Adresa

Dolní brána 26, Němčice nad Hanou
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

paní doktorka je to nejlepší co mě potkalo, po 9 letech bez ošetření když mě chytly zuby a žádný jiný zubař mě bud nechtel prijmout, nebo jsem nechtelk nemu já, mě bez problému vzala a ihned začala léčit. Pravda zanedbanou péči mi dala pěkně sežrat/slovně pochopitelně:-)/, ale to k tomu patří. Ano uznávám byl sem barbar co vidí kartáček v obchodě v regále. Zubaře jsem se bál a opravdu hodně hodně bál už od malička, ale ted mám před sebou další návštěvu a s klidem můžu říct že se možná i těším. Je bezbolestná, opatrná, pečlivá. Jezdím za ní až z Vysočiny a vyplatí se to. Věřte že jinak bych se tam nevracel a radši navštívil sikovky v garaži s pullitrem rumu. Paní doktorka má muj absolutní obdiv a uctu. Zbavila mě strachu a donutila něco pro zuby dělat. Děkuju Vám. ..kdysi nevděčný pacient M.


Paní MUDr.Ludmila Ošťádalová si zaslouží,ÚCTU všech které,ošetřuje.Je velmi-vzdělaná ve svém,oboru a umí-okamžitě reagovat na situaci, pocity a potřebu,pacienta.Také rychle umí odhadnout,co je potřeba,provést při zákroku.Vše vysvětlí a svou-práci-/poslání/...perfektně,provede.Neznám jiného stomatologa v okolí,který je na její,Úrovni.Ordinace,vynikající.Taktéž sestřička je velmi příjemná,vstřícná a zaslouží,pochvalu.Město Němčice ani snad netuší,jakou mají v městě,profesionální-Lékařku na vysoké-úrovni.Tuto ordinaci bez-váhání,doporučuji.S úctou,B.K.


PANÍ DOKTORKA MĚ ZBAVILA STRACHU ZE ZUBAŘE.JEJÍ PRÁCE JE VŽDY NA 100%.CHODÍME K NÍ SE ŽENOU A OBA JSME VELMI SPOKOJENI.PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ MODERNÍ ORDINACE A PŘÍJEMNÝ PERSONÁL.


P

moderni ordinace perfektni prace špičkova profesionalka doporučuji.


M

výborná
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P

Po špatných zkušenostech s jinými lékaři jsem konečně našel stomatologa, který mi plně vyhovuje. Perfektní profesionální vystupováni a rychlá bezchybná práce.


Paní doktorka je nejlepší stomatolog z našeho okolí, chodíme k ní celá naše rodina a vždy jsme spokojení. Čas na který jsme objednaní dodržuje, vždy vše perfektně vysvětlí, pracuje bezbolestně, má citlivý přístup k pacientům, je to prostě odbornice. Neustále se zdokonaluje a má nové pomůcky pro ošetřování. Všem doporučuji!


P

Nemohu si stěžovat.Podle mne dobrá doktorka,její výkony jsou perfektní.Plomby drží
stoprocentně.


Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měl!!! Škoda, že sem se už přestěhoval. Plomby a můstky od ní drží dodnes /10 let/, což se u jiných zubařů bohužel říci nedá. Profesionálka 1. třídy. Bohužel zahrabaná v Němčicích!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti