Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chirurgické zákroky

Dentální hygiena

Dětská stomatologie +2 Více

Ošetření zubů výplněmi

Preventivní výkony


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Roosveltova 30/2223, Opava

FOLDENT, s.r.o., praktický lékař stomatologRoosveltova 30/2223, Opava

FOLDENT, s.r.o., praktický lékař stomatologRoosveltova 30/2223, Opava

FOLDENT, s.r.o., praktický lékař stomatologRoosveltova 30/2223, Opava

FOLDENT, s.r.o., praktický lékař stomatologRoosveltova 30/2223, Opava

FOLDENT, s.r.o., praktický lékař stomatolog

Zkušenosti

O mně

MUDr. Marcin Foltyn-
V letech 1999-2000 jsem pracoval na Stomatochirurgickém oddělení Slezské nemocnice v Opavě.
2001-2003 jsem byl zamě...

Více

Léčené nemoci


Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

U pana Foltýna jsem byla jednou. Když jsem ho požádala o amalgánovou plombu na stoličky vzadu v puse, arogantně to odmítl s monologem, že jestli si myslím,že mi tu bude dělat amalgán, tak se šeredně pletu. To mám jít prý někam jinam. Udělal mi teda bílou plombu na třech zubech více v úsměvu, částka k úhradě byla závratná! Na kvalitu práce nemohu nic říct, vše bylo provedeno precizně.
Nyní jsem již objednaná k jiné paní zubařce na doporučení kolegů v práci, která doufám bude mít lidštější přístup k pacientům, kteří si platí zdravotní pojištění a mají tedy možnost si vybrat materiál.

P
Ověřený profil

Odborník na slovo vzaty a lidský přístup

Ověřený profil

jeden z nejdražšich lekařu v OP informovanost o materialu a možnostech chybi např umyslně nevysvětli rozdil mezi dvěma amalganovymi plombami ten co se micha přimo v ordinaci ručně a hradi ho pojištovna o tom nechce pan stomatolog ani slyšet nabizi jen amalgan modernějši dozovany neznalost pacienty zřejmě neomlouva za takovy amalgan se da docela dobře zaučtovat Take jsem zaplatila opakovaně po 6 měsicich 2krat za prev prohlidku jsem zvědava zda mi to pan Mudr Foltyn bude řadně evidovat až mi přijde vypis z všeobecne pojištovny


Pán doktor Foltýn i paní doktorka Foltýnová jsou vynikajicí zubáři a ráda je doporučím i svým znamým


Já jsem teda zatím byla spokojená, akorát se mi zdá, že chce na lidech trochu vyrejžovat...jinak zuby mám spravené velmi kvalitně, dokonce jsem pokročila výš v zubní hygieně, jelikož jsem navštívila slečnu dentální preventistku, která je taky v jeho orginaci. S penězi si starosti nedělám, protože se nebojím zeptat a když se mi něco nezdá, tak se taky ozvu. Takže lidi, nebojte se otevřít hubu a mluvit, probrat s ním i s jinými doktory všechny alternativy, protože pak zbytečně platíte!!!


L

Pan doktor skvělý,jsem u něj několit let a nikdy nebyl problém. Můj 3 letý syn ho má taky oblíbeného. A to je co říct. DOPORUČUJI


T

je to super doktor,pořád se směje:-)a to je dobře


M

Pan doktor vyborny,skvěla péče,ale na druhou stranu dlouha objednavací doba a neinformovanost o možnostech volby materialu,tudíž i cena je potom vysoka a každy pacient nato nema peníze.


Je to jednoznačně nejlepší zubař, kterého jsem kdy navštěvovala. Je velmi pečlivý a umí pacientům pomoct a poradit. Všichni v této ordinaci jsou moc milí a vstřícní k pacientům. Konečně se nebojím chodit k zubaři.


A

Doporučuji. Nejlepší zubař jakého sem doposud měl.


Došlo k chybě, zkuste to znovu