Marcela Ládová, praktický lékař Plzeň

MUDr. Marcela Ládová

Praktický lékař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Slovanská alej 11, Plzeň
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Jsem s pani doktorkou velice spokojena-mila a ochotna-sestricka tez. V Nepomuku nejlepsi lekarka


Ověřeny pacient

K této paní doktorce jsem se dostala v roce 2010 po přestěhování se do Nepomuka.Okamžitě mi udělala rozbor krve a poslala mě k dalším specialistům.Díky ní,se konečně začalo léčit to,co doktor v mém bývalém bydlišti roky zanedbával. Paní doktorka společně se sestřičkou tvoří dokonalou,milou a profesionální dvojici.Je mi jasné,že kdo má špatnou zkušenost,píše zde jinak,ale já jsem nadmíru spokojená. :-)


N

tuto paní doktorku,opravdu nedoporučuji,několik let mě zbytečně cpala léky na žaludek a neposlala mě na žádné vyšetření i když jsem ji o to žádala,nakonec jsem musela být odvezena na poslední chvíli na operaci,a o její sestřičce se radeji ani vyjadřovat nebudu je velmi nepříjemná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Výborná lékařka s lidským a profesionálním přístupem!!! Vždy řešila vše ochotně, se zájmem a profesionalitou. Absolutně si nemohu na nic stěžovat, snad jen na to, že by mělo být více takových lékařů, jako je MUDr. M.Ládová! Prošla jsem ordinací mnoha lékařů a tato Paní lékařka spolu se svojí zdr.setřičkou jsou opravdu nepřekonatelné.
boží mlýny: pokud zde uvádíte "svoji" zkušenost s paní lékařkou a jste si tím co tady uvádíte tak jistá, proč se nepodepíšete? Nedovolila bych si nikdy tvrdit, že někdo léčí mimo přísahu a může za bolesti a zdravotní stav nějakého pacienta!!! A pokud bych už tak učinila, tak jedině pod tíhou důkazů (které jste jistě jako malá zajistila a proto tu píšete takové věci) navíc bych se podepsala!!! Anonymní vzkazy jsou ubohě a podlé!


H

Já jsem naopak na MUDr. Ládovou slyšela samou chválu, a to z více stran - jak co se týká odbornosti, tak i lidskosti. Nějaký omyl se stává všude (chápu, že po osobní zkušenosti se k tomu těžko dá přistupovat takhle), ale celkově asi nebude špatná...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti