Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Heydukova 463, Chomutov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

MUDr. Tresová byla jedna z nejlepších zubařek a zubařů široko daleko. Bude mi chybět "pokec" o dětských hláškách mého syna a o životě celkově. Přeji Vám aby tam nahoře měli všichni zuby v pořádku a Vy jste tak měla spoustu času na pokec... Šárka V.

P
Ověřený profil

Naprostá spokojenost, jsem jeden z těch šťastnějších, kteří měli to štěstí, dostat se paní doktorce do křesla.

D
Ověřený profil

Zdravím všechny příznivce paní mudr.Tresové.Již za totality zde byla jediná zubní chirurgička.Takže pamětníci,kteří měli vážné problémy byli odesláni svámi zubaři k ní.Je to takový profík,že když se není jistá,tak se do ničeho jako ostatní ať zubaři nebo doktoři nemontuje a raději odešle na specializované pracoviště,kde jsou na velmi vážné případy vybaveni.To že se zde najdou tací co nesouhlasí s kladným hodnocením si myslím své.Vím,že k této doktorce chodí i většina doktorů,což svědčí o jejich kvalitách.Problém je ten,že díky své popularitě a odbornosti už nemůže přijímat pacienty.Ale já ještě měla to štěstí,že mně opravdu moc pomohla a pomáhá.A dala bych ruku do ohně,že i když už toho má za celý den plné zuby a je unavená,tak pokud vidí,že někdo trpí,tak se obětuje a dotyčného vezme.Sice už nezaregistruje,ale pomůže.Protože jí znám od roku 1983,tak si dovoluji tvrdit,že tato zubařka je velice ochotná,empatická a své práci rozumí a umí.Protože mám hodně zdrav.problémů,tak znám hodně doktorů,ale málokterý je tak přívětivý,ochotný jako ona.Tak kdo suhlasí,prosím potvrďte mé hodnocení,protože ona si za ty leta a nespočetné množství chirurgických zákroků zaslouží 100% a ne pouze 80%. Předem děkuji a zároveň i Vám paní doktorko.Vy nejste ESO,ale Anděl.


Pravidelné prohlídky,chirurgický zákrok (náročný),vše super!!!


D
Ověřený profil

Nej!!!Aspoň u nás v Chomutově a to znám zubařku teprve 25let.


R
Ověřený profil

paní doktorka prováděla mému synovi dvakrát operativní zákrok. byla opravdu pečlivá milá a hlavně trpělivá..tímto paní doktorce náleží ohodnocení jen to nejlepší


E

K MUDr. Tresové mě před lety přivedla už moje matka, je to špičková stomatoložka. Jsme super spokojení. Paní doktorka je velmi vytížená, ale na ošetření u ní si rády počkáme.


E

Paní doktorka Tresová je špičková specialistka. Naimplantovala mi zuby se kterými se kouše lépe než s vlastními. Takovou péči a ohleduplnost při její práci člověk jen tak nezažije.
Je to vzácný člověk, kterému přeji pevné zdraví, mnoho štěstí a dlouhý věk.


V posledním roce jsem si užil se zuby až až. Nebýt paní doktorky Tresové tak bych se na zuby asi vykašlal a ze strachu z bolesti bych zubaře už nenavšívil. A to jsem se zubařů nikdy nebál. Souhlasím s ostatními kladnými příspěvky a jen dodám, že paní doktorka a její sestřička jsou sympatické, hodné a k pacientům mají ohleduplný přístup. Takže mě tam máte příští týden zpět. Mohu jen doporučit.JH


M

Opravdová specialistka, má je jednu chybu, že nemá 4 ruce aby mohla ošetřit dva pacienty současně. Jediný stomatolog kterému věřím. Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu