Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Česká 674, Prachatice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil

chodím k ní se třemi dětmy jsem relativně spokojená,ale když se u malého začalo zhoršovat zdravíčko musela jsem si o každý vyšetření říct nebo si rovnou dojet ke spocialistovi. ale jako člověk super a sestřičku obdivuji za to že si pamatje všechny děti jménem!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je skvělá, lta jsem byla léčena na "těžké astma", spousty inhalátorů apod., přešli jsme k ní, a stačilo jedno vyšetření, pár bylinných přípravků cca na půl roku a já od té doby (cca 11 let) nebyla nemocná (když nepočítaám lehká nachlazení).Její přístup k pacietům je velice profesionální, vše ráda vysvětlí. Parádí V8mi přes telefon v naléhavých případech. Škoda, že už jsem vyrostla a musela jsem ji opustit...

Rovněž ji považuji za nejlepšího pediatra ve městě. Užívám jejích služeb téměř 18 let a nezažila jsem zklamání, a to mám třetí dítě. Velmi rozumná a vstřícná, vždy přesná v diagnóze, vyzná se v alternativní léčbě, jeden z velmi vzácných lékařů, na které se lze spolehnout. Sestřičky úžasné!


H
Ověřený profil

Naprostá spokojenost, výborný diagnostik, skvělý člověk, nepřehání to s "chemií". Radím se s ní i o svém zdraví (syn už je dávno dospělý:-))


J

Jsem velice spokojená. Paní doktorka je velice šetrná - jsem zastáncem pozvolné, účinné a tělo nezatěžující léčby - přesně takto postupuje paní doktorka. Avšak v nutných případech samozřejmě nic jiného než tvrdší léky (antibiotika apod.) nezbývá - a mně se líbí, že jednotlivé případy citlivě rozlišuje.
Navíc se mi líbí milý přístup - jednak paní doktorky, jednak sestřičky.
Jiné pediatry v Prachaticích neznám (respektive jejich postupy apod.), a proto nemohu srovnávat, ale sama za sebe - doporučuji všem.


G

Jednoznačně nejlepší pediatr ve městě. Chytrá, vstřícná, pozorná, vyslechne názory maminek, nezažila jsem ani u jednoho dítěte chybnou diagnózu, dostala mi kluka z těžkého atopu, ač mi jiní pediatři řekli, že se nedá nic dělat. V čekárně nikdy nečekám dlouho. Super spokojenost.


A

Velmi milá pani, která se nebojí používat i jiné metody, než čistě lékařské. Je vstřícná a snaží se najít skutečnou příčinu nemoci, nejen léčit následky. Doporučuji vřele.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti