Gynmar s.r.o., gynekologie
Datyňská 5/462, Vratimov

Umístění: Gynmar s.r.o., gynekologie

K panu doktorovi jsem šla z mírnými obavami po přečtení recenzi avšak záporné recenze byly slabý odvar. Jeho přístup je velmi povrchní a připadáte si po odchodu jako naprosto neschopná matka čekající druhé dítě která o sobě nic neví. Pan doktor vás maximálně vystrasi a vlastně ani nevíte jestli s vámi a miminkem je vše v pořádku nebo ne a věta že otec je nejistý no tak pardon tohle si k vdané ženě dovolit nemůže. K panu doktorovi Ožanovi už mě opravdu nikdo nedostane. Myslím že trochu té lidskosti by neuškodilo.

Nedoporučuji! S doktorem ožanou mám velmi špatné zkušenosti... ukončil mi těhotenství v 37tt z důvodu že miminko už neroste a je velmi malé vystrasil mne malou hlavičkou a malou hmotnosti miminka a doporučil ihned nastoupit do porodnice protože šlo o zdraví miminka na které jsem brala ohled ihned jsem na jeho doporučení nastoupila do nemocnice v Ostravě na fifejdy vymluvil mi nemocnici v novém Jičíně kterou jsem si vybrala protože na fifejdach jsou prý specializovaní pro malé narozene miminka...tak jsem ho opět poslechla.. v porodnici jsem zjistila že pan ožana tam je primář což mne zarazilo a bylo mi ihned jasne proč mne chtěl na fifejdy...ale už jsem tam byla tak jsem zůstala...nicméně tři dny do mne dopovalí prášky na vyvolání porodu což se jim nedařilo aby se otevřeli porodní cesty pak mne poslali na porodni sál pichly plodovou vodu a čekalo se dalších 12hodin za tu dobu jsem se otevřela jen na tři prsty narvaly do mne plno pichacek,prášku,epidural,tablety na otevření porodních cest a po marnem nasilnem pokusu mne vzali na císařský řez a pod narkozu protože už jsem na tom psychicky ani fyzicky nebyla dobře...narodil se mi zdravý krásný kluk s normální porodní hlavičkou a normální hmotnosti 3100gr pan doktor ozana který jen lpěl po penězích se spletl o celých 800gr...porod nemusel být vyvolávány a mohl probehnout zcela přirozeně..

Od tohoto pana doktora jsem se rozhodovala odejít dlouho. Upřímně, měla jsem z odchodu a jeho reakce strach. Vyšetření bylo vždy velmi nepříjemné, pokaždé mě pokáral že nejsem dost uvolněná, nejsem dobře položená apod... Jednou mi našel špatný nález na děložním čípku, bral mi vzorky (neskutečně mě to bolelo, modlila jsem se, ať už přestane). K výsledkům jen řekl, že jsou pozitivní, že se musí udělat další apod... Vlastně jsem nic nevěděla, neposlal mě k odborníkovi a objednal mě na další návštěvu k němu. Když jsem řekla sestře, že chci u doktora skončit, nejspíše se to k němu doneslo. Musela jsem se na tu objednanou návštěvu dostavit, byl velmi nepříjemný, mé nové lékařce nechtěl poslat kartu (peripetie na půl roku)...
Nyní chodím k paní doktorce Lorencové, která je milá a baví se se mnou, zajímá se o mě jako o člověka. Ohledně nálezu na děložním čípku jsem byla u pana doktora Ševčíka. Byla jsem se u něj jen objednat a on mě místo toho rovnou bral na vyšetření - biopsii. Když viděl, jak se bojím, ptal se okamžitě čeho a odkud mám tak strašnou negativní zkušenost. Jeho odběr vzorků trval 5x déle než pana doktory Ožany, ale byl velmi ohleduplný, téměř nic jsem necítila a vše prozkoumal poctivě. Bavil se se mnou, výsledky mi podrobně popsal, prostě dokonalost a hlavně lidský přístup.

Ožanu už nikdy více...

Musím říct, že pan primář Ožana a celé gyn. oddělení na Fifejdách jsou skvělí lidé na profesní úrovni a s lidským přístupem. Vážím si toho, že jsem byla na operaci právě zde, děkuji za vše, cítím se skvěle a mám k vám hluboký respekt. Konieczná

Profesionál na svém místě. Děkuji mu za skvělou a příkladnou péči. Mé dotazy mi vždy jasně a zřetelně vysvětlil. Mohu doporučit.

Jsem pacientkou pana primáře už 6let,přišla jsem k němu do ordinace po doporučení svých známých a touze změnit tehdejšího doktora u kterého jsem měla zaplacený nadstandart v těhotenství a miminko nám umřelo tři hodiny po porodu v motolské nemocnici,byla to vada,která se dala zjistit ve 3 měsíci těhotenství na ultrazvuku,který mi nebyl proveden....pan primář mě srdečně přivítal a celý nešťástný příběh vyslechl....s jeho vzornou péči a přístupem jsme se s manželem pokusili znovu o dítě a dneska máme 4letou a zdravou Claudinku,kterou nám pomohl porodit pan primář,kontroly a návštěvy po porodu prováděl i ve své nemocnici,....děkuji panu Ožanovi za komfortní jednání a zdravotní péči a přijetí mé maminky mezi své pacientky,která se zde přestěhovala...já DOPORUČUJI.Bystroňová Jana.

Pan Ožana je velmi dobrý gynekolog nemám sním žádný problém sem velmi sním spokojená je velmi ochotný a milý S pozdravem Něníčková Petra

Nevím, jaký je pan doktor gynekolog, ale každopádně jeho onkologické zaměření by měl vynechat. Na základě vzorků babičce diagnostikovali rakovinu, na ultrazvuku prý rozsah nešel přesně zjistit, takže pan Ožana navrhl operaci. Protože se nám tento postup nelíbil a vzhledem k věku babičky jsme šli na onkologii do Brna, kde si lékař vyžádal vyšetření CT, bez kterého přece nelze určit, co dál. A k naší radosti, výsledek CT je negativní. Takže naše osmdesátiletá babička by podstupovala riziko operace, v tom věku velmi nebezpečné, kvůli ničemu. Takže pan Ožana si asi chtěl zaoperovat, asi pro svou radost, ale bez ohledu na pacienta. Dle mého názoru je tento lékař velice nekvalitní, myslící na svůj vlastní profit a blaho pacienta zmizelo nejspíše na jeho bankovním účtě....

K panu doktorovi chodím už asi 7 let a chodila jsem k němu i v těhotenství. Je pravdou, že pan doktor se nevykecává, nelituje a neoplakává každý problém, ale to já nepotřebuji, potřebuji mít jistotu, že když k němu přijdu mám potřebnou péči a tu mám. Vždy, když něco potřebuji vysvětlit, vysvětlí mi to jako pro blbce, což ne všichni doktoři dělají, raději se vytasí se svými odbornými výrazy tak, že se v tom ani prase nevyzná. Ale musím souhlasit s názorem, že u doktora dlouho nečekám a nejspíš právě proto, že se s kdekým příliš nevykecává. Že si nechá platit nadstandart? No a? Kdo ne a je to vaše dobrovolné rozhodnutí. Znám doktory, kteří za celé těhotenství udělají 2 ultrazvuky, na začátku a na konci, kteří vám za celou dobu ani dítě nepoměří a nespočtou hmotnost dítěte. Znám doktory, kteří tak zanedbávají péči, že by se vám z toho zatmělo před očima. A že posílá korespondenční lístky? Stalo se mi, že jsem přišla později na preventivku, koresponďák sice nepřišel, ale má pravdu. On dohlíží na to, aby jste měly pravidelnou péči, nehledě na to, že má problémy s pojišťovnami, když nedorazíte. A taky by se mi nechtělo platit za to, že na někoho dohlížíte. Víte kolik takových jako vy musí být? 10kč za 100 pacientek už něco udělá. Je fakt, že díky panu doktorovi jsem neplánovaně otěhotněla, ale nezazlívám mu to. Jednoduše spokojenost...

Chodím k panu primáři již roky a připojuji se k názoru, že je skvělým odborníkem a velmi pečlivým lékařem. Vděčím mu nejen za život své první dcery u problémového porodu, ale také za bezproblémový druhý porod syna a ve finále jsem také díky němu přečkala náhlý zánět slepého střeva v šestinedělí. Určitě bych neměnila a nelituji ani trochu peněz za nadstandart. Kde se dneska neplatí. Vždy jsem mohla přijít s manželem, všechno nám popsal, ukázal, poradil. Co víc chtít a že se nevykecává, má přece léčit. Díky tomu nesedíte v čekárně hodiny. Děkuji panu doktorovi za skvělou péči, chválím také celé jeho oddělení na fifejdách, sestřičky milé, vstřícké a na jipce naprosto úžasné. Díky. Vařeková