Umístění: Ordinace

Nedá mi to a také musím přidat svých 5*. Paní doktorka i sestřička jsou skvělé a lidské. Paní doktorka vždy dobře poradila a řekla svůj názor. Nemohu si stěžovat. I přes momentální větší dojezdovou vzdálenost, stále zvažuji, že zůstaneme paní doktorce věrní.

Gen. Janka 1234/6, Ostrava
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace

Názor přidán dne 25.04.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorka je člověk na svém místě! Jak její přístup tak profesionalita! Ráda bez problémů zodpoví všechny mé dotazy, když si nejsem s něčím jista. Není problém ani při konzultaci po telefonu, nikdy se nestalo, že by mne odmítla. Vždy je příjemná a ochotná! Stejně tak sestřička! Není nad dobrý pocit, že jsou mé děti v dobrých rukou! Petra Faferková

Paní doktorka je ke mě vždy upřímná, vše řekne na rovinu a přitom do ničeho nenutí. Nedávno okamžitě poznala nemoc, o které jsem já ani nikdo v mém okolí v životě neslyšel a díky tomu mi 6leté dítě pobylo v nemocnici 3 dny místo týdnů, protože se zavčasu našla diagnoza a nerozjela se do podstatně horších následků. A to je pro mě důležité, protože s nachlazením k ní nechodím. Paní doktorka Losová dlouho hledala svého nástupce a vím, že si na výběru dala velmi záležet.

Názor přidán dne 22.04.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Dobrý den, řadím se mezi spokojené maminky. Paní doktorku jsem vyhledala z důvodu čerpání dovolené naší p.doktorky. Po telefonu mi ochotně poradila a i při samotné návštěvě vše vysvětlila a byla velmi příjemná, to samé platí i pro chování sestřičky. Můžu jim jen poděkovat za uklidnění, že malá nemá žádný velký problém a bude v pořádku. Děkuji a jen tak dál :)

Dobrý den, chodím k paní doktorce s oběma syny a jsem velmi spokojena.
Paní doktorka Losová byla skvělá, ale prostředí se rovnalo sklepu a čekání na řadu bylo někdy nekonečné.
Paní doktorko a sestřičko, vím, že stránky čtete. Berte negativní reakce s nadhledem. Český člověk umí velmi rád hanět a nadávat, ale s pochvalou šetří :(

Názor přidán dne 22.03.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 11.11.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Toto je můj první a doufám i poslední negativní názor, který píši. Co se týče osobnosti sestry a paní doktorky, tak jsme každý nějací. Ale co se týče odbornosti, jsem z paní doktorky zklamaná. Synovi sice diagnostikovala laryngitidu a nasadila léčbu, nicméně mě neseznámila s možnými riziky této nemoci...kdybych věděla, jak synovi pomoci, příp. bych měla u sebe čípky, které normálně doktoři předepisují, mohli jsme se vyvarovat volání rychlé záchranné služby a pobytu v nemocnici.
BTW: u p. doktorky jsme byli v 10.30 a záchranku jsem volala ve 14.00.

Umístění: Ordinace

Názor přidán dne 25.04.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 22.04.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Dobrý den, chodím k paní doktorce s oběma syny a jsem velmi spokojena.

Názor přidán dne 22.03.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 11.11.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

BTW: u p. doktorky jsme byli v 10.30 a záchranku jsem volala ve 14.00.