Lucie Nečesánková, praktický lékař Praha

MUDr. Lucie Nečesánková

Praktický lékař, Internista Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Přijímám: dospělí
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Promovala jsem v červnu 2009 na III. lékařské fakultě University Karlovy, v průběhu studia absolvovala několik zahraničních stáží (Brazílie, Itálie). ...

Více

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

J
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorka je vždy empatická a nápomocná. Nemám nejmenší problém jí důvěřovat a člověku vždy zlepší den.

MUDr. Lucie Nečesánková

Děkuji za milou zpětnou vazbu!


N
Ověřeny pacient

Pani doktorka Nečesánková bý mohla být vzor všech lékarů.Je velmi milá,přijemná.Dokáže si na pacienta udélat čas a rešit i složitéjši připady,trpélivé hledá pravou přičinu onemocnéni,nic ne zanedbává velmi pečliva,má zájem o pacienta a to se v dnešni dobé už moc často nevidi.Navic je velmi profesionálni lékařka.Opravdu moc mi pomohla a stále pomáhá jsem s ni velmi spokoená jak s léčbou,tak s přistupem.Mohu jenom dékovat a vřele doporučit!

MUDr. Lucie Nečesánková

Velmi děkuji za pozitivní zpětnou vazbu!


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělý člověk, ještě nikdy jsem se nesetkala s tak lidským přístupem a viditelným zájmem o vaše zdraví, umí naslouchat a uklidnit. Něolik let jsem se trápila se zhoršujícím se zdravím a žádný lékař na to nepřišel -naprostý nezájem a jen rutina, až ona byla schopná udělat detailní testy a různá vyšetření, které nejsou běžné a díky ní mám konečně diagnozu a kvalitnější život - za to jí patří velký dík!!!

MUDr. Lucie Nečesánková

Jsem ráda, že jsem Vám mohla pomoci!


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá a profesionální. Po zkušenosti z běžných poliklinik, kdy Vás berou jako na běžícím páse, je to velice milé osvěžení.

Při prohlídce jsem měla pocit, že je o mě dobře postaráno a veškeré potřebné testy mi udělali přímo u nich.

Rozhodně všem doporučuji!


J
Ověřeny pacient

Mám velmi dobrou zkušenost! Je to lékařka, která vás poslouchá, přečte si vaši dokumentaci a pečlivě se věnuje vašemu problému. Je lidsky velmi příjemná a navíc hezká :-)! Při třech návštěvách jsem měl pokaždé pocit, že jsem v dobrých rukou. Je profesionální a pečlivá.


J
Ověřeny pacient

Velmi se mi líbí nový způsob komunikace a lékařské služby ordinace - jednoduché objednání bez čekání, e recepty. Moje dosavadní zkušenost je dobrá a mám dobrý pocit že jsem v rukou dobrého starostlivého a lékaře
Jan Patera


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme se registrovali nedávno po přestěhování. Měl jsem na ní dobré reference již před tím, ale paní doktorka prokázala, že je skutečně profesionál. S vleklými zdravotními potížemi jsme s manželkou chodili po doktorech již 3 roky a paní doktorku Stádníkovou napadlo udělat pár cílených vyšetření a odhalila jednu z příčin potíží. To ještě nikoho před tím nenapadlo i přes zřejmé příznaky. Paní doktorka postupuje systematicky a pečlivě. Na rozdíl od spousty jiných lékařů pochopila, co to znamená celostní medicína. Paní doktorku Stádníkovou mohu doporučit.


P
Ověřeny pacient

Se svoji byvalou lekarkou jsem nebyla kvuli jejimu pristupu spokojena a tak jsem dlouho hledala noveho praktickeho lekare. Jsem moc rada, ze jsem nakonec pred vice nez rokem nasla prave doktorku Stadnikovou. Nejen, ze je to velmi mily a empaticky clovek, ktery se skutecne o pacienty zajima, ale snazi se vzdy zodpovedne najit priciny jejich problemu. V pripade podezreni nevaha poslat ke specialistovi. Cela ordinace vcetne sestricek je perfektni, navic ocenuji i moznost objednani pres internet.


K
Ověřeny pacient

Přidávám se k zástupu velice spokojených pacientů. S paní doktorkou jsem měla v posledních měsících čest několikrát a vždy bylo jednání příjemné a její přístup velice zodpovědný. Kristýna Lhotáková


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi hodná, milá a zajímá se vždy o všechny problémy, které člověk má. Dokázala ze mě vytáhnout i něco, co jsem nechtěla řešit, ale rozhovor v ordinaci je spíš jako u kamarádky doma a to řeknete ledacos. Rozhodně jsem si nepřipadala, že bych svými opravdu drobnými zdravotními problémy otravovala, naopak se paní doktorka snaží vyřešit i ty nejmenší a neodbyde vás s tím, že vám nemůže pomoci, ale pošle vás na další vyšetření, pokud s tím nemůže nic udělat sama na místě. Rozhodně doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Promovala jsem v červnu 2009 na III. lékařské fakultě University Karlovy, v průběhu studia absolvovala několik zahraničních stáží (Brazílie, Itálie). ...

Více

Specializace

  • všeobecný praktický lékař