Kollárova 279, Kyjov
Praktický zubní lékař

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Nejlepší ze všech zubařů, co jsem kdy zažil, a že jich bylo dost. Mladý, profesionální s citem pro práci.

Jsem velmi spokojen. Děkuji.

Mohu jen doporučit, jsem s ním velmi spokojená. Chodí k němu i moje devítiletá dcerka, která má vůbec z lékařů hrůzu a pan doktor i sestřicka jsou velmi milí a vstřícní, odcházíme vždy spokojeni.

S panem doktorem jsem plně spokojena já i moje rodina.Mám 2 děti a nejsou zrovna vzorní pacienti,ale přístup pana doktora se sestričkou k nim je skvělý.A od té doby co k němu chodíme,tak se nebojím.Jen doporučuji. Nedá se srovnat s předchozím lékařem.

Nelíbí se mi přístup pana doktora k pacientům, dcera nerada chodí k zubaři a není vzorný pacient, ale pan doktor zvolil přístup arogantní, říkal přede mnou sestřičce, že takové problematické pacienty už ať mu tam v pátek nechodí, že alespoň v pátek chce mít klid. To už byla poslední kapka mojí trpělivosti a s dcerou jsme přešli k jiné zubní lékařce. Ta ošetření mé dcery zvládá, byť je žena. Navíc nám pan doktor nikdy o co dělá a proč nevysvětloval, narozdíl od nové lékařky.

Musím potvrdit,že pan doktor je velice dobrý odborník.Je citlivý,vstřícný.Sestřička je taky velice příjemná.Jen je škoda,že už neordinují v Hodoníně.Kyjov je trochu od ruky,ale neměnila bych.Takže moc děkuji a mohu vřele doporučit.Zdenka Z

Dobrý den, reaguji na hodnocení, že pan doktor nemá přístup k dětem. Se synem jsem dříve navštěvovala jednu paní zubařku v Kyjově a kdykoliv jsme šli i jenom na preventivní prohlídku, vždycky měl syn strach. U pana zubaře Fojtů jsme podstoupili extrakci zubu, kdy synovi(9) pan doktor musel aplikovat i injekci na umrtvení. Syn vše zvládl perfektně, bez protestů a po extrakci zubu sám zhodnotil, že pan zubař je fakt dobrý, že to od něj vůbec nebolelo. Takže k zubaři se již nebojí chodit a vždy se ujišťuje, že jdeme právě k tomu stejnému.
Každý může mít jiný názor, můj je ten, že pan doktor je opravdu citlivý profesionál.

prostě nejlepší jsme moc spokojení vše dělá bezvadně s klidem a výborná práce opravdu děkujeme nemůžu srovnat s lekaři které jsme měli předtím prostě pan doktor je uplně nejlepší.nevím proč takových bezva zubařu není více.moc děkujeme pane doktore.

velice příjemný a ochotný bezva doktor a vše super.děkujeme

Pan doktor je nejlepší u koho jsem kdy byl. Jezdím za ním až z Ostravy a jsem velmi spokojen.