Ludmila Moravcová, zubař Mirotice

MUDr. Ludmila Moravcová

Zubař

5 názorů

Uložit


Adresa

č.d. 51, Mirotice
Ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
5 názorů

Z
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Vezměte nohy na ramena a hledejte si jiného zubaře, zde kvalitu nenajdete a časem vás pak zuby budou stát velké peníze. Já našla skvělého zubaře a oprava zubů po této zubařce mě něco stála, ale nyní je to super a novému zubaři důvěřuji. Zde by paní zubařka řešila vše vytržením, nečistí důkladně kanálky a pak časem přijdete o zub a zbytečně investujete do korunky. Jsem ráda, že mi to donutilo hledat kvalitního zubaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace stomatologa Bolesti a citlivost zubů

Ing. Kašpar František
Vážení přátelé, u paní doktorky Moravcové vč. její sestřičky, není opravdu co řešit. Je mi 77 roků a už jsem lecos zažil. Byl jsem v této ordinaci poprvé. Vytržení zubu (osmičky) a současně oprava kazu (na sedmičce) bylo naprosto pohodové. K tomu je naprostou samozřejmostí příjemné a vstřícné jednání. Moc děkuji!


L
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

bohužel nemohu dat kladný příspěvek všechny plomby i placené, časem vypadnou!cca po 3 měsících i dříve! i korunka odpadne hned 2 den!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ž
Ověřeny pacient

Kdyby bylo hodnocení bez hvězdy tak ho dám. Doktorky výkon je nulový, v těhotenství se mi kazily zuby což je z cela normální.. Doktorka mi všechny zuby vyvrtala dala mi tam plomby.. každá má návštěva u ní skončila po dni maximálně po dvou dnech na pohotovosti kde jsem měla šílené bolesti pořád neustále zánět dásní a podobně. Pak už stačilo kousnout jen do slané tyčinky a zuby se mi lámaly... Po porodu jsem tam zašla s tím že to bolí a jestli mi je dá nějak do pořádku... Doktorka se podívala,udělala rentgen a řekla ,že zuby vytrhne a pokud mi vyroste osmička tak se to možná srovná a možná tam nebudou díry.... Tím mne hodně šokovala !! Přece nebudu mít ve 23 letech díry!
Toto mi bylo řečeno v Lednu že zuby vytrhne a pozor termín mi dala na Půli dubna.... takže kdybych ji poslechla trpím bolestí další 3 měsíce a nemám zuby. Díky Paní doktorce Jsem si našla špičkového zubaře který mi zuby zachránil a ještě má ordinaci blíže :-). Takže Paní doktorce vlastně Děkuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Paní doktorka má velice citlivý přístup nejen k dospělým klientům,což potvrzuje můj manžel,ale i k dětem.Můj syn paní doktorku zbožňuje za její klidný a milý přístup.Zuby mého syna nejsou žádná sláva,ale díky dokonalé péči určitě všechno dobře dopadne.Nedám dopustit ani na sestřičku,která je vždy příjemná a usměvavá.Tak si představuji profesionální ordinaci.Děkujeme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti