Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Vyšetření kyčlí novorozenců a následné SONO ledvin - hotová katastrofa. Pan doktor vám neřekne absolutně nic odborného, nic nevysvětlí. Vyšetření probíhá jako pásová výroba na montážní lince - novorozenec za novorozencem, ani špetka respektu, empatie a úcty ke kojícím maminkám. Víte vůbec, že jakékoli šidítka narušují sací reflex novorozence? Proč nutíte maminky, aby si na vyšetření přinesly dudlíky a lahvičky s čajem? Hotová katastrofa. Pan doktor má očividně syndrom vyhoření ze své profese. Neváží si svých klientů. Maminky, jděte rozhodně jinam. Hned vedle sídlí konkurence, která má úplně jiný přístup!

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Člověk příjde s potvrzenou skoliózou páteře pro posudek na rehab. a pan doktor napíše že bez nálezu bez jakéhokoliv vyšetření se skoliózou se léčím dlouho ale až u nového ortopeda jsem zjistil že žádnou nemám pecka doktor.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Pan doktor je stále stejný i po těch letech, soudě podle recenzí. Nepříjemný od první chvíle - kde máme látkovou plenku místo papírové podložky, jakože nemáme hračky a čaj s sebou u třítýdenního miminka. Zasmála jsem se, když mi říkal, ať si syna hlídám, aby ho nepočural, to mě sjel jako malé děcko, co si to dovoluji se smát. Do výsledků zapsal IIc na jedné kyčli, protože za něj bylo naše miminko nevyšetřitelné, protože u ultrazvuku pláče. Do toho vyinkasoval peníze za vyšetření ledvin, které trvalo asi pět vteřin. Dohromady jsme byli v ordinaci asi pět minut. Hlavně, že do zprávy napsal, jak nám vše vysvětlil a ukázal cviky... nikdy více. Objednali jsme syna o týden později na Sagenu a zkušenost vyloženě sto a jedna, jak se říká. Neuvěřitelné je, že k panu Onderkovi vás objednají přímo z porodnice, přitom to není jediná možnost ve FM.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Za mne super doktor. Stačí pokora a chová se k vám Hezky . Pěkně se chová k dětem. Chodili jsme na kyčle s dětmi, tak manžel, maminka a malá s kolenem.

Velmi arogantní, netolerantní k miminkům a nepříjemný.. Na kontrole se synem mi řekl že jsem si měla donést nějakou hračku na upoutání pozornosti a že si za to budu moct sama, když to nesprávně vyšetří..

Přišli jsme k tomu to doktorovi s naší 3 týdenní dcerou na vyšetření kyčlí. Doktor si maminky s dětmi postaví do řady za sebou a dělá dítě za dítětem. Vyšetření trvá asi 1 minutu a během vyšetření kyčlí se zeptá jestli nechcete sono. Na tom by nebylo ještě nic tak divného, ale to sono stojí 220 Kč a je provedeno v té 1 minutě s vyšetřením kyčlí. Pan doktor uvedl ve zprávě, že jsou zvětšené ledvinky. Proto jsme šli k naší doktorce, která má taky sono aby provedla opakované vyšetření. Kde se ukázalo, že je vše naprosto v pořádku. Při výsledcích jaké pan doktor uvedl ve zprávě by měla být okamžitá hospitalizace a ne další kontrola za 3 měsíce. A závěr je takový,že pan doktor si z toho udělal akorát pěkný byznys a nic víc. A takoví doktoři pracují v našem zdravotnictví!!!

Pan doktor Onderka je opravdu neprijemny a arogantni clovek. Nebyl ochoten nam nic poradne vysvetlit, jedine, co ho zajimalo bylo, zda si nechame sonem znova vysetrit ledviny (ktere byly vysetreny jiz jednou v porodnici) a a zaplatime mu 220 Kc. Je to tam jak na bezicim pase...

DOBRY DEN,ZE SVE ZKUSENOSTI CISNIKA ,PRI OBSLUZE TOHODLE PANA DOKTORA,MUSIM POTVRDIT,ZE AROGANCE,DRZOST A JAKASI NEVYCHOVANOST NA PANA ONDERKU SEDÍ...CO SE TYCE ODBORNOSTI,NEMUZU SOUDIT

nevím kdo jakou má zkušenost p.doktor já jsem sním velice spokojená

Nepochopím jak takový člověk může jednat s miminkami. Je to velmi arogantní, drzý a nepříjemný doktor. Bohužel zde není jiný, který se stará o kýčle miminek, takže jsme nakonec dojížděli do Ostravy, kde byla naprostá spokojenost. Žádné stresy při vyšetření, malou jsem si z ordinace odnášela s úsměvem. Zde na Poliklinice mne p. Onderka strašil, že bude mít třmeny minimálně do 1 roku, v Ostravě nám je po půl roce sundali a vše je ok.