Luboš Jirgl, chirurg Havlíčkův Brod

MUDr. Luboš Jirgl

Chirurg Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žižkova 14, Havlíčkův Brod
Čelistní a obličejová chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Dobry den,dnes jsem byla u pana doktora na implantatu. Mela jsem z tohoto zakroku pochopitelne obavy. Pan doktor mi vse vysvetlil uz na predchozi konzultaci,byla jsem na vse nalezite "proskolena". Jeho chovani i pristup sestricek je skvely. Nechala jsem si aplikovat oblbovaci injekci do zily a bylo to fajn. Behem 5 vterin zacala ucinkovat a pulhodinovy zakrok mi pripadal,jako by trval 5 minut! Ani nevim,ze mi davali umrtvujici injekci do dasne. Prislo mi jen,ze hure reaguji na pokyny pana doktora a ze se trochu trapil s tim, ze jsem prilis nespolupracovala,zavirala pusu a otacela hlavu jinak nez potreboval. I tak byl velmi mily a profesionalni. Jen je potreba mit odvoz a cely den jsem pospavala. Jinak vubec zadne bolesti. Pana doktora a jeho personal moc moc doporucuji!


P
Ověřeny pacient

Trhal mi všechny čtyři moudráky a musím říct, že lepšího lékaře s tak lidským přístupem a personálem jsem ještě nikdy nepotkal. Smekám a jsem rád že je v mém městě..jen tak dál!!!!


P
Ověřeny pacient

K tomuto panu zubaři již nikdy. Byl jsem hlupák, že jsem se nechal přemluvit k trhání třech osmiček naráz. Nebylo to jednoduché trhání a pan doktor mne neupozornil, že by s tím mohl být problém. Dalších 5 dnů jsem byl nepoužitelný a ležel jsem jako kdybych měl silnou chřipku.
Můj současný zubař se hodně divil, proč mi někdo takový zákrok udělal. Odborník se chová jinak. Rozhodně pana Jirgla nedoporučuji.


E
Ověřeny pacient

Dobrý den,
tak včera jsem podstoupila trhání všech osmiček naráz. Musím říct, že jsem byla strašně vyklepaná strachy. Připlatila jsem si za "oblbovací" injekci do žíly. Trhání všech trvalo tak cca 10, max 15 min. Žádná bolest, jen tlak. Po odeznění injekcí mě skoro nic nebolelo a to ani dnes, druhý den. Doktora Jirgla jen doporučuji, nebojte se ničeho. Spousta lidí mají špatné zkušenosti s trháním, já říkám, že záleží na tom, ke komu jdete. Doporučuji Jirgla :)


Zdejší velmi kladná hodnocení můžu jen potvrdit. Čekací doba sice dlouhá, ale zaručeně se to vyplatí. Ostatní probíhá velmi rychle a profesionálně. U MUDr. Jirgla jsem byl na "odstranění" špatně položené dolní osmičky, po přečtění zdejších komentářů jsem se téměř přestal bát a ve skutečnosti opravdu nebylo čeho. Doporučuji i injekci do žíly za 500,- Ze samotného zákroku si nic nepamatuju, cestu domu mlhavě a po hodince vše OK, jen je člověk trochu zpomalený. Druhý den už se dalo celkem normálně najíst...a to asi hovoří za vše. Byl jsem nad míru spokojen a tuto ordinaci včetně celého personálu můžu také jen doporučit.
Ondřej Dvořák, gerbasin@centrum.cz


Souhlasím s předchozí recenzí, pan doktor Jirgl je opravdu nejlepší, pokud máte strach vyplatí si připlatit sedaci a ze zákroku si nic nepamatujete a je vám to jedno. Byly mi se vytrženy všechny čtyři osmičky, zákrok trval 15 minut i se šitím. Druhý den jsem již jedla co chtěla, vůbec to nebolelo. Přístup paní na recepci, sestřiček i pana doktora byl výborný, pokud potřebujete jakýkoliv zákrok, rozhodně je to ten nejlepší lékař.


Ověřeny pacient

Dobrý den! Je tomu již pár let, co jsem na doporučení své zubařky navštívil MUDr. Jirgla. Objednací termín byl trošku delší, načež mě upozorňovala předem, ale vůbec se nedivím, ptž k takovému doktorovi se chce dostat asi každý ,-) Myslím, že tady je na místě slovo "kapacita" a nebudu přehánět. Navíc v dnešní době, kdy se takto nechává rád nazývat každý druhý doktor. Tak p. Jirgl si to určitě zaslouží! Na zákrok mě vezl můj bratr (těžko bych to po dormicum odřídil,-)) a mohlo to trvat okolo 20min. Ještě jsem zapomněl zmínit, že jsem byl na všech 4zubech moudrosti. I když jsem si s sebou vezl rtg zubů, udělali mi nový přímo na místě, vše profesionálně a mile vysvětleno a strach ze mě skoro zmizel. Druhý den jsem již jedl joghurty, možná i mích. vajíčka.. Hojení proběhlo naprosto v pořádku. Kloktání naředěným peroxidem ale nic moc:-( Jinak ústní voda po každém jídle a ledování. Kdo má trochu větší strach, tak dormicum doporočuji. V té době to stále 500,- Kč, nevím jak teď? Jste při vědomí, poté i komunikujete.. chtěl jsem přijet druhý den na další :-D v autě jsem se smál a díval se na nateklou pusu:-) Mohl bych tady psát ještě dlouho o tom, jak je MUDr. Jirgl precizní a profesionální, prostě člověk na svém místě! A to to prostě je! Takže kdo se bojí, tak snad alespoň i má vynikající zkušenost na strachu trochu ubere ,-) Radek P. Praha


Měla jsem také to štěstí,že jsem se dostala k Dr.Jirglovi.Dával mi imlantáty a já se šíleně bála.Byl to koncert,žádná bolest ani při zákroku ale ani potom.Dr. Jirgl je kapacita a já musím znovu poděkovat.Věra Dovalová Čáslav.


pro Iveta Nikodemová
Odpovídám na váš dotaz ohledně "oblbovačky" atd... Pan doktor Jirgl mi dával implantáty do čelisti - ten strach si neumíte představit =D, "oblbovačku" nabídl sám, je do žíly, fungovala bezvadně, nic si ze zákroku nepamatuji, žádnou bolest jsem necítila, vše se hojilo ukázkově a hlavně bez bolesti. Odpoví na všechny vaše dotazy, jsou ochotní, mílí a jsou to "profíci", tam půjdu kdykoliv bez obav znovu. Pan doktor má úžasnou pověst široko daleko, jinam nechoďte, lepšího specialistu nenajdete.
Přeji hodně štěstí Vám i panu doktorovi.
Folejtarová


Ověřeny pacient

dobrý den, ani tak nemám hodnocení, jako spíš konkrétní dotaz..
v únoru tohoto roku mi na zubní pohotovosti mi jeden "úžasný doktor" vytrhl moudrák, nenapsal antibiotika, nezašil, nedal dren, nic. Já, vlastní chybou neznalá jsem věřila slovům, že je vše v pořádku a dál se s tím nemusí nic dělat.
Ale zhruba před 14-ti dny mi oblast výše zmiňované osmičky otekla, pusa mi nešla otevřít, teploty atd..zubaři (i moje vlastní) mě odmítli ošetřit a poslali mě do Brna, tam se přišlo na to, že mi tam zůstaly kořeny a z toho je zánět, hnis, bolesti atd..
Přístup v Brně ve fakultní nemocnici naprosto šílený, objednají vás na určitou hodinu, čekáte další tři, aby vám pak násilím páčili pusu, vyhrožovali strojem na vypáčení, na bolest nedali nic, lokálka mi nezabrala a nic jiného mi nenabídli, vlastně odmítli jakkoliv jinak pomoci proti bolesti.
Zaživa mi to řezali, bolestí jsem si vykřičela hlasivky a ještě jsem za to dostala vynadáno.
Denně mě honili z Vysočiny do Brna a zpět, naslibovali hory doly a skutek utek. Nakonec se mě ujal jeden doktor v Novém Městě na Moravě, vytáhl mi dren, bral ohledy na bolest, příjemně se choval a celkově jeho chování bylo opravdu profesionální. ALE..
přes to všechno můj strach ze zubařů je po posledních kušennostech řekla bych až panický, kořeny musí ven a já už lokální injekci nevěřím. Nejradši bych usnula a probudila se, až by bylo po všem. Dostala jsem doporučení na pana Jirgla, recenze jsou opravdu vynikající a proto jsem se chtěla zeptat..jak probíhá "oblbovačka" a co to vlastně je a jestli ji dostanu na požádání nebo jak to vlastně chodí. Díky za případnou odpověď :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti