Marcel Hasch, gynekolog Plzeň

MUDr. Marcel Hasch

Gynekolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Doktor neumí jednat s lidmi, je neupřímný a celý můj dojem z Genetiky v Plzni je pouze to, že jim jde hlavně o peníze, nikoli o dobro těhotných žen. V prosinci 2013 jsem u tohoto "lékaře" podstoupila odběr choriových klků z důvodu špatných výsledků prvotrimestrálního screeningu. Před zákrokem mi tento lékař nebyl ani schopen říct, jak výsledek vyšel, pouze sdělil, že jsem v rizikové skupině. A riziko zákroku je zanedbatelné - pouze 1%. Takže jsme se s manželem rozhodli, že tento zákrok podstoupíme. Ihned po zákroku mě začalo brnět celé tělo a když jsem to říkala doktorovi, situaci zlehčoval, že jemu se to občas stává také. Potom, co jsem vstala z lehátka a chystala se domů mi podstrčil papír asi s rizikem zákroku, abych ho podepsala. Myslím, že to měl udělat jako první před zákrokem. Samozřejmě tento papír jsem podepsala, protože mě bolelo v podbříšku a chtěla jsem co nejdříve domů. Po zákroku jsme také obdrželi výsledky, kde bylo že riziko Downova syndromu je 1:122, to je 0,85%. To znamená že riziko toho že by dítě bylo postižené je menší než riziko zákroku. Kdybych tohle věděla před zákrokem, nikdy bychom se k tomuto zákroku neodhodlali. Druhý den jsem potratila. V nemocnici mi bylo řečeno, že nemohou potvrdit ani vyvrátit, že potrat byl důsledkem zákroku na Genetice v Plzni. To znamená, že riziko zákroku 1%, kterým se ohánějí, není zase až tak přesné, když můj případ do tohoto procenta nespadá. Kolik takových žen asi v republice, nebo na světě je? Pana doktora proto v žádném případě nedoporučuji. Korbelová

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Pan doktor mi kontroloval pupečník a placentu, vše dopodrobna vysvětlil a hlavně uklidnil. Skvělý přístup.


Ověřeny pacient

Pana doktora Marcela Hasche zasebe absolutne nedoporucuji,pri vysetreni v 2trimestru,nejvice ho zajimalo doporuceni.Pri utz skoro nic nevysvetlil a hlavne nenasel miminku rostep,ktery byl zjisten az mnohem pozdeji!!!!Neverim tomu,ze se dal prehlednout,jednoduse cele vysetreni odbyl aniz by se zameril na dulezite veci pri vysetreni!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

U pana doktora Hasche jsem absolvovala amniocentézu. Na zákrok jsem šla s mírnými obavami, ale vše proběhlo tak v klidu, v rutině a v profesionalitě! Díky za péči.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti