Ludmila Dufková, zubař Ivančice

MUDr. Ludmila Dufková

Zubař

Školní 243, Ivančice
Praktická zubní lékařka

Já s paní zubořakou spokojená nejsem. Všechny plomby blbě, blízko u sebe, tak že mezi zuby nedám ani dentální nit. Všechny zuby, co mám léčené u ní mě bolí a kazí se snad ještě víc.Zuby mám horší než před léčbou u ní. Když jsem ji prosila o injekci na umrtvení, řekla, že mi ji dí až uzná za vhodné. ( PLATÍ JI ONA, NEBO JA??) VŽIVOTĚ NIKDY

vlídný přístup, precizní, milá, jedním slovem úžasná!!!

Za celý svůj dlouhý život (je mi devadesát)jsem vystřídal několik zubařů. Škoda, že paní doktorka přišla na řadu až poslední. Její odbornost a lidský přístup byl by se mi dobře hodil zejména v dětském věku, kdy ještě nebyla na světě a kdy tehdejší zubaři byli "babráci".

Skvělá paní doktorka, vždy příjemná, pečlivá a vše perfektně vysvětlí. Je opravdový odborník a profesionál na svém místě. Rozhodně můžu všem doporučit.

Zkušená lékařka, velmi dobrý odborník s individuálním přístupem, zvláště k dětem se chová velmi citlivě, dokáže uklidnit a povzbudit, odvedená práce super - vrtá "citlivě", plomby drží, trhání taktéž citlivé. A navíc nenutí tu nejdražší péči, prostě lékařka na svém místě :-)

Velice příjemná, odborně : špičková , vše vysvětlí, není se čeho bát