Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Moc milé a ochotné. Vybírala jsem pediatra na základě recenzí, tak taky jednu přidávám :) U paní doktorky se mi ještě moc líbí možnost komunikace přes email... člověk tam nemusí osobně kvůli každé drobnosti a odpověď je většinou blesková. Za nás obrovská spokojenost.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Chodíme k ní od narození a neměnili bychom. Vždy poradí, když je nutné a něco se nezdá odesílá ke specialistovi. Sestřička je hodná, také ochotná vždy poradit.

K paní doktorce chodíme 15 měsíců - od dcerky narození. Je vždy milá, usměvavá, ochotná pomoci a poradit. Vždy jí pečlivě vyšetří a případně udělá CRP test přímo v ordinaci, díky němu je léčba účinnější. Pokud se s něčím nesetkala nebo si není jistá, bez problémů odešle na specializované pracoviště. A sestřička je také moc milá a ochotná. Za nás spokojenost největší :-)
Petra Šortnerová

p.doktorka je milá, ochotná i sestřička je správná stále usměvavá a vtipná, Jen tak dál a neměnila bych. Velice doporučuji Hubená Jana

W

Moc děkujeme paní doktorce za příjetí.Je úžasná, umí to s dětmi.Je precizní a nemám obavy, že by někdy něco zanedbala.Vše vysvětlí a zodpoví každý dotaz,který mám.A co je hlavní, naše malá z ní nemá vůbec strach.Já za sebe vřele doporučuji.Sestřička snad ani neví co je špatná nálada.Už jen to jak oslovuje děti...prostě báječné místo.JSEM TAK SPOKOJENÁ A ŠŤASTNÁ.Věra Koubová.

Výborná paní doktorka,má zájem o děti,precizní,vše je bez problému.Sestřička je správná,veselá,zábavná.Nikdy bych neměnila,protože je to nejlepší,co můžeme mít.Děkujeme. Trmatová Romana

Jsem s paní doktorkou spokojená. Na dcerku se vždy usmívá je něžná, nespěchá, nečekám dlouho v čekárně, je možné komunikovat emailem i telefonicky bez problému. Je pečlivá. Vše mi vysvětlí, když mám nějaký dotaz ráda ho zodpoví. Paní sestřička milá, upovídaná :).

já jsem s péší paní doktorky velmi spokojená je milá a k dětem má výborný vztah vřele doporučuji

Jsem s paní doktorkou spokojená!Neměla jsem žádný problém!

Paní doktorku jsem opustila, jelikož to není typ člověka, ke kterému bych měla důvěru. Není to ale důvod, proč ji hodnotit záporně, jelikož každý jsme nějaký a nikdy se nenajde žádný člověk, kterého by měli rádi úplně všichni. Tudíž bez hodnocení. Snad se nezlobíte.