Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

MUDR. LUDMILA VESELÁ Kožní lékařka, specialistka na laserovou a korektivní dermatologii studium na lékařské fakutě University Palackého v Olomouci ...

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, roztrhl jsem si mateřské znaménko a chtěl bych si ho nechat od své kožní lékařky nechat chirurgicky odebrat. Pokud se tak stane, je nutné zaslat odebrané mateřské znaménko na histologii? Děje se tak automaticky, nebo si to musím vyžádat?

Dobrý den, poranené znaménko by se mělo automaticky zaslat na histologické vyšetření. KLidně se lékařky zeptejte. MUDr. Veselá

MUDr. Ludmila Veselá

• Lze se nějak zbavit červených tváří, které mám od malička, je to asi dědičné a nejedená se o rosaceu?
    Děkuji.

dobrý den, ano , je to částečně dědičné, může se jednat o rosaceu a zlepšit stav můžete ošetřením cévním laserem u nás. Prosím, objednejte se na konsultaci. MUDr. Veselá

MUDr. Ludmila Veselá

• korektivní dermatologie