Adresa

Praktický lékař stomatolog
Tovární 13, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Normálně mám ze zubařů fobii ale musím říct že s touto doktorkou jsem 100% spokojená. Nebyla jsem u zubaře několik let a tak jsem měla zuby dost zanedbané. Během jedné návštěvy mi spravila celou horní čelist (5 plomb). Stihla to během půl hodiny a navíc s umrtvením, takže absolutně bez bolesti a nic jsem tak necítila. Tuto zubařku mohu jen doporučit.

P
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka je velmi hodná. Na první návštěvě jsme se hrozně bála a brečela, ale při další návštěvách, to bylo úplně v pořádku. Nic nebolelo, nic jsme necítila a hlavně mi toho udělala více najednou, tak jsem tam nemusela chodit, tak často. Jsem s ní velmi spokojena a vřele doporučuji.

Ověřený profil

Chci paní doktorce poděkovat za perfektní lidský přístup a profesionalitu. Lepší zubní lékařku jsem nepotkal. Chvála je tu na místě. Veselský Miloš


R
Ověřený profil

Celý život jsem se bála zubaře...paní doktorka můj strach zmenšuje, až se zanedlouho asi vytratí. Je příjemné chodit k někomu "normálnímu" :-) v dnešní době. Nutno ještě dodat, že mě paní doktorka převzala od zubařky, co mi nikdy neudělala rentgen a při kontrolách mi tvrdila, jak mám skvělý chrup...přitom mi stihly umřít 2 zuby.


M
Ověřený profil

Do této ordinace chodím již mnoho let. Jsem spokojen, velice příjemná sestřička, výborná paní doktorka, mohu jen doporučit.


S
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu výborná. Odborník na svém místě, pečlivá a důsledná v léčbě, navíc moc milá.


D
Ověřený profil

Paní doktorka je profík s velice lidským přístupem, navíc mi pokaždé něco poradí a doporučí, takže mám pak dalšího půlroku pocit, že se o své zuby opravdu dobře starám :-) Nelze než vřele doporučit.


T
Ověřený profil

Maximální spokojenost!


Š
Ověřený profil

paní doktorku znám 18 let, je to odborník na svém místě. Je pečlivá, příjemná k pacientům.Pracuje velmi dobře.Její skvělou práci znám i jako její podřízená. Pracovala jsem u ní jako zdravotní sestra.


Jsem velmi spokojená


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti