Mgr.

Marian Bartoš

Psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 370 návštěv profilu během posledních 30 dní

Klinický psycholog a psychoterapeut, lektor výcviku v gestalt psychoterapii a supervizor. Odborný garant a zakladatel psychoterapeutických centrer. Pro bližší informace navštivte stránky… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Klinický psycholog a psychoterapeut, lektor výcviku v gestalt psychoterapii a supervizor. Odborný garant a zakladatel psychoterapeutických centrer. Pro bližší informace navštivte stránky Psychoterapeutického centra Řipská www.psycholog-praha.cz, Psychoterapeutického centra Jihlava www.psycholog-jihlava.cz nebo mé osobní stránky www.psycholog-bartos.cz.

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Ukončené školy

• obor psychologie, Filosofická fakulta University Karlovy (Praha, 2002)
  • Psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii (Praha, 2007)
  • Supervizní výcvik v Gestalt modalitě (Praha, 2012)

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina

Stáže

• Psychiatrické léčebny (Bohnice, Horní Beřkovice)

Nemoci

• deprese
  • fobie
  • poruchy příjmu potravy
  • vztahové problémy
  • závislosti (alkohol, drogy, gambling)
  • úzkosti
  • problematika související s tématem náhradní mateřství

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Po 1 a půl roce terapie u Mariana, mít klobouk, smeknu ho. Jeho empatický, lidský a přímý přístup, v mém případě, udělal veliké změny ve všech životních oblastech. Mohu vřele doporučit a vím, že se budu vracet, pokud by se někdy opět úplně nedařilo zvládnout to sama. Děkuji za vše!

• A

Po 4 letech manželské krize mi pan Bartoš pomohl podívat se na naši situaci novým pohledem a to nám moc pomohlo. S empatickým přístupem a objektivně dokáže pojmenovat věci pravým jménem a otevřít člověku nový obzor. Zato mu moc děkuji a opakuji, ve svém křesílku je člověkem na správném místě. Vřele doporučuji.

• Empatie, přátelský přístup, ale přesto profesionalita + praktické zkušenosti s pomocí lidem, kteří mají stejný problém jako já - závislost. Marian byl po dobu minulého roku průvodcem na mé cestě k současné roční abstinenci. Nevyřešil můj problém za mě, ale pomohl mi, na začátku mé dlouhé cesty, otevřít oči - nazvat a ukázat na hrozby a mechanismy které jsem nechtěl vidět. Je pro mě důležité vědět, že se na něho mohu v budoucnu kdykoliv obrátit.
    Všem kteří mají stejný problém jako já, mohu tohoto profesionála maximálně doporučit. Josef

• Po letech vnitřního strádání a uvažování o psychoterapii jsem se konečně rozhodl a dostal kontakt na Mariana. Cítím, že pan Bartoš mi pomohl pomoct si sám. Vytvořil bezpečný prostor, ve kterém jsme se mohli otevřeně bavit o čemkoli, aniž by mě někdo soudil, aniž bych se sám soudil. Postupně jsem objevoval skryté mechanismy v sobě a v rodině, až se podařilo rozmotat všechny velké uzly a najít klid v duši. Děkuji

• L

Absolutní spokojenost - byť srovnání s nikým jiným nemám :) Jen několik sezení mi pomohlo najít snadnou cestu z nečekaného a do té doby nepoznaného náhlého depresivního stavu. Vlastně to bylo celé hrozně příjemné, lidské, přirozené... A co je na tom nejlepší, je mi teď skvěle, vím jak dál fungovat, jak tomu předcházet i jak tu situaci řešit, kdyby se náhodou zase opakovala. Určitě doporučuji. A děkuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý Pan Psycholog. Pomohl mi přejít rodinnou a partnerskou krizi a postavit se zpět na nohy (s jeho pomocí se pro mě stala situace mnohem přehlednější a mohla se s ní mnohem snadněji vypořádat), za což mu velmi děkuji. A doporučuji.

• T

Jsem gembler, ktery si uz i diky panu doktorovi nevsadi ani sportku :) Takze snad mi to vydrzi a kdyby nahodou ne, tak vim, kdo mi s tim zase pomuze :)

• Z

Vřelý, opravdový, laskavý terapeut.
    Pokud chcete do gestalt terapie, tak neváhejte. Marian je dobrá adresa.

• Nikdy by mě nenapadlo, že někdy mohu využít psychologickou pomoc, vždy jsem byl zvyklý všechny svoje případné problémy řešit sám. Mám navenek bezproblémový život s krásnou rodinou. Nicméně náhlý zdravotní problém v kombinaci s dlouhodobým velkým stresem v zaměstnání a dalšími okolnostmi ve mě vyvolal větší úzkosti než se mi kdy stalo a jak jsem se později právě od Mariana dozvěděl i panické ataky. Nechtěl jsem se s tím tentokrát už prát sám, když jsem navíc od blízkého člověka věděl, že pomoc Mariana je opravdu efektivní. Tak jsem se také odhodlal jí využít. Několik málo sezení s Marianem a jeho empatická, avšak zcela profesionální analýza mých problémů spolu s ukázáním cesty, jak by se mohly dát řešit, mi pomohla rychleji, než jsem sám čekal. Po krátké době jsme mohli sezení ukončit. Můj názor po této zkušenosti je, že někdy člověk nemá dostatek (profesionálních) znalostí a zkušeností si sám efektivně pomoci. Nyní věřím, že si s podobnými problémy už do budoucna poměrně lehce zvládnu poradit, protože vím, jak. Navíc zůstal i příjemý pocit, že v případě čehokoliv znám empatického profesionála a sympatického člověka, na kterého se mohu obrátit.

Mgr. Marian Bartoš2016-03-17

Děkuji velmi za hezké zhodnocení. Někdy stačí málo, hlavně u člověk s aktivním přístupem a otevřeností a věci se daří k lepšímu :-)

• V

I já cítím potřebu podělit se o své zkušenosti z návštěv u pana Bartoše. Je to přátelský a empatický člověk, jsem moc ráda, že jsem zvolila tuto cestu a určité životní období jsem za jeho nenápadné, leč cílené pomoci zvládla, myslím, na jedničku. Velmi Vám, pane doktore, děkuji, moc si užívám tu pohodu, kterou jsme společnými silami našli. Jana