MUDr. Ludmila Kohoutová

Praktický lékař Více

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Dolní 497, Frenštát pod Radhoštěm

Výborná doktorka.Neměnila by sem.Vždy mi ve všem vyhověla a pomohla.Plná čekárna dokazuje jak je paní doktorka výborná.

Nejlepší doktorka jakou jsem v životě potkala - s vynikajícími znalostmi a lidským přístupem. Po několika letech trápení jsem natrefila na tuto skvělou doktorku, která mě uzdravila. Hrozně moc bych ji chtěla toto cestou poděkovat.

Paní doktorka je již mnoho let naším rodinným lékařem. Je naší oporou nejen díky svým výborným lékařským znalostem, ale také pro svůj obětavý, lidský přístup. Nikdy bychom ji nevyměnili a moc děkujeme za její péči.

Jsem s paní doktorkou naprosto spokojený a nemám důvod ji měnit.A to i přesto,že to mám 15km k lékaři.
Svým kladným přístupem a vždy dobrou komunikací jsme spokojeni oba dva.Znám pár lékařů,kteří si jen a jen na to hrají.Paní doktorka je profesionál s velkou a dlouholetou praxi. Dostatek pacientů je toho velkou vizitkou.Vždy, když tam příjdu, je v čekárně plno.Přeji do dalších let spoustu pacientu a paní doktorce pevné zdraví. Děkuji za péči. R.Vonšík

S paní doktorkou jsem velice spokojena jiz léta. Svými schopnostmi, svou rázností a pozitivním přístupem k lidem je úžasná . Přešla jsem k ní s celou rodinou a jsem maximálně spokojená!

Výborný diagnostik a lidský přístup k pacientovi se schopností mu porozumět a snahou ho uzdravit, ne jenom léčit. Není nutný víc dodávat.

Paní doktorka je bezva, má lidský přístup a pomáhá né jen fyzicky. J to osobnost mezi lékaři. Děkuji i za svou rodinu.

Skvělá lékařka, její přístup k pacientovi je lidský, chápavý. Má všeobecný přehled, dovede vyléčit nejen bolístky, ale i duši. Neměnila bych, ani kdybych se odstěhovala na druhý konec světa.

Paní doktorka je nejlepší pro mě a pro mou celou rodinu, můžu jít za ní se vším co mě trápí. Cítím se lépe, když vím, že mi má kdo pomoct, a ona mi vždy pomůže. A nemusí to být zrovna pilulky proti bolesti.

Lékařka, která má skvělý všeobecný přehled. Naplno se věnuje všem pacientům a všechny vždy vyslechne. Plná čekárna jen dokazuje, kolik pacientů jí důvěřuje a svěřuje se do do její péče. Rozhodně bych neměnila.