Další dostupný termín:

Hotovost, Bankovní převod
776 76.....

Individuální psychoterapie 45min • 1 500 Kč

Párová terapie 45min • 1 500 Kč

Klinický psycholog a psychoterapeut, lektor výcviku v gestalt psychoterapii a supervizor. Odborný garant a zakladatel psychoterapeutických centrer. Pr...

• deprese
  • fobie
  • poruchy příjmu potravy

Ukončené školy

• obor psychologie, Filosofická fakulta University Karlovy (Praha, 2002)
  • Psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii (Praha, 2007)
  • Supervizní výcvik v Gestalt modalitě (Praha, 2012)

Fotografie

1 000 Kč

Párová terapie 45min

1 500 Kč

Velmi dobrý přístup.
Příjemné jednání a porozumění. Na podobném sezení jsem byl poprvé a přiměřený výsledek byl dobrý.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům individuální psychoterapie 45 min

Ráda bych po roce a půl pravidelných terapií vyjádřila velké poděkování Marianovi za každou minutu společného povídání, za jeho vnímání, vciťování se, za to že tam je pro mě vždy naplno.
S jeho pomocí jsem se devatenáct měsíců nedotkla alkoholu - byl mi velkou oporou první těžké týdny, měsíce a naučil mě vnímat nebezpečí závislosti. Jeho pochvaly "hezky, "skvělě" a povzbuzení mě držely každý den.
Pomáhá mi orientovat se v dalších těžkostech, ve vztahu, abych se znovu nacházela a nasměrovávala svůj další život...a vím že se na něho mohu i nadále obracet, dokud budu potřebovat.
Je to opravdový psycholog - přítel, se kterým se cítíte velmi dobře.
Za sebe ho vřele doporučuji - patří mu samé HVĚZDIČKY ! Marie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Byla to moje první zkušenost s psychoterapií a musím říct, že díky Marianovi velmi pozitivní. Skutečně mi pomohl se podívat na své problémy s odstupem a jeho pozitivní a investovaný přístup byl obrovsky důležitý. Maximálně doporučuji!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Dr. Bartos was my therapist for the past 4 years and he was a great help for me. He supported me through the process of adaptation to my new city, he helped me to recognize my abilities to face the cultural differences and to deal with challenging situations. He's a non-judgemental, compassionate and srtaight forward psychotherapist, I really appreciate all the job we did together.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Marian Bartoš je nesmírně empatický a milý člověk, se kterým opravdu není problém sdílet problémy, které vás trápí. Pomohl mi. Za sebe ho po roční terapii můžu vřele doporučit.

Dobrý den,
Když jsem si pročítal hodnocení Pana Mariana, zjistil jsem, že vše co jsem chtěl napsat, bylo několikrát velice výstižně napsáno. Myslím si, že se nedá vyjádřit pouze slovy co pro mě návšťevy u Mariana znamenaly a jak moc mě posunuly vpřed. Prostě a jednoduše Marian je borec a člověk na správném místě. Jeho posláním je pomáhat lidem s nejsložitější lidskou funkcí a tou je psychika. Zvláda to znamenitě a jsem moc rád, ze jsem narazil právě na jeho ordinaci.

Za mě jedno obrovské DĚKUJI

Po 1 a půl roce terapie u Mariana, mít klobouk, smeknu ho. Jeho empatický, lidský a přímý přístup, v mém případě, udělal veliké změny ve všech životních oblastech. Mohu vřele doporučit a vím, že se budu vracet, pokud by se někdy opět úplně nedařilo zvládnout to sama. Děkuji za vše!

Po 4 letech manželské krize mi pan Bartoš pomohl podívat se na naši situaci novým pohledem a to nám moc pomohlo. S empatickým přístupem a objektivně dokáže pojmenovat věci pravým jménem a otevřít člověku nový obzor. Zato mu moc děkuji a opakuji, ve svém křesílku je člověkem na správném místě. Vřele doporučuji.

Empatie, přátelský přístup, ale přesto profesionalita + praktické zkušenosti s pomocí lidem, kteří mají stejný problém jako já - závislost. Marian byl po dobu minulého roku průvodcem na mé cestě k současné roční abstinenci. Nevyřešil můj problém za mě, ale pomohl mi, na začátku mé dlouhé cesty, otevřít oči - nazvat a ukázat na hrozby a mechanismy které jsem nechtěl vidět. Je pro mě důležité vědět, že se na něho mohu v budoucnu kdykoliv obrátit.
Všem kteří mají stejný problém jako já, mohu tohoto profesionála maximálně doporučit. Josef

• deprese
  • fobie
  • poruchy příjmu potravy

Ukončené školy

• obor psychologie, Filosofická fakulta University Karlovy (Praha, 2002)
  • Psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii (Praha, 2007)
  • Supervizní výcvik v Gestalt modalitě (Praha, 2012)

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Stáže

• Psychiatrické léčebny (Bohnice, Horní Beřkovice)

Fotografie

Znalost jazyků