Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pani doktorka i sestřička jsou naprosto bajecne, lepsi doktorku jsem si pro syna nemohla najit, když slycham o zkušenostech s jinými. Velice přátelsky přístup, vše vysvetli, nic nezanedbala. V případě potreby bleskova komunikace přes e-mail. Rozhodne mužů doporučit.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Moc milé a ochotné. Vybírala jsem pediatra na základě recenzí, tak taky jednu přidávám :) U paní doktorky se mi ještě moc líbí možnost komunikace přes email... člověk tam nemusí osobně kvůli každé drobnosti a odpověď je většinou blesková. Za nás obrovská spokojenost.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Chodíme k ní od narození a neměnili bychom. Vždy poradí, když je nutné a něco se nezdá odesílá ke specialistovi. Sestřička je hodná, také ochotná vždy poradit.

K paní doktorce chodíme 15 měsíců - od dcerky narození. Je vždy milá, usměvavá, ochotná pomoci a poradit. Vždy jí pečlivě vyšetří a případně udělá CRP test přímo v ordinaci, díky němu je léčba účinnější. Pokud se s něčím nesetkala nebo si není jistá, bez problémů odešle na specializované pracoviště. A sestřička je také moc milá a ochotná. Za nás spokojenost největší :-)
Petra Šortnerová

p.doktorka je milá, ochotná i sestřička je správná stále usměvavá a vtipná, Jen tak dál a neměnila bych. Velice doporučuji Hubená Jana

W

Moc děkujeme paní doktorce za příjetí.Je úžasná, umí to s dětmi.Je precizní a nemám obavy, že by někdy něco zanedbala.Vše vysvětlí a zodpoví každý dotaz,který mám.A co je hlavní, naše malá z ní nemá vůbec strach.Já za sebe vřele doporučuji.Sestřička snad ani neví co je špatná nálada.Už jen to jak oslovuje děti...prostě báječné místo.JSEM TAK SPOKOJENÁ A ŠŤASTNÁ.Věra Koubová.

Výborná paní doktorka,má zájem o děti,precizní,vše je bez problému.Sestřička je správná,veselá,zábavná.Nikdy bych neměnila,protože je to nejlepší,co můžeme mít.Děkujeme. Trmatová Romana

Jsem s paní doktorkou spokojená. Na dcerku se vždy usmívá je něžná, nespěchá, nečekám dlouho v čekárně, je možné komunikovat emailem i telefonicky bez problému. Je pečlivá. Vše mi vysvětlí, když mám nějaký dotaz ráda ho zodpoví. Paní sestřička milá, upovídaná :).

já jsem s péší paní doktorky velmi spokojená je milá a k dětem má výborný vztah vřele doporučuji

Jsem s paní doktorkou spokojená!Neměla jsem žádný problém!