Přijímám: dospělí

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Havlíčkova 34a, Jihlava

1 500 Kč

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Klinický psycholog a psychoterapeut, lektor výcviku v gestalt psychoterapii a supervizor. Odborný garant a zakladatel psychoterapeutických centrer. Pr...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Fobie
  • Poruchy příjmu potravy
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům Párová terapie

Profesionální přístup, zpočátku párová terapie, která následně přešla k individuální, trpělivý posluchač, který odborně poradí, velmi doporučuji

Rozhodnutí chodit na terapie k panu Marianovi Bartošovi považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Marian je vynikající profesionál a skvělý člověk a s jeho laskavou a vlídnou pomocí se mi podařilo změnit spoustu věcí v mém životě tak, abych mohla být spokojenější. Marianovi ze srdce děkuji a vřele ho doporučuji!

Vynikající komunikace,empatičnost,snaha pomoci vyřešit daný problém. Vřele doporučuji pana psychoterapeuta!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Pan Bartoš je profesionál s velmi empatickým a přátelským přístupem. Jsem mu moc vděčná za to, jak moc mi pomohl. Poprvé mi pomohl rychle se zorientovat v pro mě nejasné situaci, kdy jsem nevěděla jak dále postupovat a neviděla východisko. Byl mi velikou oporou v celém procesu a podporoval mě na každém kroku této cesty. Po čtyřech letech jsem se znovu na pana Bartoše obrátila ohledně úzkostí a osobního rozvoje. Moc mu děkuji za jeho úžasný přístup a energii, kterou jeho terapie vždy provází. Po každém sezení jsem cítila zlepšení v oblastech, na kterých jsme společně pracovali a moc mu děkuji za to jak mi vždy pomohl a byl mi v minulých letech velkou oporou. Moc pana Bartoše doporučuji a děkuji mu za jeho pomoc!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Příjemný pán, moc mi pomohl, nemám co vytknout. Profesionál ve svém oboru, lidský přístup - určitě doporučuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

K Marianovi jsem docházel 5 let jednou měsíčně. Jeho přístup mi velmi vyhovoval. Zejména to, jak dokáže řídit průběh sezení tím, že občas položí dobře mířenou otázku.

Mám pocit, že jsem se za dobu našeho setkávání v řadě věcí dost významně posunul. Zároveň ale zvažuji, že bych Mariana opět začal navštěvovat, i když momentálně nemám žádnou konkrétní "zakázku". Měl jsem pocit, že pravidelné konzultace s ním mi dávaly v životě důležitý opěrný bod.

Marian mi během několikaleté terapie pomohl se vyrovnat se ztrátou v rodině a s několika složitými životními situacemi a byl mi výborným průvodcem při rozklíčování mých vlastních emocí a potřeb a nastavování si hranic tak, že se teď cítím spokojeně a těším se, co budoucnost přinese. Stal jsem se díky němu empatičtějším člověkem a jsem mu velmi vděčný za skvělá setkání, ze kterých jsem odcházel vždy uvolněný a s úsměvem. Za mě velké doporučení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Velmi dobrý přístup.
Příjemné jednání a porozumění. Na podobném sezení jsem byl poprvé a přiměřený výsledek byl dobrý.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům individuální psychoterapie 45 min

Ráda bych po roce a půl pravidelných terapií vyjádřila velké poděkování Marianovi za každou minutu společného povídání, za jeho vnímání, vciťování se, za to že tam je pro mě vždy naplno.
S jeho pomocí jsem se devatenáct měsíců nedotkla alkoholu - byl mi velkou oporou první těžké týdny, měsíce a naučil mě vnímat nebezpečí závislosti. Jeho pochvaly "hezky, "skvělě" a povzbuzení mě držely každý den.
Pomáhá mi orientovat se v dalších těžkostech, ve vztahu, abych se znovu nacházela a nasměrovávala svůj další život...a vím že se na něho mohu i nadále obracet, dokud budu potřebovat.
Je to opravdový psycholog - přítel, se kterým se cítíte velmi dobře.
Za sebe ho vřele doporučuji - patří mu samé HVĚZDIČKY ! Marie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská

Byla to moje první zkušenost s psychoterapií a musím říct, že díky Marianovi velmi pozitivní. Skutečně mi pomohl se podívat na své problémy s odstupem a jeho pozitivní a investovaný přístup byl obrovsky důležitý. Maximálně doporučuji!