Ludmila Hamplová, praktický lékař Olomouc

MUDr. Ludmila Hamplová

Praktický lékař

14 názorů

Uložit


Adresa

Blanická 4, Olomouc
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
14 názorů

Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již dlouhá léta a tak nějak si nedovedu představit že bych chodil jinam už jen z dúvodu že si připadnu když jdu do ordinace že jdu někam ke známým a tak nějak to má vypadat. Paní doktorka i sestra mězanjí já znám je takže nejdu k cizím netečným lidem! Přístup jak paní doktorky tak sestřičky je vysoce profesionální a hlavně lidský a to je stránka která v mnoha ordinacích velice chybí. Co se týče kvlaity léčení tak je naprosto profesionální a paní doktroka velice dobře pozná kdy má svého pacienta poslat k odborníkovi. Mé hodnocení je naprosto kladné, nemohu řéíci že bych našel nějaké negativum.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička mají vždy výborný a lidský přístup. Chodíme k paní doktorce celá rodina a je opravdu jako náš rodinný lékař, rozhodně bychom neměnili.


N
Ověřeny pacient

Dobrý den, děsí mne, že tato paní doktorka ještě ordinuje. Byla závodní lékařkou Pozemních staveb před 20 lety. Mé zkušenosti s touto lékařkou byly strašné. A ne jen moje. Trpěla jsem opakovanými angínami, stále jsem měla čepy na mandlích i bez teplot. Na krční mě za totality opakovaně odmítala poslat a tvrdila mi po dobrání atb, že se ty čepy asi oloupou. Po asi 3 letech takovéto léčby jsem ji požádala, ať mi dá písemně, že mě odmítá poslat na krční. Pak to šlo. Po vytržení krčních mandlí si četla zprávu. Byla velice laskava a chtěla mi napsat stejnou léčbu, jakou mi nasadili ve FN, ale s politováním mi sdělila, že lék tonsily nezná, že to mi teda napsat nemůže. Milou paní doktorku jsem poučila, že tonsily jsou latinsky mandle, že to mi opravdu napsat nemůže. Jsem ráda za revoluci, že jsem mohla tuto lékařku vyměnit. Svůj příspěvek jsem píšu pro naivní lidi, kteří této lékařce slepě věří a vkládají ji do rukou svoje zdaví. Neuvědomují si rizika a ohrožení svého zdraví, že skutečně nestačí si s pacientem jenom povykládat. Sladká slepá neznalost a naivita.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce už delší dobu a čtu vaše názory a je mi z nich divně,když se ani pod svůj názor neumíte podpesat a píšete to anonymně.Myslím si,že každý slušný člověk může příjít,vzít si kartu ,když není spokojený a přejít k jinému lékaři,říct slušnou formou svůj názor na místě.Vždycky mi pomohla,když jsem byl nemocný,tak mi napsala vhodné léky,po kterých mi bylo dobře.Umí poradit a citlivě rozebrat mojí situaci i sestřička je moc hodná,příjemná.


M
Ověřeny pacient

MYSLÍM SI,ŽE PANÍ DOKTORKA JE DOBRÁ,TAK JAK MÁ BÝT.i SESTŘIČKA MARCELKA.Podle mě nic nezanedbá a snaží se každou věc co nejlépe vyřešit.Je citlivá k lidem a rozumí jimlidská, citlivá, milá


U pani doktorky stari lide nemaji peci veskerou zadnou.Velice neochotne chodi ke starym lidem na navstevy,naslibuje,ale vubec neprijde,pritom je to jeji povinnost.Pani doktorko take budete stara,preji vam takoveho doktora jak jste Vy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je to naše rodinná lékařka a tak nějak si představuji rodinného lékaře. Zná nás všechny. Pokud se jí něco nezdá okamžitě vás pošle ke specialistovi. Spolu se sestřičkou jsou úžasná dvojka. J.K.


paní doktorka a její sestra jsou nejlepší


Velmi citlivý a příkladný přístup k pacientům

Petr


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti