Ord. praktického lékaře pro dospělé
Masarykova 194/331, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Příšerné čekání na doktorku plus v ordinaci brala si je jak potřebovala spoustu známých děs nedoporučuji ????????????????člověk přišel v 6:45 a ona si chodila na 8 hodinu plus ještě cca 30 minut vikecani s kolegyni jsem ráda že jsem pryc. Přijdu max cekam 15 minut a pak hned odchazim a uplne jine jednání

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

I po tolika letech je to u paní doktorky stále stejné. Pozdní příchody a dlouhé svačiny, při kterých nechá čekat pacienty. Jinak doktorka je hodná, příjemná, nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém. Ale kvůli tomu čekání jsem odešla jinam, bohužel.

Katastrofa. Potřebovala jsem předoperační vyšetření tak mě objednali na 9.h. Přišla jsem tam ihned jsem se nahlásila, sestra řekla at chvilku počkám. Kolem mne nemocní lidé s chřipkama a já přišla na řadu až v půl jedenácté. Samozřejmě operace, která se měla konat týden na to se nekonala, protože jsem tu chřipku dostala také. Další případ. Přišla jsem ihned na 7. hodinu, abych byla mezi prvníma. Doktorka si přišla na půl osmou. Já měla horečky, hrozný chrchlák a ještě mi sestra říká:"Vy teda máte kašel". V deset hodin si odešly na sváču a já už byla tak unavená, že jsem tam usnula na židlích. Vrátily se v 10:45. A to mají v ordinaci kameru tak musely vidět i slyšet, že je tam někomu opravdu zle. V 11:15 jsem konečně přišla na řadu. Takže jsem čekala přes 4 hodinu s teplotou 39. st.Jestli to paní doktorko čtete můžete mi říct proč mají u vás přednost lidi s neschopenkama i když si tam přijdou až v deset hodin? Vždyt ti už mají to nejhorší za sebou tak by jste měla brát lidi, kteří k vám přijdou s bolestmi, aby byli co nejdřív posteli a začali se léčit.

Paní doktorka je dobrá lékařka,ale ordinační hodiny má od 7 hodin,ale bohužel přichází až na půl 8.Kolem 10 jdou se sestřičkou na svačinu,která trvá tak 50 minut.Před 11 hodinou vám v čekárně sestra sdělí,že kdo přijde,tak už ho nevezmou.jinak je paní doktorka pečlivá.

Chodím k paní doktorce již velmi dlouho a jediné malé mínus je, že si člověk opravdu musí načasovat kdy přijít.
Jinak mi vždy vyšla vstříc a sestřička též. Dokonce umí i psychicky podpořit což dnes není u lékařů už vůbec běžné.
Jenom jednou jsem byl u kolegyně co měla zástup a to bych opravdu nikomu nepřál. Takže tímto děkuji
za skvělou péči a doufám, že tu paní doktorko vydržíte co nejdéle - já totiž jinam chodit nebudu. :)

nevim, co na ni rict, ani nenachazim slov.....chce jen penize, pacienty nechava cekat a mam pocit, ze samotny pacient ji vubec nezajima, jen aby nachytala nejake ty bodiky do kapsy....proto jsem odesla....a to nemluvim o tom, ze , kdyz jsem ji pozadala o podrobny vypis z me dokumentace pro novou doktorku, rekla si o dalsich 150Kc a na tom predchozim za 150Kc jsem mela napsana jen tri slova, ktere bych dokazala rict me budouci obvodni doktorce sama....at zije kocourkov...a to nemluvim o neprijemne sestre, ktera s vama jedna zpatra.....radim co nejdriv pryc a co nejdal.........

Souhlasím se všemi názory negativní zkušenost s dlooouhým čekáním, dlooouhé svačiny - 40-50 minut běžně, nepříjemná sestra, i na nějaký recept čekání 2 hodinky běžně...Doktorka velmi příijemná, ochotná, jistě odbornice, ale to ostatní kazí dojem i trpělivost.Odcházeli lidé, nebo byli naštvaní. Urychlit by to jistě šlo. Když mám plnou čekárnu , nekafuju hodinu zvlášt když mám do 11 hodin...katastrofa.

Skvělá doktorka!

Špatnej vtip

Ochotná, odborně na výši, pečlivá