Praktický lékař pro dospělé
K lesu 162, Markvartovice, Opava

Praktický lékař pro dospělé
U střediska 4, Hať

Paní doktorka postrádá základní požadovanou vlastnost každého lékaře, a to přirozenou inteligenci, sebereflexi a schopnost přemýšlení nad nemocemi každého jednotlivého pacienta, následně tyto souvislosti propojit a analyzovat (absence logického, analytického myšlení). Nulová schopnost nad problémem pacienta přemýšlet a zhodnotit jeho chorobopis, dát si vše do vzájemných souvislostí a následně věcně vyhodnotit, což je pro lékaře nezbytná vlastnost pro výkon praxe. Jestliže se pacient dlouhodobě léčil s konkrétními problémy, lékař je opakovaně přehlíží aniž by zkoumal, zda se pacientova nemoc nemohla vrátit popř. své domněnky si takto vyvrátit, na tuto skutečnost pacienta neupozornit a neposlat na odborné vyšetření, považuji za postup velmi neprofesionální a nezodpovědný. V případě, že jsou jisté pochybnosti, stav pacienta se nelepší, bylo by velmi vhodné pacienta nechat odborně vyšetřit, což paní doktorka považuje za poslední možné řešení a postup. Pokud již nemám dostatek zkušeností, řešení přenechám odborníkovi. Tento lékař je zcela neprofesionální, nemá dostatek zkušenosti, sebereflexe a nedokáže sám odhladnou na co má zkušenosti a kde jsou její zkušenosti naprosto minimální. Bylo by vhodné ze strany paní doktorky učinit řádnou sebereflexi svých schopností. Což rovněž doporučuji učinit i případným pacientům či stávajícím pacientům. Lékař, který se své profesi nedokáže plně věnovat a dát ji maximum (v tomto případě ji nelze dát ani maximum, protože to již apriori bez logiky a bez analytického myšlení nelze), měl by tuto profesi opustit.

Velice milá,hodná při problémech které ji provazejí je hodnocení velice špatné.
Hodně zdraví paní doktor

super

Nejlepsi.Jen skoda ze neordinuje.
Zastup Mudr.Baldermanova je katastrofa a nic horsiho jsem snad nikde nezazil.

Velmi ochotná, příjemná a hlavně nenamyšlená lékařka. Mnozí nám ji mohou závidět!

Velmi příjemná lékařka s lidským přístupem, ochotná vždy pomoci!!! Velmi kladně musím hodnotit-mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Všichni pacienti by si jí měli vážit....tak jak si jí vážím samozřejmě i já....

ta nej...

Velmi dobrá lékařka, vždy ochotná pomoci, tolerantní, slušná, vždy ochotna naslouchat starším lidem.