Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

K
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Moc milé a ochotné. Vybírala jsem pediatra na základě recenzí, tak taky jednu přidávám :) U paní doktorky se mi ještě moc líbí možnost komunikace přes email... člověk tam nemusí osobně kvůli každé drobnosti a odpověď je většinou blesková. Za nás obrovská spokojenost.


L
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Chodíme k ní od narození a neměnili bychom. Vždy poradí, když je nutné a něco se nezdá odesílá ke specialistovi. Sestřička je hodná, také ochotná vždy poradit.


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodíme 15 měsíců - od dcerky narození. Je vždy milá, usměvavá, ochotná pomoci a poradit. Vždy jí pečlivě vyšetří a případně udělá CRP test přímo v ordinaci, díky němu je léčba účinnější. Pokud se s něčím nesetkala nebo si není jistá, bez problémů odešle na specializované pracoviště. A sestřička je také moc milá a ochotná. Za nás spokojenost největší :-)
Petra Šortnerová


Ověřeny pacient

p.doktorka je milá, ochotná i sestřička je správná stále usměvavá a vtipná, Jen tak dál a neměnila bych. Velice doporučuji Hubená Jana


W
Ověřeny pacient

Moc děkujeme paní doktorce za příjetí.Je úžasná, umí to s dětmi.Je precizní a nemám obavy, že by někdy něco zanedbala.Vše vysvětlí a zodpoví každý dotaz,který mám.A co je hlavní, naše malá z ní nemá vůbec strach.Já za sebe vřele doporučuji.Sestřička snad ani neví co je špatná nálada.Už jen to jak oslovuje děti...prostě báječné místo.JSEM TAK SPOKOJENÁ A ŠŤASTNÁ.Věra Koubová.


R
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka,má zájem o děti,precizní,vše je bez problému.Sestřička je správná,veselá,zábavná.Nikdy bych neměnila,protože je to nejlepší,co můžeme mít.Děkujeme. Trmatová Romana


Z
Ověřeny pacient

Jsem s paní doktorkou spokojená. Na dcerku se vždy usmívá je něžná, nespěchá, nečekám dlouho v čekárně, je možné komunikovat emailem i telefonicky bez problému. Je pečlivá. Vše mi vysvětlí, když mám nějaký dotaz ráda ho zodpoví. Paní sestřička milá, upovídaná :).


Ověřeny pacient

já jsem s péší paní doktorky velmi spokojená je milá a k dětem má výborný vztah vřele doporučuji


Jsem s paní doktorkou spokojená!Neměla jsem žádný problém!


Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem opustila, jelikož to není typ člověka, ke kterému bych měla důvěru. Není to ale důvod, proč ji hodnotit záporně, jelikož každý jsme nějaký a nikdy se nenajde žádný člověk, kterého by měli rádi úplně všichni. Tudíž bez hodnocení. Snad se nezlobíte.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti