Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Golovinova 1559, Kadaň

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
ÚSP - Dvořákova 1128, Kadaň

Schopná a ochotná.

velice hodná a příjemná doktorka..Jako malá sem k ní chodila a teď k ní chodim se svoji dcerou..Dokáže poradit a pomoct

Paní doktorka je úžasná a to i její setřička.Vždy pomůže a a a.... no prostě není co dodat-prostě se své práci dokáže odevzdat, pomůže!

Přidávám se s kladným hodnocením MUDr. Hájkové.
Je schopná a hlavně i ochotná léčit a pomáhat svým malým pacientům
a to i v čase, kdy nemá ordinační hodiny (osobní zkušenost).

Díky za péči o mé děti.

Ikdyž jsme od paní doktorky odešli,nebylo to proto,že bychom nebyli spokojení.Paní doktorka i sestřička jsou ženy,kterých když se zeptáte na věc,které nerozumíte,dočkáte se odpovědi a přitom si nepřipadáte jako hlupáci.Děkujeme za péči o naše kluky.

Supr doktorka!!! a to není opravdu o pocitech,i když bych mohla říct i co se citů týká velice příjemný a komunikace dostupný ochotný člověk! Jedna z mála co má opravdu přehled až se člověk diví.Mám pocit že se o svou práci zajímá a zřejmě jí to baví.Po mnoha letech zkušeností a že jsem jí se svými dětmi a sebou dala asi zabrat:o) Musím říct supr!!! Mockrát nám moc pomohla.Díky za to jaká je..... Opravdu je tu pro děti.Díky za takového člověka.