MUDr. Lukáš Adamčík

Chirurg Více

Nový Jičín 1 adresa

Odborný lékař chirurgie
Máchova 30/619, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Mudr Lukáš Adamčík je velká kapacita. Koncem roku 2016 mě operoval žaludek a jsem za to moc vděčná. Je to úpřimný člověk ,kterého doporučují všem lidem -které potká takový osud jako mne.Moc si p.doktora vážím i personálu ,který se o mne staral při operaci a po dobu mé hospitalizace.Jedno velké DĚKUJI.

Umístění: Odborný lékař chirurgie

Výborný a lidský lékař i člověk. Operoval mne a byla jsem příjemně překvapená jeho přístupem a péči. Vřelé díky.
Eva Davidová, Štramberk

Pan doktor Lukáš Adamčík mně operoval a také mou maminku. Jako operatér je vynikající a je to také výborný člověk. Všem pana doktora Adamčíka doporučuji. Petr Jeřábek

Vážený pane doktore, touto cestou Vám ze srdce děkujeme za operaci naší dcery, kdy jsme už nevěděli kudy kam a většina lékařů neměla odvahu dceru operovat. Jste velice ochotný, lidský ,milý, obětavý a profesionál. I díky panu doktoru Dcudkovi, který nás nasměroval na pana doktora Adamčíka, že je to výborný chirurg. Je to pravda. Moc doporučujeme. Tento pan doktor ,nám zachránil dceru. Děkujeme mnohokrát pane doktore. Šamořilovi
Rájec - Jestřebí

Tomuto lékaři vděčím za moc a přeji ostatním pacientům,aby tokového lékaře měli ve svém bydlišti.Škoda,že s tímto odborným i lidkým citlivým přístupem se nesetkávám i jinde.Pane dokrore,děkuji!

je to profík...