Rybkova 9, Brno
Ultrasonografická diagnostika

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Ultrasonografická diagnostika Jiný

Nerozumím předchozím komentářům. Paní doktorka i se sestrou jsou obě profesionální, milé a komunikativní. Paní doktorka měla pochopení pro moje obavy, byla příjemná a mluvila se mnou jako člověk s člověkem. Nemám jedinou výtku. Samozřejmě profesionalitu její práce nedokážu zhodnotit, nejsem lékař. Ale co se týká komunikace, patří rozhodně k těm lepším.

Umístění: Ultrasonografická diagnostika Jiný

Hrozná zkušenost...Krom chladné komunikaci jsem nedostal ultrazvuk k nahlédnutí. Chtěl jsem vidět můj zdravotní stav, ale bylo mi řečeno, že nejsem lékař a nedostanu ultrazvuk k nahlédnutí. Tak jsem dostal zprávu a šel jsem domů....to je poprvé v životě, kdy by mi lékař neukázal např. rentgen a nepokusil se mi vysvvětlil můj zdravotní stav. Dostal jsem jenom chladnou odpověď a papír.... ztrácím pocit kvalitní péče,vyšetření a zájmu o pacienta obecně

Umístění: Ultrasonografická diagnostika

Přesná,rychlá, dokáže odhalit vše, v diagnózách se nemýlí. Po vyšetření paní doktorkou jsem klidná, protože vidí, to co jiní nevidí, a když řekne, že je vše v pořádku, tak vše v pořádku je.

Pokud chcete zažít neprofesionální jednání, výsměch a ponižování, vřele doporučuji návštěvu této paní doktorky.

Odbornou stránku nehodnotím, přišel jsem na doporučení své obvodní lékařky a věřím, že je odborně na velmi dobré úrovni. Její jednání mě ale bohužel velmi zklamalo. Zeptala se mě na to, kdy a jak byl zjištěn problém, s nímž jsem k ní byl poslán. Snažil jsem se tedy popsat, kde a jak mě vyšetřovali a co bylo zjištěno. Paní doktorka se mi v reakci na můj nepřesný laický popis otevřena vysmála, neustále mě zastavovala a s výsměchem opravovala a vše zakončila větou, že když něco nevím, je lepší o tom nemluvit. Pomíjím, že celou dobu mluvila spíše do monitoru PC, na to už jsem u lékařů celkem zvyklý. Nabízí se tedy otázka, proč se mě na něco vůbec ptala. Uvítal bych trochu taktnější dokazování její odbornosti a především mnohem profesionálnější přístup. Takové jednání bych nepřál ani studentům u zkoušky, natož pacientům.

Profesní odbornost hodnotit nemohu. Zato tu lidskou, která v mém případě tu odbornou velice ovlivnila, jsem již ohodnotil za celou 1 hvězdu, protože 0 či zápor udělit bohužel nelze. Na UZ jsem byl odeslán se 2 malými bouličkami, které jsem si sám našel. Následně jsme je společně lokalizovali i s mým ošetřujícím lékařem a ten jejich pozici přesně popsal do žádanky. Když mi doktorka Čermáková sdělila, abych si otřel gel, došlo mi že uz je po vyšetření a tak jsem ji ihned upozornil, že ty bouličky nejsou na varlatech, která mi jako jediná vyšetřovala. Sdělil jsem jí znovu i jejich polohu, kterou měla i na žádance. Suše odvětila, že je to takhle v pořádku. Bulky vůbec nevyšetřila. UZ varlat možná provedla kvalitně, možná ani to ne, ale každopádně vůbec nevyšetřila to, co měla. Každý se může splést, ale když už na to člověk slušně upozorní, očekával bych nápravu a ne dotčené odmítnutí. Nedoporučuji!

Šel jsem tam ze strachem kvůli zde špatným recenzím.Opak byl ale pravdou.Paní doktorka se mi ještě omlouvala,že mě vzala o 4 min.později,než jsem byl objednán.Byla ochotná a milá, včetně sestřičky,vysvětlila mi co a jak a strach hned opadl.Mohu doporučit.Zdravím, Martin Ho*ěz, Brno

Paní doktorka je jistě odborník na svém místě, ale chování a empatie jí rozhodně chybí. Nepozdravila, ani se neobtěžovala otočit, napomínal mně, že sedím špatně při vyšetření, co je mi do toho co na ultrazvuku vidí. Přišla jsem na ultrazvuk ramene, ona mi řekla, že má ještě větší bolesti ramene než já a už dlouho!!! Takže mi vlastně určila i diagnózu. Díky, nikdy více.

Prostředí čekárny a ordinace je velmi příjemné.
Před začátkem vyšetření se mě paní doktorka zeptala na potíže a konstatovala, že tímto vyšetřením příčinu neodhalí. Samotné vyšetření trvalo asi 30 vteřin, maximálně minutu. Před několika lety jsem sono břicha absolvoval, trvalo 4-5 krát déle.
Při odchodu mi paní doktorka řekla, že bych měl být rychlejší s oblíkáním, tak jsem nechal zbytky neutřeného gelu na sobě a pospíšil si. Svým známým bych tuto lékařku určitě nedoporučil.

Objednací lhůty solidní, prostřední pěkné, sestra velmi laskavá, vyšetření proběhlo bez čekání a přesně na čas. Paní doktorka s ultrazvukem umí, na to se nedá nic říct. Ovšem komunikace opravdu není její nejsilnější stránka. Jaký můžete mít první dojem z lékaře, který Vám ani neodpoví na pozdrav, žádanku si přečte ledabyle, s pacientem nekomunikuje a diagnostikuje nutnost operace ještě dřív, než Vás vyšetří? Ovšem pokud se nad toto povznesete a nevadí Vám hrubozrnná komunikace, tak se dočkáte dle mého kvalitního vyšetření. Paní doktorka není nesympatická, jen je vidět, jak už nevidí lidi, ale žlučníky, slinivky a ledviny.. Nicméně vše nač jsem se ptala, mi vysvětlila a s jejím doporučením souhlasím. Ostatní jsem si přečetla ve zprávě.

Byl jsem s přístupem paní doktorky spokojen. Byla příjemná, byl jsem objednaný na čas a v ten jsem šel do ordinace. Krom toho, že měla místo až od 2 týdnů po objednání bylo vše na 5 hvězdiček. Vyšetřila mne a krom zprávy mi i vše vysvětlila.