Žižkova 282, Český Brod

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace Jiný

Neudela ani preventivní prohlídku. Když jste nemocný nepomůže už vůbec s ničím. Při bolestech břicha a zad na mě štekla že to bolí každého. A dál již nezájem. Bohužel jsem vážně nemocen a pomoci se nedovolím. Ostatní doktoři v době covidu nepřijímají nové pacienty. Lidí chcipaji na rakovinu a infarkty ale páni doktoři mají skvělou výmluvu covid

Umístění: Ordinace Jiný

Na objednání doporučuji celé dopoledne. Obvykle pí. sestra zvedne sluchátko až na po desáté. Na vše se nejlépe objednat min. týden dopředu, což je v akutnich pripadech dost problém. Paní doktorka je profík, jen se k ní dostat. Odcházím, už na tu jeji protivnou sestru nemám nervy.

Umístění: Ordinace Jiný

Výborná lékařka která si vždy udělá čas a vše vyslechne a nic nezanedbá a odešle na všechny potřebné vyšetření.

Vždy milá a ochotná zabývat se problémy pacienta, setřička je příjemná, ráda se na ní obracím se svými problémy. Pokaždé poradí.

Paní MUDr. Magdalenu Blažkovou znám již od počátku její praxe po studiu. Již tehdy, po důkladném vyšetření, zvolila nejúčinnější terapii.
V Českém Brodě, 19.11.2014 prof. RNDr. J. Bejšovec, DrSc.

Velice milá,strasne ochotna,vždycky pomuze jsem s ni maximalne spokojena také jsme u ni cela rodina.opravdu nejlepší doktorka co znám.

Paní doktorka je skutečně milá, což nelze říct o její zdravotní sestře, ta je vyloženě protivná.
Do ordinace se objednává na konkrétní čas, takže nemusíte být v čekárně s ostatními nemocnými.

Souhlasim s hodnocenim pani doktorky velmi prijemna mila hodna snazi se pomoci vyslechne clovek na svem miste,jsme u ni cela rodina a jsme vsichni spokojeni,vstricny pristup a jednani jen a jen doporucuji Malá Lenka

výborná lékařka. Lidský přístup, snaží se pomoci.

Výborná, velmi ochotná, přijemná lékařka. Opravdu se snaží člověku pomoci. Doporučuji