Lubomír Onderka, ortoped Frýdek-Místek

MUDr. Lubomír Onderka

Ortoped Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Názory

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Za mne super doktor. Stačí pokora a chová se k vám Hezky . Pěkně se chová k dětem. Chodili jsme na kyčle s dětmi, tak manžel, maminka a malá s kolenem.

Velmi arogantní, netolerantní k miminkům a nepříjemný.. Na kontrole se synem mi řekl že jsem si měla donést nějakou hračku na upoutání pozornosti a že si za to budu moct sama, když to nesprávně vyšetří..

Přišli jsme k tomu to doktorovi s naší 3 týdenní dcerou na vyšetření kyčlí. Doktor si maminky s dětmi postaví do řady za sebou a dělá dítě za dítětem. Vyšetření trvá asi 1 minutu a během vyšetření kyčlí se zeptá jestli nechcete sono. Na tom by nebylo ještě nic tak divného, ale to sono stojí 220 Kč a je provedeno v té 1 minutě s vyšetřením kyčlí. Pan doktor uvedl ve zprávě, že jsou zvětšené ledvinky. Proto jsme šli k naší doktorce, která má taky sono aby provedla opakované vyšetření. Kde se ukázalo, že je vše naprosto v pořádku. Při výsledcích jaké pan doktor uvedl ve zprávě by měla být okamžitá hospitalizace a ne další kontrola za 3 měsíce. A závěr je takový,že pan doktor si z toho udělal akorát pěkný byznys a nic víc. A takoví doktoři pracují v našem zdravotnictví!!!

Pan doktor Onderka je opravdu neprijemny a arogantni clovek. Nebyl ochoten nam nic poradne vysvetlit, jedine, co ho zajimalo bylo, zda si nechame sonem znova vysetrit ledviny (ktere byly vysetreny jiz jednou v porodnici) a a zaplatime mu 220 Kc. Je to tam jak na bezicim pase...

DOBRY DEN,ZE SVE ZKUSENOSTI CISNIKA ,PRI OBSLUZE TOHODLE PANA DOKTORA,MUSIM POTVRDIT,ZE AROGANCE,DRZOST A JAKASI NEVYCHOVANOST NA PANA ONDERKU SEDÍ...CO SE TYCE ODBORNOSTI,NEMUZU SOUDIT

nevím kdo jakou má zkušenost p.doktor já jsem sním velice spokojená

Nepochopím jak takový člověk může jednat s miminkami. Je to velmi arogantní, drzý a nepříjemný doktor. Bohužel zde není jiný, který se stará o kýčle miminek, takže jsme nakonec dojížděli do Ostravy, kde byla naprostá spokojenost. Žádné stresy při vyšetření, malou jsem si z ordinace odnášela s úsměvem. Zde na Poliklinice mne p. Onderka strašil, že bude mít třmeny minimálně do 1 roku, v Ostravě nám je po půl roce sundali a vše je ok.

Mám dvě děti a u obou jsem se s tímto panem doktorem setkala. Děs. Arogantní, netrpělivý. U obou že zatuhlé kyčle...proč? Protože nemá čas počkat, až se dítě trochu uklidní a bude se dát vyšetřit. Všechno jak na běžícím pásu, jak dobytek naženou všechny na stejnou hodinu, do řady se postavte, dvěřma A se vchází, dveřma B vychází a hlavně rychle a neotravujte. Že by něco vysvětlil..na co?

Nechápu, jak může tak AROGANTNÍ a CHOLERICKÝ lékař vyšetřovat kyčle malým miminkům !!! Po 5 měsících docházení k němu na kontroly se svým synem, jsem se nakonec rozhodla změnit lékaře a NELITUJI. Pan Dr.Onderka nás chtěl ve 3 měsících propustit se slovy, že kyčle má syn ukázkové a můžeme se tedy rozloučit, jenže sestra zjistila, že nás špatně objednala a malý má 3 měsíce až za 10 dní (ze zákona prý "dále nesledované" dítě musí mít přes 3 měsíce), tak ať tedy ještě přijdeme naposledy a pak se rozloučíme. Na další kontrole zastupoval pan Dr.Kozák a ten nám řekl, že má syn MÍRNOU ABDUKCI, že je zanedbatelná a kyčle že má perfektní, tak ať přijdeme ještě jednou za p.Dr.Onderkou.No a na další kontrole se Dr.Onderka ani neobtěžoval s malým zacvičit, jelikož malý se už brání a rovnou jsme vyfasovali v 5 měsících, kdy se malý točí, zkouší se plazit atd., PEŘINKU se slovy, že je trošku zatuhlý, ale kyčle jsou perfektní !!! A to mě srazilo na kolena, takže jsem hned další týden jela k jinému lékaři do Ostravy a naprosto jiný přístup !!! Ochotná paní lékařka malého vyšetřila, ten se na ni smál, krásně jí povolil nožičky... ŽÁDNÉ dítě z ordinace neodcházelo s pláčem jako na poliklinice v Místku. Podle paní Dr. má hybnost naprosto v pořádku, ale vývoj kyčlí trošku opožděn, pro jistotu nás poslala na RTG, kde se ukázalo, že stačí široké balení, masáž svalečků na tříslech a žádná peřinka. Jsem ráda, že jsem dala na mateřskou intuici a zachránila synka od paření se přes léto v peřince bez důvodu.

Tak tak, máme stejnou zkušenost při kontrole kyčlí u naší dcery. Nepříjemný a arogantní. Je normální, že dítě brečí, když ho někdo pevně drží a ještě ho studí gelem, ale doktor aby vše bravůrně zvládl, tak akorát řekne, že je matka neschopná ho utišit, tím pádem je dítě nevyšetřitelné a pošle ji zase za měsíc ke kontrole s tím, že má stále balit a cvičit i přesto, že díte je v pořádku. Kdyby byl ochotný nechat dítě uklidnit a znovu vyšetřit, tak by to věděl a zbytečně by nezatěžoval dítě dalším měsíčním trápením v plenkách!!!!! Děs