Mgr.

Marian Bartoš

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut

67 názorů +přidat

Klinický psycholog a psychoterapeut, lektor výcviku v gestalt psychoterapii a supervizor. Odborný garant a zakladatel psychoterapeutických centrer. Pro bližší informace navštivte stránky… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• I
    Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Dr. Bartos was my therapist for the past 4 years and he was a great help for me. He supported me through the process of adaptation to my new city, he helped me to recognize my abilities to face the cultural differences and to deal with challenging situations. He's a non-judgemental, compassionate and srtaight forward psychotherapist, I really appreciate all the job we did together.

• P
    Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Marian Bartoš je nesmírně empatický a milý člověk, se kterým opravdu není problém sdílet problémy, které vás trápí. Pomohl mi. Za sebe ho po roční terapii můžu vřele doporučit.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský důmSlužby: individuální psychoterapie 45 min

Pan Mgr, Marian Bartoš je velmi příjemný člověk, hned po prvních jeho slovech ze mě spadlo napětí a ostych mluvit o svých problémech...už po prvním sezení se cítím pevněji na zemi ve svém problému - závislosti, který byl konečně pojmenován. Je to jako pohlazení po duši, že je tu někdo kdo může a umí pomoci - je to pro mě cesta a jsem ráda, že jsem překonala strach a návštěvu nezrušila :-) Marie

• Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Dobrý den,
    Když jsem si pročítal hodnocení Pana Mariana, zjistil jsem, že vše co jsem chtěl napsat, bylo několikrát velice výstižně napsáno. Myslím si, že se nedá vyjádřit pouze slovy co pro mě návšťevy u Mariana znamenaly a jak moc mě posunuly vpřed. Prostě a jednoduše Marian je borec a člověk na správném místě. Jeho posláním je pomáhat lidem s nejsložitější lidskou funkcí a tou je psychika. Zvláda to znamenitě a jsem moc rád, ze jsem narazil právě na jeho ordinaci.

Za mě jedno obrovské DĚKUJI

• Po 1 a půl roce terapie u Mariana, mít klobouk, smeknu ho. Jeho empatický, lidský a přímý přístup, v mém případě, udělal veliké změny ve všech životních oblastech. Mohu vřele doporučit a vím, že se budu vracet, pokud by se někdy opět úplně nedařilo zvládnout to sama. Děkuji za vše!

• A

Po 4 letech manželské krize mi pan Bartoš pomohl podívat se na naši situaci novým pohledem a to nám moc pomohlo. S empatickým přístupem a objektivně dokáže pojmenovat věci pravým jménem a otevřít člověku nový obzor. Zato mu moc děkuji a opakuji, ve svém křesílku je člověkem na správném místě. Vřele doporučuji.

• Empatie, přátelský přístup, ale přesto profesionalita + praktické zkušenosti s pomocí lidem, kteří mají stejný problém jako já - závislost. Marian byl po dobu minulého roku průvodcem na mé cestě k současné roční abstinenci. Nevyřešil můj problém za mě, ale pomohl mi, na začátku mé dlouhé cesty, otevřít oči - nazvat a ukázat na hrozby a mechanismy které jsem nechtěl vidět. Je pro mě důležité vědět, že se na něho mohu v budoucnu kdykoliv obrátit.
    Všem kteří mají stejný problém jako já, mohu tohoto profesionála maximálně doporučit. Josef

• Po letech vnitřního strádání a uvažování o psychoterapii jsem se konečně rozhodl a dostal kontakt na Mariana. Cítím, že pan Bartoš mi pomohl pomoct si sám. Vytvořil bezpečný prostor, ve kterém jsme se mohli otevřeně bavit o čemkoli, aniž by mě někdo soudil, aniž bych se sám soudil. Postupně jsem objevoval skryté mechanismy v sobě a v rodině, až se podařilo rozmotat všechny velké uzly a najít klid v duši. Děkuji

• L

Absolutní spokojenost - byť srovnání s nikým jiným nemám :) Jen několik sezení mi pomohlo najít snadnou cestu z nečekaného a do té doby nepoznaného náhlého depresivního stavu. Vlastně to bylo celé hrozně příjemné, lidské, přirozené... A co je na tom nejlepší, je mi teď skvěle, vím jak dál fungovat, jak tomu předcházet i jak tu situaci řešit, kdyby se náhodou zase opakovala. Určitě doporučuji. A děkuji!

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý Pan Psycholog. Pomohl mi přejít rodinnou a partnerskou krizi a postavit se zpět na nohy (s jeho pomocí se pro mě stala situace mnohem přehlednější a mohla se s ní mnohem snadněji vypořádat), za což mu velmi děkuji. A doporučuji.

Zkušenosti a dovednosti

• Klinický psycholog a psychoterapeut, lektor výcviku v gestalt psychoterapii a supervizor. Odborný garant a zakladatel psychoterapeutických centrer. Pro bližší informace navštivte stránky Psychoterapeutického centra Řipská www.psycholog-praha.cz, Psychoterapeutického centra Jihlava www.psycholog-jihlava.cz nebo mé osobní stránky www.psycholog-bartos.cz.

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Ukončené školy

• obor psychologie, Filosofická fakulta University Karlovy (Praha, 2002)
  • Psychoterapeutický výcvik v Gestalt terapii (Praha, 2007)
  • Supervizní výcvik v Gestalt modalitě (Praha, 2012)

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina

Stáže

• Psychiatrické léčebny (Bohnice, Horní Beřkovice)

Nemoci

• deprese
  • fobie
  • poruchy příjmu potravy
  • vztahové problémy
  • závislosti (alkohol, drogy, gambling)
  • úzkosti
  • problematika související s tématem náhradní mateřství

Fotografie