečlivostí, ať šlo i jen o obyčejnou, ač dlouhotrvající rýmu. Navíc se mi líbí, že zbytečně nepředepisuje antibiotika a v připadě nouze poradí i po telefonu. Krahulcová

Škoda, že člověk čeká v čekárně téměř dvě hodiny a to je pátý v pořadí! Mezi jednotlivými pacienty dělají delší pauzy a z ordinace jsou slyšet soukromé hovory mezi lékařkou a sestrou. Sestra nemá vůbec přehled kolik pacientů čeká.

K paní doktorce jsem chodila já sama jako dítě, tak jsem chtěla aby k zrovna této paní doktorce chodily i moje děti což se bohužel nepodařilo, ale když má naše paní doktorka dovolenou a když musíme jít k paní doktorce Kaprálové tak vidím jen její úsměv ,ochotu,a cit k dětem.

MUDr.Kaprálová je velmi dobrý odborník, ale hlavně příjemný člověk.

S paní doktorkou jsem velice, velice spokojená. Paní doktorka i sestřička mají velmi citlivý přístup k dětem. Vždycky se důsledně na všechno vyptává, podrobně mi vše vysvětlí a čemu přikládám velké plus je to, že jí mohu kdykoli zavolat a vždy poradí. Mohu všem jen doporučit.
Veronika Luňáčková

K paní doktorce chodím 17 let s klukama a nedám na ni dopustit. Je milá, má zájem, když byl problém, mohla jsem jí zavolat i domů,vždycky poradila. Sestřička taky v pohodě:-)