Marcela Frommerová, zubař Olomouc

MUDr. Marcela Frommerová

Zubař

Tovární 13, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka je velmi hodná. Na první návštěvě jsme se hrozně bála a brečela, ale při další návštěvách, to bylo úplně v pořádku. Nic nebolelo, nic jsme necítila a hlavně mi toho udělala více najednou, tak jsem tam nemusela chodit, tak často. Jsem s ní velmi spokojena a vřele doporučuji.

Chci paní doktorce poděkovat za perfektní lidský přístup a profesionalitu. Lepší zubní lékařku jsem nepotkal. Chvála je tu na místě. Veselský Miloš

Celý život jsem se bála zubaře...paní doktorka můj strach zmenšuje, až se zanedlouho asi vytratí. Je příjemné chodit k někomu "normálnímu" :-) v dnešní době. Nutno ještě dodat, že mě paní doktorka převzala od zubařky, co mi nikdy neudělala rentgen a při kontrolách mi tvrdila, jak mám skvělý chrup...přitom mi stihly umřít 2 zuby.

Do této ordinace chodím již mnoho let. Jsem spokojen, velice příjemná sestřička, výborná paní doktorka, mohu jen doporučit.

Paní doktorka je opravdu výborná. Odborník na svém místě, pečlivá a důsledná v léčbě, navíc moc milá.

Paní doktorka je profík s velice lidským přístupem, navíc mi pokaždé něco poradí a doporučí, takže mám pak dalšího půlroku pocit, že se o své zuby opravdu dobře starám :-) Nelze než vřele doporučit.

Maximální spokojenost!

Š

paní doktorku znám 18 let, je to odborník na svém místě. Je pečlivá, příjemná k pacientům.Pracuje velmi dobře.Její skvělou práci znám i jako její podřízená. Pracovala jsem u ní jako zdravotní sestra.

Jsem velmi spokojená