Zobrazit lékaře

• klinika

• Karel Naxera

Otorinolaryngolog, MUDr.

• K

Jsem velmi spokojená, milý, komunikativní, velmi příjemný přístup!! Pečlivý odborník.

• Jaromír Vondrů

Chirurg,

• Vynikající odborník,lidský přístup.

• výborný lékař,vřele doporučuji.

• Marcela Ládová

Praktický Lékař, MUDr.

• E

Jsem s pani doktorkou velice spokojena-mila a ochotna-sestricka tez. V Nepomuku nejlepsi lekarka

• K této paní doktorce jsem se dostala v roce 2010 po přestěhování se do Nepomuka.Okamžitě mi udělala rozbor krve a poslala mě k dalším specialistům.Díky ní,se konečně začalo léčit to,co doktor v mém bývalém bydlišti roky zanedbával. Paní doktorka společně se sestřičkou tvoří dokonalou,milou a profesionální dvojici.Je mi jasné,že kdo má špatnou zkušenost,píše zde jinak,ale já jsem nadmíru spokojená. :-)

• Vladimír Holeček

Psychiatr, MUDr.

• P

Jako lékař a odborní dobrý, ale mám zkušenosti z ordinace v Nepomuku, kde se na vyšetření čeká několik hodin a to i v případě, že potřebujete pouze předpis na lék, který běžně užíváte. Někdy se stane, že v poledne končí ordinace, i kdy jsou v čekárně ještě pacienti. Ti jsou odkázání na příští týden. Vzhledem k tomu, že do ordinace dojíždějí pacienti i z okolních vesnic, považuji to za bezohledné.

• Rozumný optimista.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Josef Kotěšovec

Urolog, MUDr.

• B

Citlivý, pečlivý, ohleduplný, přistupující s porozuměním. Lékař, v němž se kloubí profesionalita s lidskostí. Slova, která stručně charakterizují osobu MUDr. Josefa Kotěšovce tak, jak jsem ji měla možnost poznat nejprve v době hospitalizace a poté v průběhu následné ambulantní péče. Pan doktor má nejen jemné ruce, ale i zlaté srdce.

• I

Úžasný pan doktor. Velice pozorný a pečlivý. Kdyby takových bylo více.

• Danuše Korandová

Gynekolog,

• A

S paní doktorkou absolutně neni domluva. Pokaždé co tam jdu nějaký problém. Jednou mi poslala koupit těhotenský test, aby zjistila jestli mi může vyšetřit,jen kvůli tomu že jsem řekla špatné datum menstruace, ale stoprocentně jsem věděla že ji mám pravidelně a těhotná nejsem. Ještě jsem si to musela zaplatit i když to byla preventivní prohlídka. Antikoncepci jsem chtěla s méně hormony,ale vyhověno mi taktéž nebylo, pořád má nějaký problém s mou pletí o což mi vůbec nejde. Nebo ješte lépe, nemohla jsem na prohlídku kvůli menstruaci, tak mi bylo sděleno že mi antikoncepci nenapíše protože ji nepotřebuji...že mám přijít až budu moci na prohlídku.

• P

S paní doktorkou rozhodně spokojena nejsem. Její prohlídky jsou velmi bolestivé. U mého otce byla zjištěna tromboza a p. Korandová to odmítla řešit s tím, že toto onemocnění není dědičné. Po přechodu k jinému gynekologovi mi byly udělány krevní testy - pozitivní. "Díky" tomu mé tělo nesmí přijít do kontaktu s estrogenem, který klasická antikoncepce obsahuje. Nepřejít k jinému doktoru, tak beru klasickou antikoncepci dál a v extrémním případě by můj stav mohl dojít až k embolii.

• Pavla Hrubá

Pediatr,

• Umístění: Poliklinika Nepomuk s.r.o.Služby: pediatrická konzultace

Ani doktorka velmi ochotna a vzdy se vsim rozumne a podrobne probere veskere moznosti.za me super lekarka na svem miste.

• N

k paní doktorce mi chodí všechny 3 děti a super,akorát mě zamrzelo že mi nejmladší syn po očkování odmítal jíst a během týdne spadl o 100g a hned nařídila dokrm po kojení,já to nevzdala a kojíme vesele dál a váha opět stoupá :D jinak super ženská,jak dr,tak sestřička

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře