Marcela Špátová, zubař Ústí nad Orlicí

MUDr. Marcela Špátová

Zubař

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí
Ordinace prakt. lékaře stomatologa

Už nikdy k paní doktorce nevkročím. Nejen že si pořád pijou kafíčko, když je plná čekárna, ale pak ta práce, kterou odvedla, příšerné. Navrtala mi zubní nerv a pak se divila, že mě to při plombování bolí, ale neřešila to, navíc mi udělala mezi zuby 2mm mezeru, kam se mi neustále dostávalo jídlo. Od té doby se k zubaři bojím. Nyní mě čeká návštěva nového zubního lékaře, tak doufám, že mi dá všechno do pořádku, protože mě nyní ten zub příšerně bolí a už se to nedá vydržet.

V životě jsem se nesetkala s takovou to zubařkou. Od mala jsem k ní chodila,protože rodičě tam chodili taky.To byla ještě mladá a její péče byla adekvátní k té době.Nyní jsem ve svém dospělém věku paní doktorku opět navštívila. Nechala jsem si dělat prasklí zub v přední části ve spodu bílou plombou. Vzhledem k tomu,že bylo třeba zub i vymodelovat,čekala jsem perfektně odvedenou práci.Nejen,že se tak nestalo a v puse mi zůstak místo zubu svah,který ani omylem nepřipomínal zub.Ale při aplikaci bílé plomby paní doktorce vypadla na mou mikinu a bez jakého koliv zaváhání plombu seškrábla z mé mikiny a aplikovala mi jí do zubu!Od té doby jsem se tam neukázala a přešla jsem i s matkou k jiné stomatoložce,která byla v šoku z toho co všechno mé puse našla.Nejen,neobjevené věci,ale také nekvalitně odvedenou práci za,kterou si ještě nechala zaplatit!Takže nedoporučuji!!!!

Dobrá zubařka, ale nepoužívá rukavice.

Je to velmi dobrá co dobrá výborná zubní lékařka mám ji moc ráda