Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Plzeňská 98, Třemošná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Chodíme již od narození s naším synem a jsme spokojení. Vždy se rozumně na všem domluvíme. Zbytečně malého nestresuje, ani nedává zbytečně léky. Respektuje náš styl života.

H
Ověřený profil

Pani doktorka suprova, profik na svem místě. Sama jsem byla v její peci, nyni ma v peci mladsi sestru a moji dceru. Duvodu ze nas zna, jsem ji volila. Ochotna priject i k nam domu, protože bydlíme v Plzni a ma nas po ceste.

Ověřený profil

Na paní doktorku Lillingovou nedám dopustit, v nejhorších chvílích mého života mi moc pomohla. O dětech ani nemluvím, vždy nám vyšla vstříct a zbytečně děti "nepumpovala" antibiotiky, jako je někde běžná praxe. Mrzí mne, že můj starší syn musí do půl roku od paní doktorky odejít, protože už mu bude 19 let.
Jana J.


R
Ověřený profil

tohle neni paní doktorka. Když jsem tam šel z dcerou tak si vzala poplatek a když jsem řekl co dceři je tak řekla že se jí bojí že má plno alergií že jí léčit nebude. Jo co ona umí? A výborně? V čem je šikovná? Umí podepsat potvrzení. Já s manželkou ji říkáme paní úřednice. A zásadně léčí od stolu. Jsem rád že jsou mé děti od ní pryč. Úředníků co vybírají poplatky je plno. A paní DOKTORKA Lillingová je jedna z nich.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

Je zlatá i se sestřičkou, jsou milé, pomohou a uklidní. Děkuji jim za to, že jsou


Mudr.Lilingová je profesionální, lidská s velmi empatickým přístupem k dětským pacientům. Vždy ochotná pomoci a poradit, v našem případě vždy správně.Rádi bychom doporučili. Neztrácí nervy a milý přístup, ani když má plnou čekárnu dětí a maminek.Škoda, že takových doktorů není více..


Ověřený profil

Vzhledem k tomu, že už k paní doktorce chodím přes 17 let a bohužel vůči mému zdraví celkem často, tak můžu alespoň ze svého pohledu říct, že se ke mně chovala vždy velmi mile, vyslechla, poradila a určila správnou diagnózu a to včas. Navíc velmi milá sestřička, řekla bych, že to znamená vždycky pro doktora plus.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


P

Před takovou lékařkou jakou je paní doktorka klobouk dolů.


Č
Ověřený profil

I my jsme s paní doktorkou a sestřičkou moc spokojeni, mají vždy dobrou náladu, vše nám dopodrobna vysvětlí, ochotně poradí i po telefonu, když jsi nejsem s něčím jistá.
Čekárna je pěkně vybavená, plno hraček pro zabavení dětí, útulné prostředí!


K

S paní doktorkou jsem spokojená,je vždy milá,ráda pomůže a poradí.doporučuji.je milá k dětem a vyslechne.


Došlo k chybě, zkuste to znovu