MUDr. Marcela Rogozová

Praktický lékař Více

Světlá nad Sázavou 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
Zámecká 550, Světlá nad Sázavou

Paní doktorka Rogozová, je nejlepší lékařka, kterou jsem kdy navštěvoval. Byla vždy pečlivá, diagnózu dokázala určit vždy téměř okamžitě a vždy na 100% i bez různých přístrojů. Se vším si věděla rady. Sestřičky jsou šikovné. Škoda jen, že ji už nemohu navštěvovat z důvodu přestěhování. Vždy jsem se k ní těšil.

S paní doktorkou jsem spokojená rozhodně nebyla . V čekárně člověk musel čekat velmi dlouho než-li vůbec přišel na řadu a když už na Vás řada příjde, tak se sestry zavřou s lékařkou v ordinaci a mají nejvíc povídaní.Člověk by tam mohl strávit celé dopoledne. Sestry snad ani nemluvit . Jedna shání kde jaké drby a ta druhá se tváří velmi nepříjemně . Jsem ráda , že už tam nemusím chodit.

výborná a ochotná,na dobré úrovni i sestřičky,slušné chování a šikulky

Paní doktorka je velmi dobrá a vždy dokáže poradit.Sestřičky jsou milé a šikovné.

Milá,šikovná,ochotná,obětavá,pro každého má i vlídné slovo.A její dvě sestřičky jsou taky šikovné a usměvavé.Jen tak dál.S prací paní doktorky je spokojena celá naše rodina,se sestřičkami také.
Kdo tu píše o aroganci,tak neví,co to je!

paní doktorka Rogozová je nejlepší doktorka co znám,vždy si ví se vším rady a je moc milá

S úrovní práce paní doktorky - ochotou, odborností ale i lidským přístupem jsem velmi spokojen . Stejně tak i s prací zdravotního personálu.

Na paní doktorku si opravdu nemohu stěžovat. Mám s ní jen a jen dobré zkušenosti a doufám, že budu i nadále... Připojuji se k článku - viz. shora - ano - jedna zdravotní sestra je opravdu nepříjemná a arogantní, souhlasím.

Paní doktorka jako lékařka velmi dobrá, pro naši celou rodinu je jako rodinný lékař jak pro tělo, tak pro duši, poradí,vyposlechne, vždy ochotná i mimo svoji službu.Když nemůže ona pomoci, pošle nás k dalším specialistům.

paní doktorka je velmi dobrý člověk, ochotná vždy pomoci, obětavá, mluví na rovinu, nepovyšuje se.