MUDr. Marie Chocholová

Soukromá ordinace dětské lékařky
Okružní 1516, Lysá nad Labem

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Soukromá ordinace dětské lékařky

Dobrý den, bohužel mám také špatnou zkušenost, malý neměl sestouplé varle jedno a doktorka mi tvrdila, že se to řeší do dvou let a pak mi napsala doporučení do Kolína na dětskou chirurgii a tam mi bylo řečeno, že se to má řešit max. do roka, byli jsme tedy hospitalizovaní a přišel primář a oznámil mi, že malý má ke všemu pupeční kýlu a divil se, že mi to doktorka neřekla. Do té doby jsem byla spokojená a doktorka se setřičkou byli milé, ale to asi není úplně nejlepší pro malé dítě. Takže také hledám jiného pediatra.

Paní doktorka neumí nic jiného než na všechno předepisovat antibiotika. Už pro mé dcery hledám někoho jiného.Nedoporučuji

Syn se osypal,pí.Doktorka se podivala na ručičku z metru a usoudila že je to po ovoci.Tak jsem mu vyhrnul tričko a ptám se jestli to je normální-sestra řekla že to normální není ale doktorku to nezajímalo,napsala zyrtec a pápá...Tak jsme jeli do MB jako posledně a šup na JIP! Pryč od ní! Dvakrát nám nic nebylo a skončili jsme na JIP...

Celkem příjemná pí.Doktorka ale poslední zkušenost velmi špatná.Syn(16měs) zničeho nic špatně dýchal-rychle a hlasitě na průduškách,doktorka poslechla a během pěti vteřin určila jako diagnózu začínající astma nebo alergii,napsala sirupy a že dobrý,pozvání na kontrolu-nic.Po syrupech se to zmizelo,cca o 14dní se to vrátilo,na pohotovosti v nemocnici si syna nechaly,jednalo se o silný zápal plic,syn ležel 3 dny na kyslíku na JIPce... takže Chocholovou nedoporučujem!

Dobry den a mne se libi pani doktorka ,ma zajem o deti je moc starostliva a ja s ni sem velmi spokojena :) velmi mužu ji doporučit

Tato lékařka je jedna z nejlepších. Když má dcera byla malinká,měla vysoké horečky a paní doktorka dojela tenkrát v 1 hodinu ranní a mou dceru vyšetřila,srazila jí šíleně vysoké horečky .Nikdy se nestalo,že by paní doktorka nezvedla telefon,nebo byla neochotná,vždy vyhověla a pomohla.Jsem s paní doktorkou maximálně spokojena.

zajacova

Paní dr Chocholová je nejhorší lékař s kterým jsem se kdy setkala :-( bohužel to odnesl můj syn (3 měsíce.Začal strašně chrčet a paní ,,DOKTORKA´´ ho léčila sirupy a ani ho nechtěla vidět znovu. po 5 dnech kdy se chrčení zhoršovalo nám tedy otráveně nasadila ATB s tím, že když se to do 2 dnů nezlepší máme přijet na RTG plic. Po mém dotazu, když se to zlepší kdy máme příjit na kontrolu mi oznámila chodit nemusíte!!!Což mi tedy u 3 měsíčního dítěte s nasazenými antibiotiky příjde přijnejmenším zvláštní. NAkonec jsme skončili v nemocnici kde malého rozdýchávali pomocí inhalátorů s podezřením na zápal plic! už jsou to skoro 2 měsíce a malý stále chrčí, protože díky ,,SKvělé´´ péči dr CHocholové mu vše sedlo na průdušky. Nevím nechci jí nějak ubližovat, ale zvažovala jsem dokonce podání žaloby o hrubé zanedbání péče! Nevím jestli jsme jí nesedli pouze my ale její přístup byl od začátku zvláštní(měla jsem problémy s kojením).Rozhodně tuto dr NEDOPORUčuji!

Dobrý den,paní doktorka mi přijde že nemá o děti moc velký zájem. Moje dcera se jí bojí. Pořád vypráví příběhy o dětech,hůavně aby nemusela napsat nějakou doporučenku na odborné vyšetření!!Začínám se hodně bát až by se dělo něco vážného jak zareaguje!Tuto doktorku v žádném případě nedoporučuji!Donutit tuto doktorku vstát od stolu,aby prohlídla dceru se mi přijde jako dobré sci-fi. Od stolu určuje veškeré diagnozy. Od stolu určí,že tohle je kožní alergie a to pouze pohledem ruku mé dcery.Aniž by dceru jakkoliv prohlédla nebo nedej bože aby si nechala dítě svlíknout!Myslím,že Sibyla byla věštkyně amatérka oproti této doktorce.Budu hledat jinou a snad i lepší doktorku!

Můsím jen souhlasit. Paní doktorka je doopravdy výborná, má k dětem výborný přístup. Náš syn k paní doktorce Chocholové chodí velice rád.