Adresa

Odborný lékař oftalmologie
Pavelčákova 12, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Příjemný lékař. Dceři zachránil zrak před diagnózou stanovenou jesenickou lékařkou. Já jsem bohužel na podobně špatnou diagnózu v 70. letech doplatila :-(

S
Ověřený profil

Pana doktora mi doporučila známá, která u něj byla na laserovém odstranění dioptrií a byla s ním velmi spokojená. Moje zkušenost s panem doktorem byla taky výborná, byl na mě milý, vysvětlil mi všechny rizika
a komplikace, na každý můj dotaz mi odpověděl. S výsledkem operace jsem spokojená, pana doktora můžu jenom doporučit, je důsledný a vstřícný.

O
Ověřený profil

Varuji všechny před tímto arogantním doktorem, kterému jde jen o peníze a laserové operace provádí už jen přes Slevomat. I přesto, že jsem byla na reoperaci vzal si opět celou sumu peněz, což se Vám u profesionála nemůže stát.
Svou neprofesionalním přístupem mi způsobil, že mi sice odoperoval dioptrie na dálku ale během pár minut jsem přestala vidět na blízko.
Velké varování před jeho hrubým jednáním.


Chodila jsem na roční prohlídky, a při poslední (skutečně poslední)mi pan doktor odmítl zkontrolovat dioptrie, protože před čtyřicítkou už se nemění. Ženě po třicítce to skutečně nezní jako rajská hudba, hledám jiného lékaře - když už se dostavím na prohlídku, očekávám, že budu prohlédnuta.


Jsem moc spokojená. Pan doktor vysvětluje stručně a jasně a chová se k pacientům slušně. Je to odborník na úrovni.


Souhlasím s hodnocením: Arogantní, přechytralý k pacientům.
Ale pokud jdu k němu na max deset minut a jsem s péčí spokojený (včetně laserové operace), nemusí se mi klanět. Například v nemocnici během několikadenní hospitalizace bych takový přístup nesnesl.


Pan doktor mi dva roky předepisoval stále stejné slabé brýle i přes mé urgence,že hůř vidím se slovy: nic se Vám nehorší máte setrvalý stav ideální k operaci!
Při poslední návštěvě ani nepovažoval pan doktor studený čumák za nutné mi oči změřit rovnou otevřel děníček a psal termín operace.
Zašla jsem k jinému lékaři a moc mě nepřekvapil,opravdu potřebuji silnější brýle!:-)
Peníze, peníze a znovu peníze to je o co tu běží!


Ověřený profil

pan doktor je jistě erudovaným odborníkem ale není to zadarmo. Za odeslání na operaci šedého zákalu na FN OL chtěl 14 tis. Když jsem si tam došla bez toho, aniž bych jim řekla, kdo mě posílá a protože jsem tam měla z dřívějška kartu, operovali mě po necelém roce čekání a pouze za úhradu nadstandardní čočky cca 6 tis. Bylo to v roce 2000, od té doby k němu nechodím.


Ověřený profil

U pana doktora jsem pacientkou jiz 16 let. Ma velmi profesionalni jednani, vse vzdy vysvetli a poradi.


Jsem po operaci laserem.Bohužel jsem se o téhle stránce dozvěděla pozdě, jinak bych k němu nešla!Pan dr.se moc nezabývá nějakým vysvětlováním.Zajímalo mě proč po operaci pořád nevidím dobře, řekl mi že se to zlepší, pořád se to nelepšilo, a pořád odpovídal že musím počkat, vůbec ho nezajímalo, že se strašně bojím, proč nevidím, byl ledově chladný.Jakoby ho vůbec nezajímalo že se bojím, prostě nelida!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti