MUDr. Ludmila Filipová

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Kněžskodvorská 29, České Budějovice

Paní doktorka je opravdu velice milá a o lidský přístup u ní není nouze, ale já bych raději zubaře, který svoji práci skvěle ovládá. Díky tomu, že jsem se přestěhoval do Prahy, přešel jsem i k jinému zubaři a ten se zhrozil co mam v puse. Paní doktorka mi léčila půlku zubu, udělala pořádnou plombu, která pořád praskala a ejhle druhou půlku už neudělala. Mě teď čeká operace a nový zub za 20tis. Kč neb pod zubem se mi udělal zánět. Jak mi řekl nový pan zubař, toto prostě paní zubařka Filipová nezvládla. Přátelé paní zubařka to nezvládla ani u mých rodičů. Ti přešli k novému zubaři v CB a mamce řekl, že její zuby jsou velice špatně dělané, taťkova korunka je též špatně udělaná a nasazená. Co více napsat, paní doktorka je milá, ale to je tak asi vše, možná ji zašlu fakturu za operaci.

Nejhorší, co jsem kdy zazila. Musela jsem odejit, nasledne preleceni 8 zubu mluvi za sve, praskle plomby, zanet....Hruza a bes.
Je to delsi dobu, ale zapomenout fakt nemuzu.

Rychle, jemně, levně. Velmi lidský přístup a kdykoliv k dispozici. Všem doporučuji!

Milá, dobrá spolupráce. Chodím k ní ráda a nemusím se bát vrtání.

Příjemná, objednání netrvá dlouho¨.

Skvělá práce.

Paní doktorka je velmi šikovná a dochází k ní celá má rodina a je jedna z mála ke které se nebojí ani mé děti.Děkujeme

Opravdu skvělá paní doktorka trpělivá,milá,hodná prostě tak jak to má bít.

Zubařka, které není třeba se bát!

Paní doktorka je příjemná,citlivá,milá.Dokáže poradit.Objednání netrvá týdny.Doporučuji!