Gen. Janka 1234/6, Ostrava

Umístění: Ordinace

Nedá mi to a také musím přidat svých 5*. Paní doktorka i sestřička jsou skvělé a lidské. Paní doktorka vždy dobře poradila a řekla svůj názor. Nemohu si stěžovat. I přes momentální větší dojezdovou vzdálenost, stále zvažuji, že zůstaneme paní doktorce věrní.

Paní doktorka je člověk na svém místě! Jak její přístup tak profesionalita! Ráda bez problémů zodpoví všechny mé dotazy, když si nejsem s něčím jista. Není problém ani při konzultaci po telefonu, nikdy se nestalo, že by mne odmítla. Vždy je příjemná a ochotná! Stejně tak sestřička! Není nad dobrý pocit, že jsou mé děti v dobrých rukou! Petra Faferková

Paní doktorka je ke mě vždy upřímná, vše řekne na rovinu a přitom do ničeho nenutí. Nedávno okamžitě poznala nemoc, o které jsem já ani nikdo v mém okolí v životě neslyšel a díky tomu mi 6leté dítě pobylo v nemocnici 3 dny místo týdnů, protože se zavčasu našla diagnoza a nerozjela se do podstatně horších následků. A to je pro mě důležité, protože s nachlazením k ní nechodím. Paní doktorka Losová dlouho hledala svého nástupce a vím, že si na výběru dala velmi záležet.

Dobrý den, řadím se mezi spokojené maminky. Paní doktorku jsem vyhledala z důvodu čerpání dovolené naší p.doktorky. Po telefonu mi ochotně poradila a i při samotné návštěvě vše vysvětlila a byla velmi příjemná, to samé platí i pro chování sestřičky. Můžu jim jen poděkovat za uklidnění, že malá nemá žádný velký problém a bude v pořádku. Děkuji a jen tak dál :)

Dobrý den, chodím k paní doktorce s oběma syny a jsem velmi spokojena.
Paní doktorka Losová byla skvělá, ale prostředí se rovnalo sklepu a čekání na řadu bylo někdy nekonečné.
Paní doktorko a sestřičko, vím, že stránky čtete. Berte negativní reakce s nadhledem. Český člověk umí velmi rád hanět a nadávat, ale s pochvalou šetří :(

Toto je můj první a doufám i poslední negativní názor, který píši. Co se týče osobnosti sestry a paní doktorky, tak jsme každý nějací. Ale co se týče odbornosti, jsem z paní doktorky zklamaná. Synovi sice diagnostikovala laryngitidu a nasadila léčbu, nicméně mě neseznámila s možnými riziky této nemoci...kdybych věděla, jak synovi pomoci, příp. bych měla u sebe čípky, které normálně doktoři předepisují, mohli jsme se vyvarovat volání rychlé záchranné služby a pobytu v nemocnici.
BTW: u p. doktorky jsme byli v 10.30 a záchranku jsem volala ve 14.00.

Spokojenost.Moderní čekárna a ordinace,synovi ani nepříjde,že jsme u lékaře.Přístup sestřičky a paní doktorky je profesionální a lidský zároveň.Obě mají naši důvěru.

Velmi kvalitní a lidský přístup jak paní doktorky tak i sestřičky . Jsme maximálně spokojeni .

ja se velmi spokojena i se setřičkou i s pani doktorkou obě skratka vi co delaj

Dobrý den,vždy jsem byla spokojená,dokud dcerka nezačala být častěji nemocná,takto jsem poznala že čím dál častěji chodíme k dr. tak tím více padá nadšení z p.doktorky...myšleno tím léčení...