Marcela Ládová, praktický lékař Plzeň

MUDr. Marcela Ládová

Praktický lékař

Slovanská alej 11, Plzeň
Ordinace praktického lékaře

Jsem s pani doktorkou velice spokojena-mila a ochotna-sestricka tez. V Nepomuku nejlepsi lekarka

K této paní doktorce jsem se dostala v roce 2010 po přestěhování se do Nepomuka.Okamžitě mi udělala rozbor krve a poslala mě k dalším specialistům.Díky ní,se konečně začalo léčit to,co doktor v mém bývalém bydlišti roky zanedbával. Paní doktorka společně se sestřičkou tvoří dokonalou,milou a profesionální dvojici.Je mi jasné,že kdo má špatnou zkušenost,píše zde jinak,ale já jsem nadmíru spokojená. :-)

tuto paní doktorku,opravdu nedoporučuji,několik let mě zbytečně cpala léky na žaludek a neposlala mě na žádné vyšetření i když jsem ji o to žádala,nakonec jsem musela být odvezena na poslední chvíli na operaci,a o její sestřičce se radeji ani vyjadřovat nebudu je velmi nepříjemná.

Výborná lékařka s lidským a profesionálním přístupem!!! Vždy řešila vše ochotně, se zájmem a profesionalitou. Absolutně si nemohu na nic stěžovat, snad jen na to, že by mělo být více takových lékařů, jako je MUDr. M.Ládová! Prošla jsem ordinací mnoha lékařů a tato Paní lékařka spolu se svojí zdr.setřičkou jsou opravdu nepřekonatelné.
boží mlýny: pokud zde uvádíte "svoji" zkušenost s paní lékařkou a jste si tím co tady uvádíte tak jistá, proč se nepodepíšete? Nedovolila bych si nikdy tvrdit, že někdo léčí mimo přísahu a může za bolesti a zdravotní stav nějakého pacienta!!! A pokud bych už tak učinila, tak jedině pod tíhou důkazů (které jste jistě jako malá zajistila a proto tu píšete takové věci) navíc bych se podepsala!!! Anonymní vzkazy jsou ubohě a podlé!

Já jsem naopak na MUDr. Ládovou slyšela samou chválu, a to z více stran - jak co se týká odbornosti, tak i lidskosti. Nějaký omyl se stává všude (chápu, že po osobní zkušenosti se k tomu těžko dá přistupovat takhle), ale celkově asi nebude špatná...