CDOZS, Žerotínovo nám. 4/6, Brno, 602 00, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

MUDr. Reitknechtová je podle mého názoru naprosto profesionální - a to jak co se týče odbornosti, tak v jejím přístupu k pacientovi, vysvětlení problému a snaze pomoci. V mém případě během chvilky odhalila problém, který mě trápí půlku života a který mi nikdo předtím neidentifikoval a neodstranil ani po dvou operacích.
Těm negativním názorům na tomto portálu opravdu nerozumím. Dokonce si myslím, že si dotyční museli splést paní doktorku s její sestrou, což se mi v první chvíli taky téměř stalo. Tím nemyslím, že by sestra byla v něčem špatná, ale role zdravotní sestry a její komunikace s pacientem prostě musí být jiná než u lékaře.

Umístění: Ordinace vyšetření uší / otoskopie

Paní doktorka byla velmi arogantní a nepříjemná sotva jsme vstoupili do ordinace. Nejsem žádná citlivka, ale tohle bylo i na mě moc. Můj desetiletý syn měl z paní doktorky také velmi nepříjemný pocit a tím pádem také z celého vyšetření. Podle předešlých názorů soudím, že paní doktorka jedná podle své momentální nálady a rozpoložení. Jednu hvězdu dávám pouze za sestřičku. Byla velmi milá a příjemná. Ve stejný den jsme byli v Bílém domě ještě u dalších třech lékařů a přístup se absolutně nedá srovnat. My tedy k této paní doktorce už nikdy víc.

Tak z pani doktorky jsem vubec nemela prijemny pocit a ani pozitivni dojem. Koukala na me, jako ze co tady vlastne delam...Normalne bych ji rekla rovnou, ze je mi neprijemna, ale potrebovala jsem, aby vysetrila syna. Tak jak se tady pise, tak vubec nebylo od ni receno, co prave bude vysetrovat. To rikala sestra. Setra byla prijemna a vse vysvetlila, na rozdil od pani doktorky. Nehlede na to, ze v cekarne byl pouze jeden clovek a stejne jsme prisli na radu az po 45minutach! Samozrejme, ze kamaradky maji prednost!!! Na kontrolu uz sem ani nepujdeme, protoze tohle zazit jeste jednou, tak by si vyslysela sve, at uz doktorka nebo ne, jsme jenom lidi a ma se chovat k pacientum vsticne a prijemne!

MUDr. Marcela Reitknechtová je odborník na pravém místě.
Paní doktorka je příjemná, vstřícná a hlavně pečlivá. Vše předem dětem vysvětlí, než proběhne vyšetření.
Všem doporučuji ...
Moc si Vás vážíme a hlavně děkujeme !!! :)

G

Paní doktorka Marcela Reitknechtová je výborná, příjemná a pečlivá. Chodím za ni už léta s dětmi a vždy vše vysvětlí, pošle na odběr krve, vezme výtěr z krku, antibiotika předepíše jedině pokud jsou zapotřebí.Nikdy nesedí k pacientům zády. Jsme cizinci a Paní doktorka je k nám vždycky vstřícná..Děkujeme za péči.

Paní doktorka je velmi pečlivá a vždy správně diagnostikovala zdravotní problémy jak mého syna, tak i moje. K dětem se chová citlivě. Má velmi milou zdravotní sestru, která vždy děti zabaví. Je velmi vstřícná a vždy dají na odchod dítěti nějakou malou pozornost. Tuto ordinaci mohu jenom doporučit. Budete odcházet z ordinace s pocitem, že vaše dítě bylo řádně vyšetřeno a dostalo se jí adekvátní péče.

Paní doktorka Marcela Reitknechtová je výborný odborník a úžasný člověk.Chodím k ní s oběma mými dětmi a jsem moc ráda,že právě k ní.Dcera má stále záněty středního ucha a paní doktorka je k ní velmi citlivá a píchnutí provádí opatrně.Děti se jí nebojí a chodí k ní velice rádi.Máme zkušenosti i s jinými dětskými orl lékaři v Brně a neměnila bych!!!!

MUDr. Marcela Reitknechtová

Moc děkuji za váš názor, jsem ráda, že se mi ve Vašem a doufám i v dalších případech podařilo vytvořit atmosféru důvěryVidím, že moje snaha má smysl a mám z toho radost. Proto dělám medicínu. Děkuji.

Paní doktorka je moc příjemná, nechá vypovědět rodiče, dokonce se ptá i malých pacientů, poté podrobně vysvětlí každý krok svého vyšetření, před vyšetřením dětem i dospělým/ chodníme k ní celá rodina s manželem i se třemi dětmi již druhý rok/ předvede, co bude který nástroj a přistroj dělat. i během vyšetření neustále chválí malé pacienty- jak zvládají vyšetření a na závěr je vždy odmění nějakou maličkostí- má v ordinaci hračky, sladkosti i obrázky. Podrobně vysvětluje léčbu a informuje ,na co který lék dává, informace a komunikaci doplňuje její velmi milá sestřička, která potom vyber termín další, v ordinaci vždy panuje příjemná atmosféra, doporučila jsem několika svým známým a všichni jsou spokojeni.Děkujeme za péči- Novákovi

velice nepříjemná autoritativní doktorka, nekomunikuje s dětmi, nekomunikuje s rodiči... otřesný již první dojem, kdy sedí zády k pacientovi... plácá jeden lék přes druhý - antibiotika, kortikoidy... o výběru léků se nesmí diskutovat... S velkou úlevou jsme měnili, již nikdy víc

MUDr. Marcela Reitknechtová

Je mi líto, že někdo měl z vyšetření v mé ordinaci takový dojem, po přečtení tohoto názoru však pochybuji, že by dotyčný kdy byl u mě v ordinaci. K pacientovi zády nesedím, sedím zády k oknu a před sebou mám celou ordinaci, sestru, rodiče a po pravici pacienta. Po celou dobu se všemi zůčastněnými komunikuji, ATB dávám jen v indikovaných případech a klienti se mne na vše můžou zeptat, diskutujeme o léčbě i o zákrocích- které také velmi zvažuji a záleží mi na vztahu, který s pacientem- klientem navážeme a který musí být v prvé řadě na bázi důvěry.Přeji Vám, abyste našla ordinaci, kde budete spokojena.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, ve středu jsem podstoupila dakryocystorhinostomii (edcrs) pravé strany. A chtěla jsem se zeptat jestli je normální, že se mi šíří bolesti do pravé strany čelisti, ucha a hlavy. Ale nejvíc mě bolí zuby, to je fakt hodně intenzivní. Bolesti mě budí ze spaní a musím si brát pokaždé prášky na bolest, který zaberou bohužel jen na chvíli i když je to silná dávka. Je to normální a nevíte kdy cca bolesti ustanou? Protože tohle je fakt hrozný. Děkuji Vám moc za odpověď.

Kontaktujte pracoviště,kde byl zákrok proveden,nebo přímo opetatéra.

MUDr. Marcela Reitknechtová

• Dobrý den, už několik měsíců mě trápí občasná bolest v krku při polykání. Většinou mě bolí jakoby na pravé straně krku při polykání nějaké stravy, tekutin nebo slin. Ta bolest je nepravidelná, někdy třeba jím a piju bez problémů a někdy je bolest pravidelná skoro při každém polknutí, nejedná se však o nějakou velkou bolest jako třeba při angíně, spíše je taková mírnější, ale i přesto dost otravná. Před 5 lety jsem byl na odstranění štítné žlázy, na kontrolách a rentgenu před půl rokem bylo vše v pořádku. V lékárně mi doporučili kloktadlo Tantum Verde, bolest přešla asi tak na týden a teď se zase vrátila ve stejném nepravidelném režimu při polykání. Mohlo by se jednat o nádor hrtanu nebo hlasivek ? Chrapot ani zvýšenou teplotu nemám. Bojím se jít k lékaři, protože mám od malička silný dávící reflex, představa že mi lékař strká do krku endoskop nebo zrcátko mě děsí. Je mi 20 let a jsem nekuřák.

Musíte se objednat na ORL,bez vyšetření to opravdu posoudit nepůjde.