Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Kvalitní odborník,milá.

Je moc hodná,naslouchá,umí poradit ve všech situacích a východisek,pomáhá,mám k ní stoprocentní důvěru,uvolním se u ní,dokážu se vypovídat,vždy vyslechne a porádí.Nikdy nepřerušuje,nejste nikým rušeni.Ta hodina je jen vaše.Pro mě je to nejlepší nejpříjemnější lékařka.

Byla mi doporučena a jsem velmi spokojena, je milá, příjemná, nemám špatný pocit, i když mluvím o mi ne příjemných záležitostech, umí poradit, ale asi je to stále spíše o naslouchání, doporučuje knihy k přečtení, hodina vyhrazená opravdu jen pro mě, bezvadně reaguje a domlouvá, pokud na daný termín nemůžu a přeobjednávám se. doporučuji

mám stejné názory jako paní Šárka, která tu už psala jenom bych se opakovala.Není co dodat.

Š

Naslouchá, dokáže poradit. Příjemné prostředí, vidím, že hodinku má vyhrazenou jen pro mě. Na objednání bere zcela přesně, když musí termín změnit, s předstihem zavolá a domluví se. Mám pocit, že nebere pacienta jako věc, ale jako člověka.