Chirurgické zákroky

Dětská stomatologie +2 Více

Ošetření zubů výplněmi

Preventivní výkony

MUDr. Marcin Foltyn-
V letech 1999-2000 jsem pracoval na Stomatochirurgickém oddělení Slezské nemocnice v Opavě.
2001-2003 jsem byl zamě...

Léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

U pana Foltýna jsem byla jednou. Když jsem ho požádala o amalgánovou plombu na stoličky vzadu v puse, arogantně to odmítl s monologem, že jestli si myslím,že mi tu bude dělat amalgán, tak se šeredně pletu. To mám jít prý někam jinam. Udělal mi teda bílou plombu na třech zubech více v úsměvu, částka k úhradě byla závratná! Na kvalitu práce nemohu nic říct, vše bylo provedeno precizně.
Nyní jsem již objednaná k jiné paní zubařce na doporučení kolegů v práci, která doufám bude mít lidštější přístup k pacientům, kteří si platí zdravotní pojištění a mají tedy možnost si vybrat materiál.

Odborník na slovo vzaty a lidský přístup

jeden z nejdražšich lekařu v OP informovanost o materialu a možnostech chybi např umyslně nevysvětli rozdil mezi dvěma amalganovymi plombami ten co se micha přimo v ordinaci ručně a hradi ho pojištovna o tom nechce pan stomatolog ani slyšet nabizi jen amalgan modernějši dozovany neznalost pacienty zřejmě neomlouva za takovy amalgan se da docela dobře zaučtovat Take jsem zaplatila opakovaně po 6 měsicich 2krat za prev prohlidku jsem zvědava zda mi to pan Mudr Foltyn bude řadně evidovat až mi přijde vypis z všeobecne pojištovny

Pán doktor Foltýn i paní doktorka Foltýnová jsou vynikajicí zubáři a ráda je doporučím i svým znamým

Já jsem teda zatím byla spokojená, akorát se mi zdá, že chce na lidech trochu vyrejžovat...jinak zuby mám spravené velmi kvalitně, dokonce jsem pokročila výš v zubní hygieně, jelikož jsem navštívila slečnu dentální preventistku, která je taky v jeho orginaci. S penězi si starosti nedělám, protože se nebojím zeptat a když se mi něco nezdá, tak se taky ozvu. Takže lidi, nebojte se otevřít hubu a mluvit, probrat s ním i s jinými doktory všechny alternativy, protože pak zbytečně platíte!!!

Pan doktor skvělý,jsem u něj několit let a nikdy nebyl problém. Můj 3 letý syn ho má taky oblíbeného. A to je co říct. DOPORUČUJI

je to super doktor,pořád se směje:-)a to je dobře

Pan doktor vyborny,skvěla péče,ale na druhou stranu dlouha objednavací doba a neinformovanost o možnostech volby materialu,tudíž i cena je potom vysoka a každy pacient nato nema peníze.

Je to jednoznačně nejlepší zubař, kterého jsem kdy navštěvovala. Je velmi pečlivý a umí pacientům pomoct a poradit. Všichni v této ordinaci jsou moc milí a vstřícní k pacientům. Konečně se nebojím chodit k zubaři.

Doporučuji. Nejlepší zubař jakého sem doposud měl.