Ludmila Moravcová, zubař Mirotice

Ordinace stomatologa

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Umístění: Ordinace stomatologa Bolesti a citlivost zubů

Ing. Kašpar František
Vážení přátelé, u paní doktorky Moravcové vč. její sestřičky, není opravdu co řešit. Je mi 77 roků a už jsem lecos zažil. Byl jsem v této ordinaci poprvé. Vytržení zubu (osmičky) a současně oprava kazu (na sedmičce) bylo naprosto pohodové. K tomu je naprostou samozřejmostí příjemné a vstřícné jednání. Moc děkuji!

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

bohužel nemohu dat kladný příspěvek všechny plomby i placené, časem vypadnou!cca po 3 měsících i dříve! i korunka odpadne hned 2 den!!

Ž

Kdyby bylo hodnocení bez hvězdy tak ho dám. Doktorky výkon je nulový, v těhotenství se mi kazily zuby což je z cela normální.. Doktorka mi všechny zuby vyvrtala dala mi tam plomby.. každá má návštěva u ní skončila po dni maximálně po dvou dnech na pohotovosti kde jsem měla šílené bolesti pořád neustále zánět dásní a podobně. Pak už stačilo kousnout jen do slané tyčinky a zuby se mi lámaly... Po porodu jsem tam zašla s tím že to bolí a jestli mi je dá nějak do pořádku... Doktorka se podívala,udělala rentgen a řekla ,že zuby vytrhne a pokud mi vyroste osmička tak se to možná srovná a možná tam nebudou díry.... Tím mne hodně šokovala !! Přece nebudu mít ve 23 letech díry!
Toto mi bylo řečeno v Lednu že zuby vytrhne a pozor termín mi dala na Půli dubna.... takže kdybych ji poslechla trpím bolestí další 3 měsíce a nemám zuby. Díky Paní doktorce Jsem si našla špičkového zubaře který mi zuby zachránil a ještě má ordinaci blíže :-). Takže Paní doktorce vlastně Děkuji!!!

Paní doktorka má velice citlivý přístup nejen k dospělým klientům,což potvrzuje můj manžel,ale i k dětem.Můj syn paní doktorku zbožňuje za její klidný a milý přístup.Zuby mého syna nejsou žádná sláva,ale díky dokonalé péči určitě všechno dobře dopadne.Nedám dopustit ani na sestřičku,která je vždy příjemná a usměvavá.Tak si představuji profesionální ordinaci.Děkujeme.