Husovo nám. 41, Benátky nad Jizerou
Stomatologická ordinace

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Nejlepší doktorka široko daleko. Je milá i syn na ní reaguje skvěle... díky ní jsem se jako dítě nebála chodit k zubaři a těšila jsem se na k ní. Vždy poradí, vezme pokud to jen jde a snaží se to vše dělat tak, aby nás to finančně nezruinovalo - přítelovi udělala celou pusu a kupodivu vcelku "za pár šupů". Chodím k ní co pamatuji a nevím, kam se jednou vrtnu, až nebude ordinovat. Nemůžu proti ní říct křivé slovo :)

Muzu ric ze pani doktorka ma zlate ruce a velmi dobry pristup k pacientum , nemenila bych za nic .

W

Zlaté ruce, nekonečná trpělivost, vždy ochotná - prostě nejlepší paní zubařka. Děkuji, že o naši rodinu pečuje.

Nenám slov,tahle ženská si zaslouží metál,to není jen skvělá zubařka,ale má i srdíčko.Její přístup k dětem je nepopsatelný.Patřím k těm šťastným,chodím k ní už přes 20 let.Tedy šťastnější bych byla,kdybych nemusela její pomoc potřebovat,ale fakt je skvělá.

vždy perfektní

Výborná zubařka, která umí svou práci!

Velmi milá a dobrá zubařka(ještě že k ní - patřím chodím)

Velice skvělá zubařka. Mohu posoudit, díky stěhování jsme jich zažili několik. Jsme velice rádi, že jsme ji objevili. Na naší rodině se hodně napracovala a ještě napracuje :-))))

Nejlepší zubařka kterou jsem kdy měl. Vždy milá, příjemná a pečlivá. Jen škoda, že to asi ví tolik lidí a čekárna je vždy plná :-)

Velmi dobrá doktorka. Vždy pečlivá,milá a srozumitelně vysvětlí co a jak udělá.