Praktický lékař pro děti a dorost
Česká 674, Prachatice

chodím k ní se třemi dětmy jsem relativně spokojená,ale když se u malého začalo zhoršovat zdravíčko musela jsem si o každý vyšetření říct nebo si rovnou dojet ke spocialistovi. ale jako člověk super a sestřičku obdivuji za to že si pamatje všechny děti jménem!

Paní doktorka je skvělá, lta jsem byla léčena na "těžké astma", spousty inhalátorů apod., přešli jsme k ní, a stačilo jedno vyšetření, pár bylinných přípravků cca na půl roku a já od té doby (cca 11 let) nebyla nemocná (když nepočítaám lehká nachlazení).Její přístup k pacietům je velice profesionální, vše ráda vysvětlí. Parádí V8mi přes telefon v naléhavých případech. Škoda, že už jsem vyrostla a musela jsem ji opustit...

Rovněž ji považuji za nejlepšího pediatra ve městě. Užívám jejích služeb téměř 18 let a nezažila jsem zklamání, a to mám třetí dítě. Velmi rozumná a vstřícná, vždy přesná v diagnóze, vyzná se v alternativní léčbě, jeden z velmi vzácných lékařů, na které se lze spolehnout. Sestřičky úžasné!

Naprostá spokojenost, výborný diagnostik, skvělý člověk, nepřehání to s "chemií". Radím se s ní i o svém zdraví (syn už je dávno dospělý:-))

Jsem velice spokojená. Paní doktorka je velice šetrná - jsem zastáncem pozvolné, účinné a tělo nezatěžující léčby - přesně takto postupuje paní doktorka. Avšak v nutných případech samozřejmě nic jiného než tvrdší léky (antibiotika apod.) nezbývá - a mně se líbí, že jednotlivé případy citlivě rozlišuje.
Navíc se mi líbí milý přístup - jednak paní doktorky, jednak sestřičky.
Jiné pediatry v Prachaticích neznám (respektive jejich postupy apod.), a proto nemohu srovnávat, ale sama za sebe - doporučuji všem.

Jednoznačně nejlepší pediatr ve městě. Chytrá, vstřícná, pozorná, vyslechne názory maminek, nezažila jsem ani u jednoho dítěte chybnou diagnózu, dostala mi kluka z těžkého atopu, ač mi jiní pediatři řekli, že se nedá nic dělat. V čekárně nikdy nečekám dlouho. Super spokojenost.

Velmi milá pani, která se nebojí používat i jiné metody, než čistě lékařské. Je vstřícná a snaží se najít skutečnou příčinu nemoci, nejen léčit následky. Doporučuji vřele.