Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace operace kýly

Velice oceňuji jeho lidský přístup, kdy si při úvodním vyšetření udělal dostatek času, aby mi podrobně vysvětlil možnosti léčby kýly a průběh celé operace. Cítil jsem, že ho jako člověk opravdu zajímám a ani na chvíli jsem nezaváhal, když mi termín operace nabídl hned na druhý den. Vnitřně jsem cítil, že budu v dobrých rukou a taky že jo. Operace dopadla dobře. Dnes jsou to 3 dny od operace a už chodím normálně po bytě jen s drobnými bolestmi. Pokud někdo zvažuje operaci kýly, tak pana doktora a celý tým kolem, vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace operace tenkého střeva

Na doktoru Tomalovi oceňuji profesionální, pečlivý a zároveň lidský, vnímavý přístup jak při konzultacích v ordinaci, tak během pooperační péče. Pan doktor dokáže pacientovi velmi dobře vysvětlit problém i navržený postup, a navíc mu dodat potřebný optimismus.
Mohu jen doporučit.