Lubomír Onderka, ortoped Frýdek-Místek

MUDr. Lubomír Onderka

Ortoped Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Za mne super doktor. Stačí pokora a chová se k vám Hezky . Pěkně se chová k dětem. Chodili jsme na kyčle s dětmi, tak manžel, maminka a malá s kolenem.


M
Ověřeny pacient

Velmi arogantní, netolerantní k miminkům a nepříjemný.. Na kontrole se synem mi řekl že jsem si měla donést nějakou hračku na upoutání pozornosti a že si za to budu moct sama, když to nesprávně vyšetří..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Přišli jsme k tomu to doktorovi s naší 3 týdenní dcerou na vyšetření kyčlí. Doktor si maminky s dětmi postaví do řady za sebou a dělá dítě za dítětem. Vyšetření trvá asi 1 minutu a během vyšetření kyčlí se zeptá jestli nechcete sono. Na tom by nebylo ještě nic tak divného, ale to sono stojí 220 Kč a je provedeno v té 1 minutě s vyšetřením kyčlí. Pan doktor uvedl ve zprávě, že jsou zvětšené ledvinky. Proto jsme šli k naší doktorce, která má taky sono aby provedla opakované vyšetření. Kde se ukázalo, že je vše naprosto v pořádku. Při výsledcích jaké pan doktor uvedl ve zprávě by měla být okamžitá hospitalizace a ne další kontrola za 3 měsíce. A závěr je takový,že pan doktor si z toho udělal akorát pěkný byznys a nic víc. A takoví doktoři pracují v našem zdravotnictví!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Pan doktor Onderka je opravdu neprijemny a arogantni clovek. Nebyl ochoten nam nic poradne vysvetlit, jedine, co ho zajimalo bylo, zda si nechame sonem znova vysetrit ledviny (ktere byly vysetreny jiz jednou v porodnici) a a zaplatime mu 220 Kc. Je to tam jak na bezicim pase...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

DOBRY DEN,ZE SVE ZKUSENOSTI CISNIKA ,PRI OBSLUZE TOHODLE PANA DOKTORA,MUSIM POTVRDIT,ZE AROGANCE,DRZOST A JAKASI NEVYCHOVANOST NA PANA ONDERKU SEDÍ...CO SE TYCE ODBORNOSTI,NEMUZU SOUDIT

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

nevím kdo jakou má zkušenost p.doktor já jsem sním velice spokojená


A
Ověřeny pacient

Nepochopím jak takový člověk může jednat s miminkami. Je to velmi arogantní, drzý a nepříjemný doktor. Bohužel zde není jiný, který se stará o kýčle miminek, takže jsme nakonec dojížděli do Ostravy, kde byla naprostá spokojenost. Žádné stresy při vyšetření, malou jsem si z ordinace odnášela s úsměvem. Zde na Poliklinice mne p. Onderka strašil, že bude mít třmeny minimálně do 1 roku, v Ostravě nám je po půl roce sundali a vše je ok.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Mám dvě děti a u obou jsem se s tímto panem doktorem setkala. Děs. Arogantní, netrpělivý. U obou že zatuhlé kyčle...proč? Protože nemá čas počkat, až se dítě trochu uklidní a bude se dát vyšetřit. Všechno jak na běžícím pásu, jak dobytek naženou všechny na stejnou hodinu, do řady se postavte, dvěřma A se vchází, dveřma B vychází a hlavně rychle a neotravujte. Že by něco vysvětlil..na co?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nechápu, jak může tak AROGANTNÍ a CHOLERICKÝ lékař vyšetřovat kyčle malým miminkům !!! Po 5 měsících docházení k němu na kontroly se svým synem, jsem se nakonec rozhodla změnit lékaře a NELITUJI. Pan Dr.Onderka nás chtěl ve 3 měsících propustit se slovy, že kyčle má syn ukázkové a můžeme se tedy rozloučit, jenže sestra zjistila, že nás špatně objednala a malý má 3 měsíce až za 10 dní (ze zákona prý "dále nesledované" dítě musí mít přes 3 měsíce), tak ať tedy ještě přijdeme naposledy a pak se rozloučíme. Na další kontrole zastupoval pan Dr.Kozák a ten nám řekl, že má syn MÍRNOU ABDUKCI, že je zanedbatelná a kyčle že má perfektní, tak ať přijdeme ještě jednou za p.Dr.Onderkou.No a na další kontrole se Dr.Onderka ani neobtěžoval s malým zacvičit, jelikož malý se už brání a rovnou jsme vyfasovali v 5 měsících, kdy se malý točí, zkouší se plazit atd., PEŘINKU se slovy, že je trošku zatuhlý, ale kyčle jsou perfektní !!! A to mě srazilo na kolena, takže jsem hned další týden jela k jinému lékaři do Ostravy a naprosto jiný přístup !!! Ochotná paní lékařka malého vyšetřila, ten se na ni smál, krásně jí povolil nožičky... ŽÁDNÉ dítě z ordinace neodcházelo s pláčem jako na poliklinice v Místku. Podle paní Dr. má hybnost naprosto v pořádku, ale vývoj kyčlí trošku opožděn, pro jistotu nás poslala na RTG, kde se ukázalo, že stačí široké balení, masáž svalečků na tříslech a žádná peřinka. Jsem ráda, že jsem dala na mateřskou intuici a zachránila synka od paření se přes léto v peřince bez důvodu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tak tak, máme stejnou zkušenost při kontrole kyčlí u naší dcery. Nepříjemný a arogantní. Je normální, že dítě brečí, když ho někdo pevně drží a ještě ho studí gelem, ale doktor aby vše bravůrně zvládl, tak akorát řekne, že je matka neschopná ho utišit, tím pádem je dítě nevyšetřitelné a pošle ji zase za měsíc ke kontrole s tím, že má stále balit a cvičit i přesto, že díte je v pořádku. Kdyby byl ochotný nechat dítě uklidnit a znovu vyšetřit, tak by to věděl a zbytečně by nezatěžoval dítě dalším měsíčním trápením v plenkách!!!!! Děs

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti