Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Lidická 21/318, Rýmařov
Clevmed, spol. s r.o., gynekologie

Hornoměstská 549/16, Rýmařov
Podhorská nemocnice a.s.

Výborný pan doktor. Po mou celou dobu mého těhotenství skvěle komunikoval i vyšetřoval a ne jen po dobu těhotenství, narodila se mi krásná a zdravá holčička ,která už má rok a půl .Je skvělý ve všech směrech jako lékař!!! a sesrtřička Zuzanka je taky výborna!!!... Doporučuji všem :-)

Zkušený, asertivní.

Chce to silnou náturu, číst některé komentáře je nad síly každého jedince.
Je důležité si uvědomit vlastní chyby a zametat před vlastním prahem.A protože vím , že prim. MUDr. Olejník , ředitel nemocnice je silá osobnost , tak se neativním komentářům směje. A já vlastně taky.Přeji mu ze srdce pevné nervy a nadhled nad lidskou stupiditou. M.G.

Příklad z vlastní zkušenosti - díky neuposlechnutí příkazů pana primáře mám dnes krásného zdravého syna. Během těhotenství, kdy nebylo jisté, zda vše bude v pořádku, mě odmítl poslat na jakákoliv prenatální vyšetření v prvním trimestru(i za cenu vlastního financování)se zdůvodněním, "že když se bude čekat, kdo se mi s tím potratem pak později bude dělat". Prvních dvanáct týdnů mě opakovaně hnal na přerušení a odmítl polemizovat o jiné možnosti. Individuálně jsme vše prokonzultovali s genetikem, který nás ubezpečil, že není problém, a moc se podivoval nad lékařovým přístupem.Dnes mám krásného zdravého syna a velmi špatnou osobní zkušenost.

Opakuji již podruhé...suďte a buďte souzeni...tento člověk zachránil nespočet životů a novorozenců.
Jeho osobní život není věcí nikoho z vás.
Lékařem je za léta praxe a zkušeností odborník a to by mělo být pro vás na prvním místě.
Já také nekritizuji , jak který dělník dře , či jak který učitel dokáže zaujmout své žáky výkladem látky právě probíhající.
Každý člověk je vlastně osobnost a zvažte sami , stojí-li za to posuzovat lidi , kteří usilují o kvalitní život svého , ale i ostatních jedinců.
Podotýkám , nepreferuji... je to jen 21 let praxe ve zdravotnictví a mám radost za každý zachráněný živůtek.
Děkuji Monika Gonšenicová

Podrazák, neschopný z každého pohledu, t.č. likvidující již druhou nemocnici.
Z odborného i lidského pohledu méně než nula.
Schopné lidi vyhazuje, obklopuje se neschopnými slováky kterým vyplácí megaplaty.
Jde mujen o každoměsíční přísun na jeho konto, nemocnice ho absolutně nezajímá -používá ji jen jako trafiku pro zaměstnání své široké rodiny

Dle mého názoru , nejlepší gyndař , operatér , sympaťák a pokud vím , klientky si ho vždy chválily. Nejsem jeho klientka , ale člověk , který ho zná.Ve svém povolání a praxi to nemá zrovna jednoduché , tato léta nám nepřejí. Ani lidem zdravým , ani lidem nemocným.
MUDr. Marian Olejník-podotýkám starší,jelikoš na pracovišti působí i jeho synovec ( Marian mladší ) je člověk vstřícný , upřímný a dle mého názoru i rovný. A jen tak mimochodem...znám dr.Olejníky oba a jsou to fajn chlapi a kvalitní lékaři.
Ráda se pod to podepíšu----------- Monika Gonšenicová

Jako lékař je velice hodný vše vysvětli a nikdy jsem se nesetkala,že by někoho odbyl.Jsou to jen samé pomluvy!!!!!

S panem doktorem mám velice dobré zkušenosti- a to nejsem pacientka, která by uspokojovala jeho sexuální potřeby jak se tu píše.Má velice kladný přístup, je velmi vstřícný a ochotný. I když jsem v minulosti nebyla jeho pacientka, ochotně mi pomohl a na poslední chvili mě naštěstí poslal do nemocnice.Tím mi zachránil možná i život. Takže z mé osobní zkušenosti naprostá spokojenost!!

Spousta lidí ví, jaký je to křivák, ale asi se to bojí říct. Jinak by tu už dávno s jeho praktikama nebyl. Pod jeho rukama přišla celá naše nemocnice do záhuby a jemu se můžeme poděkovat, že za lékařskou péčí musíme jezdit daleko. V jeho ambulanci mají dveře dokořán jen prominentní pacientky, ty ostatní jsou odbyty. Rozhodně nedoporučuji.