Ord. praktického lékaře stomatologa
Heydukova 463, Chomutov

MUDr. Tresová byla jedna z nejlepších zubařek a zubařů široko daleko. Bude mi chybět "pokec" o dětských hláškách mého syna a o životě celkově. Přeji Vám aby tam nahoře měli všichni zuby v pořádku a Vy jste tak měla spoustu času na pokec... Šárka V.

Naprostá spokojenost, jsem jeden z těch šťastnějších, kteří měli to štěstí, dostat se paní doktorce do křesla.

Zdravím všechny příznivce paní mudr.Tresové.Již za totality zde byla jediná zubní chirurgička.Takže pamětníci,kteří měli vážné problémy byli odesláni svámi zubaři k ní.Je to takový profík,že když se není jistá,tak se do ničeho jako ostatní ať zubaři nebo doktoři nemontuje a raději odešle na specializované pracoviště,kde jsou na velmi vážné případy vybaveni.To že se zde najdou tací co nesouhlasí s kladným hodnocením si myslím své.Vím,že k této doktorce chodí i většina doktorů,což svědčí o jejich kvalitách.Problém je ten,že díky své popularitě a odbornosti už nemůže přijímat pacienty.Ale já ještě měla to štěstí,že mně opravdu moc pomohla a pomáhá.A dala bych ruku do ohně,že i když už toho má za celý den plné zuby a je unavená,tak pokud vidí,že někdo trpí,tak se obětuje a dotyčného vezme.Sice už nezaregistruje,ale pomůže.Protože jí znám od roku 1983,tak si dovoluji tvrdit,že tato zubařka je velice ochotná,empatická a své práci rozumí a umí.Protože mám hodně zdrav.problémů,tak znám hodně doktorů,ale málokterý je tak přívětivý,ochotný jako ona.Tak kdo suhlasí,prosím potvrďte mé hodnocení,protože ona si za ty leta a nespočetné množství chirurgických zákroků zaslouží 100% a ne pouze 80%. Předem děkuji a zároveň i Vám paní doktorko.Vy nejste ESO,ale Anděl.

Pravidelné prohlídky,chirurgický zákrok (náročný),vše super!!!

Nej!!!Aspoň u nás v Chomutově a to znám zubařku teprve 25let.

paní doktorka prováděla mému synovi dvakrát operativní zákrok. byla opravdu pečlivá milá a hlavně trpělivá..tímto paní doktorce náleží ohodnocení jen to nejlepší

K MUDr. Tresové mě před lety přivedla už moje matka, je to špičková stomatoložka. Jsme super spokojení. Paní doktorka je velmi vytížená, ale na ošetření u ní si rády počkáme.

Paní doktorka Tresová je špičková specialistka. Naimplantovala mi zuby se kterými se kouše lépe než s vlastními. Takovou péči a ohleduplnost při její práci člověk jen tak nezažije.
Je to vzácný člověk, kterému přeji pevné zdraví, mnoho štěstí a dlouhý věk.

V posledním roce jsem si užil se zuby až až. Nebýt paní doktorky Tresové tak bych se na zuby asi vykašlal a ze strachu z bolesti bych zubaře už nenavšívil. A to jsem se zubařů nikdy nebál. Souhlasím s ostatními kladnými příspěvky a jen dodám, že paní doktorka a její sestřička jsou sympatické, hodné a k pacientům mají ohleduplný přístup. Takže mě tam máte příští týden zpět. Mohu jen doporučit.JH

Opravdová specialistka, má je jednu chybu, že nemá 4 ruce aby mohla ošetřit dva pacienty současně. Jediný stomatolog kterému věřím. Děkuji