Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Paní doktorku znám už 15 let, za celou dobu, co s ní chodím, jsem neměla s ní jediný problém. Velice ochotná a vstřícná.


Ověřeny pacient

Velice nepříjemná sestra,která to s dětmi neumí.

Paní doktorka je vcelku příjemná,ale bohužel je to vše co může nabídnout. Dceru měla v péči od roku a půl a nerozpoznala hned tři vady,které by při podrobném vyšetření byly jasné a daly se léčit. Takto jsme skončili v péči jiného lékaře a dceru čeká operace,které se mohla vyhnout,kdyby ji paní MUDr. Matoušková léčila tak jak měla a netvrdila,že z toho dcera vyroste.

Za sebe rozhodně nedoporučuji, na popud maminek ze školky,které měly s MUDr. Matouškovou také nedobré zkušenosti jsme odešli a rozhodnutí nelitujeme.
A závěrem musím říct,že ani to příjemné chování nemělo dlouhého trvání,neb když jsem paní doktorku požádala o výpis z karty pro nového lékaře,obořila se na mě,že mi výpis nevydá (že by měla paní doktroka strach,že by se přišlo na chyby,které udělala při léčení?) a následně mě sestra vypoklonkovala z ordinace (no vyhodila mě) Tak takové jednání a neprofesionální přístup Vás čeká v odrdinaci očního lékaře pro děti.

Zvažte zda nenavštívíte s Vašimi dětmi někoho jiného!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti