Luboš Steklý, zubař Olomouc

MUDr. Luboš Steklý

Zubař

5 názorů

Uložit


Adresa

Jeremenkova 40, Olomouc
Privátní praxe ústní, čelistní a obličejové chirurgie a praktické zubní lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

J
Umístění: Privátní praxe ústní, čelistní a obličejové chirurgie a praktické zubní lékařství Jiný

Chtěl bych touto cestu poděkovat panu MUDr. Steklému a celému týmu, za jeho zlaté ruce a naprostý profesionální přístup jako člověka i jako operatéra. Za to, že se mě ujal a vyřešil můj 1,5 roku vleklý problém s implantátem, který byl po uvedenou dobu neustále v zánětu. Doslova mě zachránil. Můj ošetřující lékař, kterého jsem byl dlouholetým pacientem a ke kterému jsem chodil na pravidelné kontroly situaci znal, situaci znal a vůbec jí neřešil. Opravdu velký dík, pane doktore. Kéž by bylo takovýchto lékařů více, neznám lepšího profesionála. S úctou Váš vděčný pacient J.P.


A
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora na trhání neprořezané spodní osmičky. Zákrok byl velmi rychlý a bezbolestný, pan doktor i sestřičky velice příjemní. Žádná bolest se nedostavila ani po odeznění anestezie. Chtěla bych moc poděkovat. Pan doktor je opravdu odborník!


L
Ověřeny pacient

Náhodou jsem objevila na internetu MUDr. Luboše Steklého, který prováděl svoji praxi i v Brně. Protože mi kdysi zachránil zub v situaci, kdy by jiný chirurg takto asi nereagoval, chci se s Vámi o tuto zkušenost podělit. Asi před 15 lety se mi vytvořil váček na horní pětce, na které už ca před 10 lety proběhla resekce. Moje zubní lékařka mne upozornila, že tentokrát s největší pravděpodobností přijdu o zub, pokud na zubní chirurgii nerozhodnou jinak. Díky rozhodnutí MUDr. Steklého a jeho fantastickému výkonu, kdy provedl na zubu druhou resekci, tento zub do dnešního dne stále "drží". A to je vlastně už více než 25 roků. Velmi si pana doktora vážím a dodnes na něj vzpomínám.


J
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byl na extrakci horních osmiček a musím velice pochválit jeho práci.
Nejen, že celý úkon trval jen pár minut, ale byl úplně bezbolestný. Po odezvě umrtvující injekce se neprojevila žádná bolest ani otok. Několik zubařů jsem již navštívil a troufám si říct, že pan doktor Steklý patří mezi nejlepší.
Upřímné díky


V
Ověřeny pacient

Pan doktor má zlaté ručičky,dnes jsem po extrakci dolní osmičky se zahnutými kořeny,na kterou jsem šla s velkým strachem.Má předchozí zkušenost byla děsivá :( Pan doktor je velice příjemný,vše vysvětlí a hlavně žádná bolest :) Pacienta poslouchá a reaguje na něj při zákroku.Sestřičky jsou moc zlaté a dokáží i tak bojácného pacienta jako jsem já,utišit a uklidnit :)
Děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti