Ord. praktického lékaře stomatologa
Edisonova 1185, Chomutov

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

K paní Kotenové jsem chodila pravidelně 15 let. Poté, co mi odmítla ošetřit zlomený zub, jsem vyhledala jiného lékaře. Ukázalo se, že zuby, které paní Kotenová nedávno ošetřila a považovala za zcela v pořádku, jsou v tak dezolátním stavu, že půlka z nich musela jít ven.
Hrůza, v žádném případě nedoporučuji.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Bohužel musím udělit špatné hodnocení. Od pani doktorky jsem z poslední kontroly s tím, že je vše v pořádku. Po mých pochybnostech o profesionalitě paní doktorky , která mi za x let návštěv nikdy neprováděla rtg , jsem si našla jiného zubaře, který byl stavem zubů zděšen. Od poslední kontroly u paní doktorky uběhlo půl roku, poté jsem přešla jinam kde mi bylo zjištěno 8 kazů.
Nedoporučuji

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, přesná. Výsledky její práce jsou perfektní, veškeré opravy chrupu jsou trvanlivé. Díky ní jsem se naučil pravidelně navštěvovat zubaře a vidím výsledky...........

Za mě jedna z nejlepších zubařek. Šikovná a hlavně pečlivá. Chodil jsem dřív k nejmenované školní zubařce (jako žák základní školy kam spadala i ul. Kamenná a Březenecká) a to byla zubařka, která všechno flákala. Hlavně rychle rychle, čím více úkonů tím lépe. Jakmile jsem začal chodit k MUDr. Kotenové, všechno musela předělat a od té doby všechno drží jak beton a nikdy nic nepovolilo. Takže za mě 1+

Jsem velice spokojená.Lidsky přístup, profesionální péče.Klidne si v čekárně počkám.Kdyz jsem měla akutní problém,taky mě vzala.Takze chápu i čekací dobu.Mozna bych neobjednávala více lidí na stejný čas.Za mě 1*

Myslím, že zde nebude problém v paní doktorce s jejími službami jsem byla vždycky spokojená. Jen sestra není člověk na svém místě, i přesto že už jste pacientem přes 20 let sestra není schopná najít NIKDY skulinku, když máte akutní bolesti a v klidu si vás objedná až za měsíc. Takže paní doktorka má u mě plné hodnocení a sestra je někde hluboko pod nulou...

K paní doktorce jsem chodívala od mala, pak jsem se přestěhovala a zkusila další doktory, a teď už rok jezdím opět do Chomutova, sice 100km z Kladna, ale pani doktorka je pečlivá a dle mého dobrá.
Příspěvky, kde jí haníte, jsou vtipný, a nechápu proč by někdo občas nemohl mít špatnou náladu? Za každým občas přijde známý do práce na kafe? Já zapoměla, že většina lidí chodí do práce, každej den s úsměvem a jen maká a vůbec nemá volnou chvilku, protože se nemůže odtrhnout od práce. Kritizovat umí každej!
A to, že v čekárně čekáte? Za poslední rok jsem vždy šla na čas, max. o 5 minut později. A to, že berou mimo i akutní případy je přece dobře, ne? Co až VY budete potřebovat akutní pomoc?

Pečlivá doktorka a velice ochotná.Byla jsem svědkem,jak i v sobotu k večeru šla ošetřit pacienta,kterému bolel zub a nechtělo se mu jet až do Mostu.Tohle by z doktorů jen tak nikdo neudělal.

Přečetla jsem tu všechny recenze a myslím siže do života paní doktorky vám nic není jdete si nechat opravit zuby a pak tady řešíte kolik kafí vypila kolik novin přečetla ale do toho vám absolutně nic není.Pokud umí te číst tak jak tady psát všichni by jste veděli že pani doktorka má napsáno že iobědnaný pacient může čekat déle to je absolutně v pořádku pokud přijde pacient a bolestí a pod.Takže si myslím že by si každý měl všímat svého a pokud není s pani doktorkou spokojen tak by si měl najít prostě jiného stomatologa a nepomlouvat život pani doktorky

Tomáš.
Já osobně jsem moc spokojen.Jednou když jsem měl akutní bolest zubu tak sem od 6:00 hod hledal a žádal o poskytnutí ošetření u MUDr. Michal Kasl-MUDr. Renata Pocová-MUDr. Vlasta Krauzová-MUDr. Petra Pailová...atd
Tak mne vždy sestra řekla bohužel to neděláme!!!!!Já na to zaplatím vše v hotovosti stejná odpověď nechápu že zákon pro ně neplatí poskytnout první pomoc!!!!!Dělají jen pro VIP klienty asi???!!!!Tak jsem zajel už v mdlobách do polikliniky v CV a sestra od MUDr. Ludmila Kotenová mne ihned vzala a doktorka udělala komplet údržbu bez bolesti!!!!!!!!!!Je to MUDr která dokáže se v cítit do problému pacienta ještě jednou díky....Tomáš